BOSCH Rexroth

Німеччина 


Bosch Rexroth AG – інженерна виробнича компанія, одна із найбільш високотехнологічних та інноваційних у світі. Штат співробітників понад 33 000. Представництва у понад 80 країнах. Центральний офіс розташований у місті Лор-на-Майні, Німеччина.

Коріння компанії тягнеться з далекого 1795 року, коли сім'я Рексрот створила кузню для металу. З того часу, особливо після завершення Другої світової війни, Rexroth почала активно розвиватися та розширюватися, поглинати та злитися з іншими компаніями. Останнє злиття у 2001 році між Mannesmann Rexroth AG та дочірнім підрозділом автоматики Robert Bosch GmbH завершилося утворенням сучасного науково-виробничого гіганта.

Компанія займається науковими дослідженнями та розробкою у сферах промисловості – машинне обладнання, інженерія, автоматизація виробництва. До переліку продукції входять: гідравліка, електричні приводи та органи управління, складальні технології, автоматика, програмне забезпечення, мобільні додатки та багато іншого.

Bosch Rexroth AG активно використовує досягнення цифровізації та інтернету, прагне створювати продукти та системи, що дозволяють клієнтам виробляти швидше та ефективніше. Компанія являється однією із головних ланок світового науково-технологічного прогресу.
 

Частотні перетворювачі
Трифазні та однофазні частотні перетворювачі. Регулювання: скалярне та векторне.
0,4 ... 315 кВт
220 / 380 В
Трифазні та однофазні частотні перетворювачі. Регулювання: скалярне та векторне.
0,4 ... 22 кВт
220 / 380 В
Наверх