Головна Вентилятори Пилові вентилятори

Пилові вентилятори

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Вентилятор радіальний пиловий, 8 лопаток, трифазний 380 В.
1 100 ... 22 000 м³/год
500 ... 3 800 Па
Вентилятор радіальний пиловий, 8 лопаток, трифазний 380 В.
4 500 ... 29 000 м³/год
900 ... 2 900 Па
Вентилятор радіальний пиловий, 6 лопаток, трифазний 380 В.
1 150 ... 77 000 м³/год
350 ... 4 300 Па
Вентилятор радіальний пиловий, 6 лопаток, трифазний 380 В.
3 950 ... 40 000 м³/год
1 600 ... 4 000 Па
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Каталог пилових вентиляторів

Призначення, основні моделі пиловиків і їх відмінності

Промислові пилові вентилятори призначені для переміщення забрудненого повітря, що містить пил або не липкі речовини різного розміру фракції.

Такі вентилятори діляться на чотири основні типи:

 • Маркування першого ВЦП 5-45 (аналог ВРП 100-45), по-народному «ВРП». Такий тип вентилятора пилового самий простий у виготовленні і самий дешевий по собівартості. Робоче колесо промислової витяжки ВЦП 5-45 складається з восьми прямих лопаток зваренных на суцільному диску. Така конструкція дозволяє отримувати оптимальні параметри по продуктивності (м³/год) і по повному тиску (Па). Вентилятор ВЦП 5-45 частіше за все виготовляють за схемою №1, але його можна виготоизготовити і за конструктивною схемою №5.
   
 • Наряду з попередньою витяжкою є пилевий вентилятор ВЦП 6-46 (аналог ВРП 120-46), який також можна виготовити за схемою №1 і схемою №5. Конструкція робочого колеса відрізняється від ВЦП 5-45. Лопаток всього шість, але вони загнуті на кінцях дотичної лопатки і стінки заднього диску робочого колеса. Така конструкція дає можливість збільшити продуктивність у порівнянні з попереднім вентилятором.
   
 • Третій тип «пиловиків» – це ВЦП 6-45. Він призначений для переміщення забрудненої пароповітряної суміші на далекі відстані, або для підняття такого потоку запиленого повітря на значну висоту. Все тому, що конструктивно лопатки такого вентилятора звужуються до місця зварного шва, що дає значне збільшення у полному напорі (Па) в порівнянні з двома іншими вентиляторами. Кількість лопаток у робочому колесі – вісім. Виробництво такого вентилятора можливе тільки по конструктивній схемі №5.
   
 • Наш завод надає можливість виготовити також один із самих продуктивних центробіжних вентиляторів - пиловий вентилятор ВЦП 7-40 (аналог ВРП 140-40). Особливість такої пилової улітки в тому, що кожна лопатка нагадує ковш екскаватора, що дає значне збільшення продуктивності (м³/год). Принцип простий – загнута на кінці лопатка умовно «закидує» повітря через проточну частину корпуса радіального вентилятора безпосередньо у вихідний патрубок. Такий пиловий вентилятор виготовляється виключно за схемою №5, бо кожна лопатка аналогічно вентилятору ВЦП 6-45 завужена до зварного шва.
   

Усі чотири «пиловика» можуть задовольнити потребу абсолютно любого промислового цеху, де вміст пилу значно перевищує норми. Особливою популярністю такі радіальні вентилятори користуються на пилорамах і деревообробних майстернях. Конструктивно кожний із вищеперерахованих має відмінності як у будові робочого колеса, так і у використанні різних товщин металу. Але об'єднує всі пилові вентилятори – можливість працювати там, де не впорається ні одна центробіжна улітка типу ВЦ.

Конструктивні схеми виконання

Схема виконання №1 пилового вентилятора
Виконання 1
 

Схема виконання №5 пилового вентилятора
Виконання 5
 

Де купити вентилятор пиловий в Україні:
завод, виготовлення, експорт

Замовити виготовлення пилового вентилятора можна на декількох заводах в Україні. Якість в усіх різна. Ціна, терміни, гарантія - також. Конструктивно між пиловими улітками різних виробників відмінності є, але переважно на можливості монтажу вони не впливають. Як правило, вся продукція відповідає загальноприйнятому стандарту ДСТУ. Але, звісно, винятки бувають.

Так чому ж саме СИСТЕМАКС? Ті хто вже купував продукцію нашого вентиляторного заводу впевнились у превагах. Основна із них - це якість. Пилові вентилятори, як і вся лінійка вентиляційного обладнання заводу, відповідає всім нормам і стандартам України, і навіть більше того - може конкурувати з європейськими аналогами. Робочі характеристики і ККД максимально оптимізовані. Надійність і довговічність забезпучуються сучасним виробничим обладнанням, новими конструкторськими рішеннями, якісними комплектуючими (підшипникові вузли SNR, сертифіковані електродвигуни АІР та DIN), порошковим фарбуванням, контролем якості на усіх етапах виробництва і підсумковими випробуваннями виготовленого продукту.

Ми не боїмося давати гарантію 2 роки, оскільки впевнені у тому, що виробляємо. Ціни і умови - одні із кращих. В наявності на складі заводу є найбільш популярні моделі і розміри пилових вентиляторів. Усі інші виготовляються під замовлення за 5-10 днів.

Працює відділ експорту. Приймаємо замовлення з Молдови, Грузії, Казахстану, Узбекистану та інших країн. Паспорт на пиловий вентилятор і вся супутня документація входить в комплект поставки. Допомагаємо в організації логістики та в проходженні митного контролю.

Наверх