Головна Електродвигуни Електродвигуни з гальмом

Електродвигуни з електромагнітним гальмом

МЕЗ (Білорусь)
Напруга 380 В. Короткозамкнений ротор. Вбудоване гальмо.
0,25 ... 5,5 кВт
750 ... 3 000 об/хв
Повний каталог МЭЗ

Електродвигун з гальмом купити - каталог двигунів з гальмом та ціна

Електродвигун з гальмом - це різновид асинхронного двигуна з короткозамкненим ротором, оснащений вбудованим електромагнітним гальмом. Його наявність дозволяє миттєво зупиняти обертання валу двигуна. Ця функція необхідна для здійснення виробничих процесів в деревообробній промисловості, при роботі кранових пристроїв, конвеєрів, підйомних механізмів, інших пристроїв
 

Огляд конструктивних особливостей

Електромагнітне гальмо (ЕМТ) в складі асинхронних двигунів (АІР), має аналогічну конструкцію, вона включає:

 • якір;
 • притискні пружини;
 • електромагніт;
 • котушку гальма;
 • гальмівний диск.
   

Основним елементом є якір, він контактує з гальмівним диском. Регулювання гальмівного моменту проводиться за допомогою спеціальної гайки, що дозволяє змінювати силу натискання якоря.

Двигуни з гальмівним механізмом призначені для роботи в сфері, де потрібна зупинка в заданий час, або в певному положенні при дотриманні технологічного процесу. Також їх використовують:

 • для аварійної зупинки;
 • для блокування устаткування;
 • для зменшення електровтрат при пуску, якщо експлуатація обладнання виконується в циклічному режимі.
   

Критерії выбору

Вирішивши купити електродвигун з гальмом, приділяють увагу характеристикам:

 • часу зупинки обладнання при спрацюванні гальма;
 • гальмівний момент;
 • ресурс експлуатації робочих поверхонь.
   

Якщо передбачається часте спрацьовування аварійного захисту, вибір виконують з урахуванням часу зупинки обладнання.

При використанні технологій з частими зупинками приділяють увагу ресурсу ефективної експлуатації гальмівних дисків.
 

Різновиди моделей

Сьогодні можна вибрати і купити асинхронний двигун з електромагнітним гальмом змінного або постійного струму. ЕМТ змінного струму підключається до трифазної мережі, відрізняється простою конструкцією, проте, в процесі експлуатації вимагає частих регулювань та не призначений для експлуатації у важких умовах. Пристрої використовуються у механізмах, де не потрібно часте вимикання.

ЕМТ постійного струму характеризується:

 • високими експлуатаційними параметрами;
 • економічністю;
 • надійністю.
   

Однак через необхідність наявності в схемі випрямляча, збільшується остаточна ціна конструкції. При експлуатації двигунів з ЕМТ постійного струму забезпечується плавне гальмування, завдяки чому зменшується ступінь зносу, продовжується ефективна експлуатація.

Двигуни з електромагнітним гальмом мають маркування Е, техніка з ручним розгальмовуванням позначається Е2.

Живлення електромагнітного гальма розрізняють загальне або незалежне. При необхідності використання незалежного джерела живлення на маркуванні моделі вказується символ Н.
 

Як зробити покупку?

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент асинхронних трифазних двигунів з вбудованим гальмом різної потужності з гарантією. Виконання корпусу - силуміновий сплав, пофарбований порошковою фарбою.

На сайті є опис, характеристики моделей. Техніка відповідає стандартам ГОСТ, ISO, має доступну ціну, підтверджену роками експлуатації, надійність і довговічність.

При виникненні труднощів при виборі, скористайтеся допомогою онлайн консультанта. Оплата здійснюється готівковим або безготівковим способом. Доставка товару по усій території України проводиться транспортними компаніями. Для жителів Києва доступні послуги кур'єра, самовивіз

Наверх