Головна Насоси Насоси двостороннього входу

Насоси двостороннього входу для чистої води

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Насоси двосторонні водяні

Для перекачування води без домішок та забруднень, а також інших рідин із схожим хімічним складом та в'язкістю нерідко використовуються насоси двостороннього виходу. Насосні вузли оснащені напівспіральним підведенням рідкого середовища до робочого колеса та спіральним відведенням. Такі агрегати часто встановлюються на насосних станціях, системах зрошення, водопостачання та відкачування ґрунтових вод.

Загальні відомості

Насоси двосторонні відцентрові двостороннього входу типу Д оснащені корпусом, що має роз'єм у горизонтальній площині, а також двома патрубками (що входять та виходять) у нижній його частині. Така конструкція полегшує ремонт, адже для усунення неполадок немає потреби від'єднувати пристрій від водопровідних комунікацій та знімати електродвигун.

Агрегат, призначений для перекачування незабрудненої води, має такі особливості:

  • здатний качати водне середовище та інші аналогічні рідини з температурою до +85°C;
  • має двостороннє підведення рідини до робочого колеса;
  • показує високу продуктивність і здатний видавати високі показники тиску під час перекачування;
  • повністю відповідає нормативам безпеки за ГОСТ 31839-2012.
     

На насосах цього типу при всмоктуванні загальний потік роздвоюється, що у поєднанні із симетричністю робочого колеса сильно знижує навантаження на вал. У порівнянні з механізмами односторонньої подачі, при рівних характеристиках потужності обладнання може всмоктувати і видавати рідину під напором з великим ККД.

Компанія СИСТЕМАКС пропонує відцентрові насоси двостороннього входу власного виробництва за цінами виробника. В інтернет-магазині кожен відвідувач знайде великий вибір агрегатів із гарантією, зручну оплату та швидку доставку, а також професійну консультацію фахівців.

Наверх