Повний каталог промислового обладнання
Продукція виробництва ПК «СИСТЕМАКС»
Технічні статті
На виробничому підприємстві регулярно виникає необхідність підключення або перепідключення трифазних електродвигуна до трифазної мережі 380 В, 660 В або однофазної 220 В, але не завжди є досвід грамотно...
Детальніше »
Як правильно підібрати димосос? З цією задачаю стикався кожний проектувальник котельної. І не важливо, котли парові чи водогрійні, для промисловості чи для комунального господарства, для комерційних...
Детальніше »
Електродвигуни трифазні АІР найбільш популяних у використанні по частоті обертів:   Електродвигун асинхронний АІР 3000 об/хв Електродвигун...
Детальніше »

Промислове обладнання

Вентиляторний завод промислова компанія «СИСТЕМАКС» провідний постачальник промислового обладнання на українському ринку. Основні напрямки компанії - це промислові електродвигуни, промислові вентилятори, циклони та пиловловлювачі, насоси, редуктори, частотні перетворювачі. Компанія СИСТЕМАКС має великий досвід підбору промислового обладнання під індивідуальні потреби замовника, враховуючи усю специфіку виробничого процесу в різних галузях промисловості, таких як металургійна промисловість, паливно-енергетична промисловість, будівельна індустрія, харчова промисловість, хімічна промисловість, сільське господарство, деревообробка та багато інших.

Наряду з іншими рядовими компаніями цього сегменту обладнання в Україні можна виділити такі переваги компанії ТОВ СИСТЕМАКС:

  • Вирішення технічних завдань, використовуючи не тільки свій інженерний досвід у досягненні результатів, але і застосування сучасних технологій для зменшення витрат на експлуатацию, на електропостачання, збереження екології нашої планети з використанням енергозберігаючих електродвигунів та інших заходів таких, наприклад, як рекуперація тепла або геотермальна вентиляція.
     
  • Нова стратегія розвитку компанії СІСТЕМАКС - це найбільш висока якість готових технічних рішень економічних з точки зору стартового капіталу на реализацію замкнутої промислової системи з мінімізацією необхідних капітальних і експлуатаційних витрат промислового устаткування, замість класичного нав'язування певних товарів з урахуванням лише особистих інтересів.
     
  • Орієнтованість нашої компанії на довгострокову співпрацю з вітчизняними заводами виготовлювачами і торговими представниками в регіонах України - це комфортні умови співпраці у вигляді відстрочки платежу, умов оплати доставки промислового устаткування, гнучкість строків поставки, наявність сертифікатів відповідності якості ISO та ДСТУ для тендерних закупок, а також необхідна технічна підтримка нашими спеціалістами по монтажу, пуску та наладці промислового устаткування.

Завдяки багаторічному досвіду реалізації у сфері промислового обладнання, ми надаємо нашим клієнтам найвигідніші умови поставки, а саме вигідну цінову пропозицію за умови збереження гідної якості товару, що відповідає всім державним стандартам ДСТУ і європейським ISO.

На наших складах завжди підтримується наявність електродвигунів, промислових вентиляторів. Тому у день оплати можна швидко отримати придбану продукцію самовивозом зі складу в Києві. Завдяки налагодженій доставці по Україні, Вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на пошук транспорту. Цю роботу ми виконаємо за Вас, поклавши на себе відповідальність за цілісність вантажу та прибуття його до зазначеного пункту призначення. За бажанням клієнта відправка по Україні може бути здійснена вантажоперевізниками Нова Пошта, Делівері, Ін-Тайм, Нічний експрес та іншими.

ЕЛЕКТРОДВИГУН КУПИТИ (КИЇВ, УКРАЇНА)

Звернувшись до нас, Ви придбаєте електродвигун АИР зі складу загальнопромислового призначення любої потужності та монтажного виконання, згідно стандарту ГОСТ. В наявності електродвигуни АІР від виробників Росії, Білорусії, України.

ПРОМИСЛОВІ ВЕНТИЛЯТОРИ КУПИТИ (КИЇВ, УКРАЇНА)

На складі заводу промислових вентиляторів СИСТЕМАКС завжди підтримується промислові вентилятори різного призначення, типорозміру та продуктивності. Тому можна купити промисловий вентилятор вітчизняного виробництва в день оплати за заводською ціною, не очікуючи 3-4 тижні його виготовлення під замовлення.

ЦИКЛОН КУПИТИ (КИЇВ, УКРАЇНА)

Особливою перевагою нашої компанії є можливість виготовлення циклону за низькою ціною під замовлення у відповідності з усіма побажаннями замовника, наприклад конструктивного виконання, наявності бункера, постаменту та інших особливостей, а головне все це буде виконано максимально швидко - 5...10 днів з моменту замовлення в залежності від типорозміру та складності циклону.

Наверх