Головна Вентустановки Приточно-витяжні установки з рекуперацією

Не втрачаємо тепло. Вентиляція повітрообробними установками

Припливно-витяжні установки не тільки забезпечують повноцінний повітрообмін у побутових та промислових будівлях, але й можуть додатково зберегти тепло в холодну пору, значно знизити витрати на опалення. Для теплозбереження встановлюється рекуператор. Устаткування передає теплову енергію від теплого повітря, що виходить з приміщення, до холодного, що надходить з вулиці.

Як це працює і в чому переваги

Якщо описувати коротко, вентиляція з рекуперацією нагріває припливне повітря за рахунок відточного. В результаті до квартири, будинку чи офісу надходять теплі повітряні маси, що знижує витрати на обігрів приміщень під час опалювального сезону.

Припливно-витяжні витяжки мають низку безперечних плюсів:

  • велика ефективність;
  • забезпечення якісної циркуляції повітряного потоку;
  • стійкість до мінусових температур (не промерзають).
     

Якщо ви хочете вигідно купити вентиляційний рекуператор в Україні, то зайдіть на сайт СИСТЕМАКС. Ми є офіційними постачальниками виробників рекупераційних установок та пропонуємо високоефективні компактні агрегати за доступною вартістю.

Наша компанія орієнтована на довгострокову співпрацю з клієнтами. Зайшовши на наш сайт, ви знайдете низькі ціни, професійне обслуговування, а також зручні умови доставки та оплати. Ми доставляємо вентустановки по всій Україні.

Наверх