Головна Вентустановки

Вентиляційні установки для обробки повітря купити - каталог повітряних установок

Компанія «Системакс» – офіційний постачальник промислового обладнання в Україні. Ми займаємося продажем повітрооброблюючих агрегатів для підприємств теплоенергетики, металургії, машинобудування. Пропонуємо недорого купити вентиляційні установки широкого призначення. В наявності великий вибір систем вентилювання та кондиціонування за доступною ціною.

Основні типи вентиляційного обладнання

Промислова вентиляція використовується на виробничих підприємствах для видалення з робочої зони відпрацьованого повітря та заміни його чистим повітрям. Специфіка функціонування багатьох підприємств пов'язана із забрудненням мікроклімату приміщень різними продуктами і агентами (пил, дим, хімічні речовини), утвореними в ході технологічного процесу. Системи вентилювання та кондиціювання промислового призначення класифікують на дві великі групи – природна і примусова.

Природна кліматична система має на увазі, що повітрообмін регулюється за допомогою вентиляційних отворів та встановлених на них засувок.

Примусова (механічна) система за технологією буває припливної, витяжної та комбінованої, а за важливістю справ – загальнообмінної та місцевої. У нашій компанії можна купити вентустановки наступного типу:

 • припливні – загальнообмінна установка припливного типу, що зменшує концентрацію шкідливих речовин шляхом змішування з чистим повітрям;
 • витяжні – забезпечують примусове відведення відпрацьованого (забрудненого) повітря за рахунок різниці в тиску;
 • припливно-витяжні – приплив і видалення повітря виконуються примусовим чином;
 • припливно-витяжні з рекуперацією тепла – системи вентилювання, в яких температура надходить і виходить з приміщення повітря однакова;
 • фанкойли – елементи систем кондиціонування, призначені для охолодження або нагрівання повітря в приватному будинку, офісі, на підприємстві;
 • чиллери – холодильні агрегати для охолодження або нагрівання рідких теплоносіїв в системах кондиціонування, ефективно охолоджуючі промислове обладнання;
 • руфтопи – дахові кондиціонери, що встановлюються на дахах будівель і споруд, що представляють собою повноцінні вузли для підтримки комфортного мікроклімату в приміщенні.

На сайті нашого інтернет-магазину представлений великий асортимент вентиляційних установок різного типу, потужності, призначення. Консультанти компанії допоможуть вибрати варіант та модель агрегату, найбільш підходящого для вирішення конкретних завдань як на промисловому підприємстві, так і на комерційному об'єкті або в приватному будинку.

Переваги використання систем кондиціонування

Чисте повітря в приміщенні – необхідна умова для безпечної життєдіяльності та роботи людей. Природна вентиляція не завжди справляється з відведенням забрудненого, відпрацьованого чи несвіжого повітря. Тому попит на системи механічної вентиляції стає дедалі більше. Сучасні агрегати при високій продуктивності відрізняються невеликими габаритами і прийнятною ціною. Основні можливості та переваги вентустановок:

 • подача в приміщення чистого повітря;
 • відведення забрудненого повітря;
 • підтримку комфортної температури;
 • робота на охолодження або нагрівання;
 • підтримку здорового мікроклімату;
 • безшумне функціонування;
 • ефективне енергоспоживання.

Промислова вентиляція потрібна на виробництвах, робота яких тісно пов'язана з сильним перегріванням обладнання, виділенням великої кількості конденсату, гарячих випарів, шкідливих речовин. Це сталеливарні виробництва, малярні цехи, волого-теплова обробка виробів і т. Д. Система вентилювання і кондиціонування необхідна не тільки на підприємствах, але і в кожному будинку.

Щоб зробити замовлення, залиште замовлення на нашому сайті. Ми передзвонимо, допоможемо порівняти та вибрати агрегат, розповімо про вигідні умови доставки по Києву та Україні. Звертайтеся!

Наверх