Головна Комплектуючі Віброізолятори

Віброізолятори для промислових вентиляторів

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Изолятор механічної вібрації пружинний  
12,4 ... 380 кгс
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Як обмежити передачу вібрації. Каталог віброізоляторів

У будь-якому вентиляторі є рухомі частини, які в процесі роботи створюють вібрацію та шум. Якщо у маленьких приладів це майже не помітно, то великі промислові установки шумлять і досить істотно вібрують. Віброізолятори для промислових вентиляторів дозволяють запобігти або зробити мінімальною передачу вібраційної хвилі з вентиляторного обладнання на поверхні, до якої воно кріпиться.

Інформація про пристрій

Пружинні віброізолятори призначені для установок промислових вентиляторів, насосів, компресорів та іншої техніки, яка під час роботи двигуна та обертання рухомих елементів сильно вібрує.

Технічні характеристики віброопор:

  • допустиме навантаження – від 12,4 до 380 кг;
  • фарбування поверхонь виробів – порошкове.
     

Віброізолятори з пружинним механізмом оптимально гасять віброхвилі в техніці, що працює із частотою до 1800 обертів. Якщо частота обертання вища, то необхідні гумові вібраційні ізолятори.

Де купити віброізолятор

Вигідно купити віброізолятори в Україні можна на сайті нашої компанії СИСТЕМАКС. Ми займаємося виробництвом цього виду обладнання та на всю продукцію даємо гарантію два роки.

Покупка від виробника завжди вигідна. Ми працюємо без посередників і гарантуємо високу якість вироблених нами товарів.

Звернувшись у нашу компанію, ви отримаєте професійне обслуговування, низькі ціни, зручну форму платежів, а також швидку доставку. Наш офіс знаходиться в Києві, ми працюємо по всій Україні та з клієнтами із-за кордону. У Київ віброізолятори доставляють кур'єрською службою, в інші міста країни ми відправляємо ваші покупки транспортною компанією. Іноземним покупцям поможемо оформити документи для митниці.

Співпрацюючи з СИСТЕМАКС, ви можете вигідно купити та швидко отримати необхідні вам віброізолятори. Якщо залишилися питання з приводу покупки або ви хочете уточнити особливості товару, зв’яжіться з нами в онлайн-чаті або по телефону. Наші спеціалісти нададуть вам необхідні відомості.

Наверх