Головна Насоси Свердловинні заглибні насоси

Насоси глибинні - як вибрати, де купити

Зараз для організації водопостачання у приватному будинку або на дачі використовують свердловини, звідки качають воду за допомогою насоса. Найчастіше використовують глибинний насос для свердловини, який, на відміну поверхневого, може видобувати воду з глибини до 300 метрів. Такі пристрої встановлюються на дні свердловини, колодязя або іншого водоймища і здатні тривалий час забезпечувати безперебійне автономне водопостачання.

Переваги глибинних насосів

Занурювальний насос для свердловин виробництва має ряд безперечних переваг:

 • здатність працювати на великій глибині, подаючи воду на поверхню під гарним натиском;
 • низький ризик перегріву через те, що довкілля водне середовище поглинає надлишки тепла, що утворюються при роботі електродвигуна;
 • висока стійкість до корозії;
 • простість установки;
 • можливість використання навіть у зимовий час, коли на вулиці морози (на глибині зберігається плюсова температура – при утепленні наземної частини водопроводу можна забезпечити безперебійне водопостачання цілий рік);
 • висока продуктивність та надійність.
   

Заглибний глибинний насос має лише один недолік – більш високу вартість, якщо порівнювати з моделями, що встановлюються на поверхні. Але якщо зважити на всі плюси, які забезпечує обладнання цього типу, ціна швидко окупиться.

Глибинні насосні вузли необхідно купити для свердловини, для колодязя та інших водойм із чистою водою, де є можливість завантажити агрегат на глибину. Ці агрегати застосовують:

 • для побутових потреб (водопостачання, полив);
 • на промислових підприємствах (подача води до різних установок, видобуток металів);
 • для викачування води з чистих водойм, щоб знизити вологість ґрунту.
   

Критерії вибору

Насоси для свердловин можуть мати різні характеристики і при виборі агрегату потрібно враховувати наступні параметри:

 • Мінімальна та максимальна глибина, на якій може працювати техніка. Дані водного джерела видаються компанією, яка займалася бурінням свердловини або копанням колодязя, а можливості насоса можна подивитися в техпаспорті.
 • Натиск. Розраховується індивідуально. Напір залежить від потужності насосного вузла, глибини занурення та протяжності водопровідної системи. Чим більша глибина або довше водопровід, тим потужнішим буде агрегат для створення потрібного напору.
   

Додатково потрібно врахувати дебет свердловини. Це період, за який відновлюється колишній рівень води за інтенсивного відкачування.

Ціна та бренд – ці дві якості відіграють важливу роль. Звичайно, не хочеться переплачувати «за ім'я», але й купувати дешеві вироби від малознайомого виробника теж не варто з двох причин. Хоча занурювальні насоси і рідко виходять з ладу, неможливо на 100% виключити ймовірність поломки. Якщо встановлено виріб від маловідомої фірми, то є ймовірність, що виникнуть труднощі з підбором запчастин.

До того ж дешевизна вказує на те, що були використані низькоякісні матеріали, а якість складання залишає бажати кращого. Такий глибинний насос для колодязя чи свердловини прослужить недовго. Незабаром потрібна покупка нової техніки, а це додаткові витрати.

Якщо ви хочете купити глибинний насос для свердловини в Україні, зверніть увагу на каталог нашого сайту. Компанія СИСТЕМАКС представляє всі популярні різновиди насосних вузлів за вигідними цінами. Кожному відвідувачу інтернет-магазину ми пропонуємо сертифіковану техніку за вигідними цінами, а також швидку доставку до будь-якої точки країни. Жителі Києва можуть забрати замовлення самостійно зі складу-магазину або замовити кур'єрську доставку містом. Іноземним покупцям ми допомагаємо оформити документи для митниці.

Наверх