Головна Циклони Циклони для димових газів

Циклони для очистки димових газів

СИСТЕМАКС ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ (Україна)
Для сухого пилу та пилу, що слабо злипається. Діаметр корпуса 300...2400 мм
-40...200 ºС
828 ... 67 800 м³/год
Універсальний циклон уловлювання для сухого пилу. Діаметр корпусу 400 ... 800 мм
-40 ... 400 ºС
420 ... 18 200 м³/год
Циклон для пневмотранспорту. Діаметр корпуса 300...1200 мм
-20...100 ºС
330 ... 30 730 м³/год
Конічний циклон для очистки димових газів. Діаметр корпусу 400 ... 3000 мм
-20 ... 250 ºС
1 100 ... 63 600 м³/год
Конічний циклон для очистки димових газів. Діаметр корпусу 400 ... 3000 мм
-20...100 ºС
1 100 ... 63 600 м³/год
Циклон для очистки димових газів. Діаметр корпусу 400 ... 3000 мм
-20...100 ºС
2 000 ... 114 400 м³/год
Повний каталог ПК СИСТЕМАКС

Як очистити димові гази. Циклони від виробника

Дрова, торф, вугілля і деякі інші види палива при згорянні забруднюють атмосферу шкідливими продуктами: димовими газами, попелом і незгорілих вуглецевими частинками. Щоб попередити забруднення повітряного басейну при роботі котелень та інших об'єктів, що працюють на твердих видах палива, встановлюють циклони для очищення димових газів. У каталозі нашої компанії ви знайдете якісні димовловлювачі за невисокою вартістю.

Ефективність циклонів для видалення продуктів горіння

Система циклонів очищення димових газів показує високу ефективність, навіть якщо в продуктах горіння міститься багато домішок золи та сажі. Уловлювання та видалення частинок відбувається сухим способом:

  • Дим нагнітається через отвір верхнього патрубка.
  • Примусова подача повітряно-газової суміші за допомогою промислового пилососа, вентилятора або інших аналогічних пристроїв призводить до того, що виникають завихрення повітря і він починає рухатися по спіралі.
  • Під дією відцентрової сили тверді частинки зміщуються до стінок апарату. Потім під дією сили тяжіння вони осідають розташованому внизу відсіку.
  • Повітряна маса, позбавлена від важких елементів, проходить через фільтри-пиловловлювачі, де відбувається очищення від дрібних частинок пилу.
  • Після проходження всіх систем очищення повітряна суміш, яка складається з водяної пари та вуглекислого газу, виводиться на вулицю.
    &Nbsp;

Сухе очищення повітряної маси від продуктів горіння не завжди ефективна, нерідко потрібен вологий метод. Твердопаливні котли працюють на різних видах палива, і при згорянні пального може утворюватися велика кількість золи. Циклонні апарати не завжди можуть впоратися з таким навантаженням. Щоб запобігти забрудненню повітряного басейну, додатково встановлюють скуббери.

Ця установка схожа на сухі циклони, але всередині корпусу розташований розпилювач воли зі спеціалізованими добавками. Намокла зола, сажа і деякі частинки газу (сірчані і азотні оксиди) ефективно уловлюються системою.

Універсальний ЦН-15

Циклон установка ЦН-15 призначена для очищення повітряної суміші від димових домішок і пилу за допомогою відцентрової сили. Вона діє так само, як і більшість інших видів пристроїв. При нагнітанні повітря потік закручує відцентрова сила, під час обертання тверді елементи відокремлюються, спочатку осідаючи на стінках, а потім, під дією сили тяжіння, обсипаючи в золовловлювач.

Відмінність універсального ЦН від інших циклонів тільки в тому, що потік обертового повітря у нього спрямований під кутом 15ᵒ до горизонталі. Такі системи очищення димових газів працюють ефективніше. Апарат здатний ефективно працювати при температурі газового потоку до 500 ᵒC.

В інтернет-магазині СИСТЕМАКС ви можете купити циклони для очищення димових газів за низькими цінами. У нас завжди в наявності всі представлені в каталозі товари – ми відправимо вашу покупку в будь-яке місто України або навіть в іншу країну. При експорті ми допомагаємо клієнтам зібрати необхідні документи для проходження митниці.

Наверх