Головна Циклони Циклони для пневмотранспорту

Циклони для пневмотранспорту

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Для сухого пилу та пилу, що слабо злипається. Діаметр корпуса 300...2400 мм
-40...200 ºС
828 ... 67 800 м³/год
Груповий циклон з бункером, уліткою и постаментом. Діаметр корпусу 200...550 мм
-20...100 ºС
1 060 ... 10 140 м³/год
Циклон для пневмотранспорту. Діаметр корпуса 300...1200 мм
-20...100 ºС
330 ... 30 730 м³/год
Циклон для пневмотранспорту. Діаметр корпуса 200...500 мм
-20...100 ºС
500 ... 14 000 м³/год
Циклон для пневмотранспорту. Діаметр корпуса 200...750 мм
-20...100 ºС
90 ... 2 544 м³/год
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Уловлювання пилу в системах пневмотранспорту. Каталог циклонів і виробництво в Україні

Для транспортування зерна, тирси, цементу, борошна та інших сипучих матеріалів нерідко використовують пневмотранспорт. Рух мас в системі відбувається за рахунок вакууму або за допомогою нагнітання стисненого повітря. Пневмотранспортні установки рідко бувають прямими, і на закільцьованих ділянках завжди з'являються скупчення пилу. Для усунення цієї проблеми і очищення повітряних мас застосовують циклони для пневмотранспорту. На сайті нашої компанії СИСТЕМАКС ви можете недорого придбати циклонні апарати.

Необхідність установки циклонів для пневмотранспорту

Циклон-разгрузітель для пневмотранспорту – важлива частина пневмотранспортной установки. Монтаж цього обладнання забезпечує:

  • зниження втрат при переміщенні і вивантаження сипучих матеріалів;
  • можливість транспортувати вантажі по складних траєкторіях з кільцевими ділянками;
  • зниження ризику можливого розпилення.
    &Nbsp;

Крім того, циклонні пиловловлювачі запобігають викид частинок пилу в атмосферу і гарантують дотримання санітарно-гігієнічних норм праці.

Циклони-розгружувачі прості в експлуатації, надійні, а для їх монтажу потрібно відносно невелика площа. Завдяки цьому циклони можна встановити практично в будь-якому місці пневмотранспортної системи.

Рекомендовані моделі

Ціна на циклон для пневмотранспорту невисока, а якщо ви хочете придбати якісну апаратуру і додатково заощадити, відвідайте наш інтернет-магазин. У нашому каталозі ви знайдете такі моделі:

  • ЦН-15. Аспіраційна установка призначена для вловлювання сухого та незлипаючого пилу, яка може перебувати в повітрі. Ця універсальна апаратура може використовуватися не тільки на пневмотранспорті, але і в інших галузях (деревообробка, борошномельні цехи, дробильні установки). Агрегат здатний ефективно функціонувати при температурі від – 40 до +200 ᵒC.
  • 4БЦШ. Основне призначення циклонного фільтра – аспірація пилових частинок в пневмотранспортній системі. Також прилади цього типу можуть встановлюватися на заводах з переробки борошна та комбікормів, в харчових цехах і на хімічних підприємствах.
    &Nbsp;

Повітря в циклонні установки нагнітається за допомогою вентилятора, промислових пилососів та інших агрегатів, здатних забезпечити примусовий приплив повітряних мас до вхідного отвору на патрубку циклону.

Якщо вам потрібно недорого купити циклон для пневмотранспорту, виробник СИСТЕМАКС надасть апарати, де оптимально поєднується висока якість та лояльна вартість. Ми цінуємо ваш час, тому забезпечуємо швидку доставку. Якщо у вас виникли питання, наші професійні менеджери дадуть відповідь на них і при необхідності проведуть професійну консультацію.

Ми працюємо по всій Україні та відправимо ваше замовлення в будь-яку точку країни з надійною компанією перевізником. Іноземним покупцям ми додатково допомагаємо зібрати пакет документації для проходження митниці. Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти змогли швидко отримати якісні циклони для пневмотранспорту.

Наверх