Головна Обробка персональних даних

Обробка персональних даних

1. Загальні відомості

 

Дозволяється перегляд матеріалів даного сайту для особистого і некомерційного використання, за умови дотримання Вами закону про авторські права. Користувачам категорично забороняється змінювати вміст сайту, поширювати і використовувати авторський контент в комерційних цілях. Користувачам заборонено передавати третім особам індивідуальні комерційні пропозиції і прикріплені матеріали до них отримані з допомогою ресурсу https://systemax.ua/ua/.

 

2. Анонімність та безпека

 

Заповнення форми замовлення передбачає надання Вами точної і правдивої інформації про себе. У нашій роботі дотримуються всі правила анонімності, конфіденційності та безпеки персональних даних наших клієнтів. Будь-яка інформація, залишена Вами на нашому сайті, призначена тільки для оформлення замовлення, формування рахунку на оплату, договору поставки та доставки придбаних товарів, і не може використовуватися для інших цілей. Ми не розголошуємо конфіденційні дані, а використовують їх тільки для зв'язку з Вами. Сайт https://systemax.ua/ua/ використовує SSL-сертифікацію - це означає, що вся особиста інформація, залишена на нашому сайті, надійно захищена від шахраїв і зловмисників. При незгоду з політикою сайту https://systemax.ua/ua/, рекомендуємо не користуватися послугами даного ресурсу.

 

3. Положення про відповідальність

 

Користувач несе відповідальність за будь-які текстові, аудіо- та відео повідомлення, залишені на сайті при оформленні замовлення чи при заповненні інших електронних форм даного ресурсу. Компанія ТОВ «ПК «СИСТЕМАКС» та адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст коментарів користувачів розміщених на сайті https://systemax.ua/ua/. Адміністратори сайту мають повне право видаляти і блокувати коментарі на свій розсуд при недотриманні правил і цензури. Користувачі, яких помітили в розміщенні образливих коментарів, наклепі, пропаганді або дискримінації людей по будь-якою ознакою, або порушення законодавства України, видаляються з ресурсу без пояснення причин.

Адміністрація сайту https://systemax.ua/ua/ ТОВ «ПК «СИСТЕМАКС» залишає за собою право в будь-який час вносити зміни в зміст контенту і ціни на представлені товари і послуги. Компанія ТОВ «ПК «СИСТЕМАКС» не гарантує повноти матеріалів, представлених на сайті https://systemax.ua/ua/.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наверх