Головна Комплектуючі Водяні нагрівачі

Водяні калорифери для нагрівання повітря в системах опалення приміщень

Щоб забезпечити ефективне економічне опалення у великих промислових, адміністративних та громадських будинках, необхідно якісний калорифер, який можна купити в інтернет-магазині СИСТЕМАКС. Встановлюють прилади в системі припливної вентиляції, а в приміщення надходить вже нагріте до потрібної температури повітря. Крім того, агрегати цього типу монтують у довгих вентиляційних системах для запобігання появі конденсату, що ускладнює повітрообмін.

Переваги калориферів

Нагрівач повітря складається із сталевої трубки, поверх якої встановлено ребристе покриття з алюмінію. Завдяки наявності ребер, агрегат при своїй компактності має велику за площею тепловіддаючу поверхню. Це дозволяє забезпечити високу тепловіддачу навіть за інтенсивного обдування.

Водяні повітронагрівачі можуть монтуватися в систему повітряних вентиляційних каналів, на віконні або дверні отвори, а також як самостійний опалювальний елемент для обігріву окремих будівель. Обдув та подача теплого повітря в потрібному напрямку проводиться за допомогою радіальних або осьових вентиляторів.

Простий пристрій у поєднанні з високою продуктивністю забезпечує ряд переваг:

 • швидке нагрівання приміщення та стабільна підтримка потрібної температури;
 • висока ефективність;
 • безпека;
 • економічність;
 • кілька режимів роботи (за допомогою системи регулювання можна виставити потрібні настройки);
 • здатність працювати на різних теплоносіях (може використовуватись носій із централізованої системи опалення або нагріта в котлах вода, що застосовується при деяких видах виробництва продукції).
   

Встановлюючи водяний калорифер, необхідно враховувати його особливості:

 • Залежність від теплоносія. При установці агрегату потрібно підвести систему подачі гарячої води і підключити її до сталевої труби, що нагріває. Якщо монтаж нагрівача проводиться на відстані джерела теплоносія, то витрати на установку зростають. Щоправда, поставивши агрегат, можна значно знизити витрати на опалення і витрати на установку окупляться швидко.
 • Потреба у вентиляторі. Без використання вентиляційного обладнання тепловий потік припиняється і нагрівається лише невелика площа біля опалювального приладу.
   

Нагрівачі повітря вважаються одними з продуктивних опалювальних установок. Якщо вам потрібно вигідно купити калорифер в Україні, то в інтернет-магазині СИСТЕМАКС запропонована техніка нашого виробництва за вигідними цінами. На нашому сайті кожен відвідувач може недорого вибрати якісне обладнання, отримати професійне обслуговування, зручну оплату та швидку доставку.

Наверх