ВЕНТС РСА5Д-М (VENTS RSA5Д-M) трансформаторний регулятор швидкості вентилятора

Зроблено в Україні 
Найменування моделі Сила струму Напруга мережі Ціна
РСА5Д-1,5-М Перейти » договірна 1,5 А 380
договірнаЗамовити
РСА5Д-2,5-М Перейти » договірна 2,5 А 380
договірнаЗамовити
РСА5Д-6,0-М Перейти » договірна 6,0 А 380
договірнаЗамовити
РСА5Д-8,0-М Перейти » договірна 8,0 А 380
договірнаЗамовити
РСА5Д-11,0-М Перейти » договірна 11,0 А 380
договірнаЗамовити
РСА5Д-12,0-М Перейти » договірна 12,0 А 380
договірнаЗамовити

Огляд регулятора швидкості ВЕНТС РСА5Д-М

Загальні дані

  • трансформаторний регулятор швидкості для трифазних електродвигунів;
  • регулювання швидкості вентилятора 380 В;
  • матеріал корпусу – сталь з полімерним покриттям;
  • регулятор має п'ять швидкостей від 130 до 400 В;
  • ступінь захисту IP 54;
  • виробник - VENTS (Україна);
  • гарантія 2 роки.

 

Застосування ВЕНТС РСА5Д М

Застосовується в системах вентиляції для керування трифазним вентилятором за допомогою регулювання швидкості обертання електродвигуна. Допускається керування кількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує допустиме значення струму регулятора.

Трансформаторний регулятор має додаткові функції, такі як клеми для підключення зовнішнього обладнання. Регулятор призначений для установки всередині приміщення з урахуванням вільної рекуперації повітря для охолодження внутрішніх ланцюгів.

 

Трифазний регулятор швидкості вентилятора VENTS РСА5Д-М купити у Києві, доставка по Україні, експорт в країни ЄС - ціна / якість

Регулятор VENTS РСА5Д М Київ - трансформаторний регулятор швидкості вентилятора, застосування якого забезпечує плавне регулювання швидкості обертання електродвигуна. Купити трифазний регулятор означає отримати пристрій, який досить швидко самоокупиться. Регулятор призначений для встановлення усередині приміщення з урахуванням вільної рекуперації. Для захисту від перенапруги регулятор Вентс РСА5Д...М має вбудований пристрій захисту IP 54. Корпус регулятора виконаний із сталі з полімерним покриттям.

Технічні характеристики регулятора швидкості : ціна, ширина та довжина, потужність, напруга мережі, номінальний струм, габарити, клас захисту, вага та струм, креслення, де вказані розміри та габарити - характеристика та значення всіх параметрів регулятора є на сайті компанії systemax.ua швидкого ознайомлення. Інструкція з експлуатації регулятора швидкості розповідає про підключення та налаштування.

Компанія «ПК «СІСТЕМАКС» є офіційним дилером продукції «VENTS» в Україні та пропонує найвигідніші умови за ціною, термінами постачання та умовами оплати на весь каталог продукції виробника.

Де найкраща вартість? Думаю, відповідь приходить сама. Купити трансформаторний регулятор швидкості вентилятора Вентс РСА5Д-М можна оформивши на сайті. Можливий і інший варіант – зателефонуйте нашим менеджерам, вони допоможуть з підбором, розкажуть про принцип роботи та уточнять усі налаштування. Продаж проводиться за кордон - купити регулятор швидкості вентилятора на експорт - Польща, Грузія, Литва, Латвія, Молдова, Україна. Замовлення надходить із повним комплектом документів - паспорт на регулятор швидкості вентилятора, посібник з експлуатації.

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

html_block_4
×
ВЕНТС РСА5Д-М (VENTS RSA5Д-M) трансформаторний регулятор швидкості вентилятора
Наверх