ВЕНТС PULSER-M одно та двофазні регулятори потужності

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
Найменування моделі Напруга Сила струму Вага Ціна
PULSAR-M Перейти » договірна 220-380 В 16 А 0,3 кг
договірнаЗамовити

Характеристики одного та двофазного регулятора потужності VENTS PULSER-M

Загальні дані

  • Регулятор потужності одно та двофазний для електронагрівачів;
  • корпус виготовлений із пластику;
  • призначений для підключення до однофазних або двофазних нагрівачів;
  • робоча напруга 220 В та 380 В;
  • автоматичний закон регулювання П або ПІ;
  • виробник – VENTS (Україна).

Застосування регулятора потужності PULSER M

Застосовується в системах вентиляції та кондиціювання для регулювання потужності електричних повітронагрівачів.

Один і двофазний регулятор потужності встановлюється всередині приміщення у вертикальному положенні, приводиться в роботу послідовно між нагрівачем та мережею живлення.

Регулятор потужності PULSER-M обладнаний вбудованим термодатчиком та задатчиком температури, а також клемами для підключення головного сенсора, сенсора мінімального та максимального значення.

Регулятор потужності VENTS PULSER M купити у Києві, доставка по Україні, експорт до країн ЄС - ціна / якість

Одно та двофазний регулятор потужності для електронагрівачів ВЕНТС PULSER-M Київ - застосовується в системах вентиляції та кондиціювання, застосування якого забезпечує регулювання потужності електронагрівачів. Купити PULSER M означає отримати пристрій, який досить швидко самоокупиться.

Технічні характеристики регулятора потужності PULSER-M: ціна, ширина та довжина, потужність, напруга мережі, номінальний струм, габарити, вага та струм, креслення, де вказані розміри та габарити - характеристика та значення всіх параметрів регуляторів потужності ВЕНТС є на сайті компанії systemax. ua для швидкого ознайомлення. Не знаєте наскільки компактний та сучасний пристрій – все зрозуміло по фото.

Виготовлення проводить завод ВЕНТС. У виробництві використовують лише якісні запчастини, провадиться заміна деталей, що відповідають ГОСТ. Гарантія на пристрій складає 2 роки. Посібник з експлуатації вказує на правильне налаштування, підключення, монтаж. Компанія «ПК «СІСТЕМАКС» є офіційним дилером продукції «VENTS» в Україні та пропонує найвигідніші умови за ціною, строками постачання та умовами оплати на весь каталог продукції виробника.

Де найкраща вартість? Думаю, відповідь приходить сама. Купити одно та двофазний регулятор потужності VENTS PULSER M можна оформивши замовлення на сайті. Можливий і інший варіант – зателефонуйте нашим менеджерам, вони допоможуть з підбором, розкажуть про принцип роботи та уточнять усі налаштування. Продаж проводиться за кордон - купити регулятор потужності для електронагрівачів на експорт - Польща, Грузія, Литва, Латвія, Україна. Замовлення надходить із повним комплектом документів - паспорт на регулятор потужності ВЕНТС PULSER-M, посібник з експлуатації.

 

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

html_block_4
×
ВЕНТС PULSER-M одно та двофазні регулятори потужності
Наверх