Головна Циклони Пиловловлювальні агрегати

Пиловловлювальні агрегати

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Вентиляційний пиловловлювальний агрегат ЗІЛ для очищення повітря при роботі металообробних верстатів
від -40 до +40 ºС
720 ... 1 520 м³/год
Вентиляційний пиловловлювальний пристрій Циклофен для очищення повітря при зерно очищенні.
24 000 ... 42 000 м³/год
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Каталог пилоуловлюючих агрегатів з заводу СИСТЕМАКС

Для видалення з повітря дрібних частинок та промислових газів, які з'являються в процесі різних видів виробництва, використовують пиловловлювальний агрегат. Такі системи необхідні в майстернях з обробки металу або дерева, в цехах по переробці різних видів сировини і в безлічі інших галузей. Наша компанія СИСТЕМАКС пропонує недорого купити в Україні якісні промислові пиловловлювачі відомих брендів.

Наш асортимент

Якщо вам потрібна якісна очистка повітря в виробничих приміщеннях, ми запропонуємо такі типи обладнання:

  • ЗІЛ вентиляційний пиловловлювальний агрегат. Пристрій призначається для уловлювання пилу, великої і дрібної деревної або металевої стружки та інших відходів виробництва. Пиловловлювач має циліндричний корпус, де всередині розташовані робочі елементи. Установка фільтра по очищенню повітря (УВП) виробляє очищення повітря в два етапи: спочатку під дією відцентрової сили відокремлюються великі частки, а потім, проходячи через фільтри, повітря очищається від дрібнодисперсного пилу. Наша компанія пропонує установки ЗІЛ з пропускною спроможністю 720-1520 м3 за годину.
  • Ціклофен для очищення повітря. Аспіраційна Пиловловлююча установка (ПУ) здатна ефективно очищати повітряні маси від пилової суспензії. Відрізняється низьким енергоспоживанням. Встановлюється на зерносушарках, в цехах по переробці сухої сировини та в інших приміщеннях, де в процесі подрібнення з'являється сухий пил.

Агрегати й фільтри по очищенню діють за принципом пилососа: витяжний вентилятор нагнітає повітря всередину системи, де він очищається від великих та дрібних частинок. Очищені маси виходять на вулицю або через реверсивну систему повітропроводів повертаються назад в приміщення.

Вигідна покупка

У магазині СИСТЕМАКС ви можете купити пиловловлювальний агрегат від відомих виробників з гарантією якості за вигідними цінами. Ми працюємо без посередників, тому вартість товару тут, якщо порівнювати з іншими організаціями, набагато нижче.

У нас завжди в наявності необхідна кількість пиловловлювачів різних марок, щоб ви могли швидко купити потрібну вам партію і оформити доставку. Ми відправляємо товари по всій Україні та в інші країни. Покупцям з-за кордону ми допомагаємо з оформленням митної документації.

Якщо вам потрібно оформити замовлення або отримати додаткову консультацію, зателефонуйте нам. Наша компанія буде рада допомогти вам отримати необхідну аспіраційне обладнання.

Наверх