Головна Вентилятори Тепловентилятори електричні

Тепловентилятори електричні

VENTS / ВЕНТС (Україна)
Повітряно-опалювальний агрегат, тепловий вентилятор з електричним нагрівачем.
2 000 ... 4 000 м³/год
Повний каталог VENTS

Електричні теплові вентилятори для обігріву приміщень

Електричні тепловентилятори швидко прогрівають навіть великі за розміром приміщення, а наявність системи регулювання дозволяє постійно підтримувати комфортну температуру. Електротепловентилятори прості у монтажі, компактні та мають привабливий дизайн. У нашому інтернет-магазині SYSTEMAX представлені моделі з різною потужністю теплового потоку. Великий асортимент дозволяє підібрати обладнання з урахуванням площі, що обігрівається.

Плюси встановлення тепловентиляторів

Тепловий вентилятор, в порівнянні з іншими видами опалювальних приладів, має ряд переваг:

 • Просте та швидке отримання тепла. Нескладний за конструкцією прилад легко підтримуватиме потрібну температуру і при цьому значно знизить витрати на опалення.
 • Простий монтаж. Встановлення та підключення обладнання не забирає багато часу та не потребує складних спеціальних навичок.
 • Можливість використання зонального обігріву або змінного температурного режиму. Це досягається за рахунок невеликої інерційності електроопалювальної системи.
 • Висока продуктивність.
   

Тепловентилятори промислові електричні стануть хорошим варіантом, коли потрібно швидко організувати недороге ефективне опалення:

 • у цехах;
 • торгових комплексах;
 • СТО;
 • великих майстернях.
   

Окрім промислових, випускаються побутові агрегати з відносно невеликою потужністю. Вони чудово підійдуть для обігріву будинку, дачі та інших невеликих житлових або допоміжних споруд.

Де можна купити електротепловентилятор за вигідною ціною

Якщо ви хочете купити електричні тепловентилятори на вигідних умовах, зверніться до СИСТЕМАКС. У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати прилад з необхідними робочими характеристиками.

Наш магазин працює безпосередньо з виробниками, тому ціна на тепловентилятори електричні у нас найдоступніша і при цьому ми пропонуємо оригінальну техніку від відомих брендів. У нашому каталозі ви знайдете тільки сертифіковані товари, що мають великий рейтинг популярності, з гарантією від виробника. Про якість нашої роботи свідчать численні відгуки клієнтів, багато з яких стали постійними покупцями.

Звернувшись до СИСТЕМАКС, ви отримаєте можливість недорого придбати якісне обладнання та оплатити його зручним для вас способом. Постійним покупцям ми надаємо можливість оплачувати в розстрочку на вигідних умовах.

Ми працюємо по всій Україні та постачаємо продукцію до інших країн. Організуємо доставку в будь-яке місто країни з «Новою Поштою», «САТ», «Делівері», а закордонним клієнтам допоможемо оформити документацію для митниці. Також можна забрати своє замовлення самостійно зі складу у Києві або оформити доставку з кур'єром по місту.

Наверх