Головна Насоси Консольні насоси

Консольні насоси для чистої води

Насоси водяні консольні - каталог, підбір, продаж в Україні

Консольний насос застосовується для перекачування води та інших рідин, що мають аналогічну щільність та хімічну активність. Агрегати цього підходять для поливу, для переміщення рідких середовищ у комунальному водопостачанні. Часто встановлюються на промислових та сільськогосподарських об'єктах.

Будування та функціонування консольних насосів

Центробіжні консольні насоси для води передбачають підведення рідини до колеса з одного боку. Пристрій складається з наступних елементів:

  • Корпус. Зазвичай виготовляється із чавуну.
  • Робоче колесо. Представлено двома дисками, між якими встановлені лопатки з плавним вигином, спрямованим убік, протилежний до обертання.
  • Трифазний двигун. Його вал, що обертається, приводить у дію колесо з лопатями.
     

Насосна система працює за принципом створення відцентрової сили. При підключенні електродвигуна до джерела живлення починає обертатися вал, передаючи момент, що крутить, на колесо.

За колесом, що обертається, створюється розріджена зона, куди спрямовується потік води. Лопаті колеса починають зачерпувати рідину, подаючи її вперед і створюючи зону високого тиску. Різниця в тиску змушує воду рухатися через вихідний патрубок і далі трубами, а в область зниженого тиску надходять нові порції.

Різновиди пристроїв

Консольні водяні насоси випускаються у двох модифікаціях: К та КМ. Модель з маркуванням До – це консольний відцентровий насос, що подає воду під великим тиском. Для запобігання витоку рідини виріб спереду та ззаду укомплектовано ущільнюючими прокладками. Також у насоса є змінна втулка. Наявність ущільнювачів та змінної втулки сильно знижує зношування деталей. Це один із найнадійніших агрегатів для перекачування води, що мають компактні габарити та доступну вартість.

Якщо на агрегаті стоїть маркування КМ, це означає, що техніка характеризується вищою, порівняно з маркою К, потужністю і продуктивністю, а також стійкістю до підвищених навантажень. Консольні моноблочні насоси використовуються на великих виробництвах, де потрібне переміщення великих обсягів рідкого середовища. Техніці потрібне регулярне техобслуговування та профілактичний ремонт.

Недорого купити консольний насос можна на сайті СИСТЕМАКС. В інтернет-магазині ми пропонуємо тільки якісну техніку за вигідними цінами, зручну форму оплати та швидку доставку.

Наверх