ВЕНТС РС-ПС (VENTS PS) регулятор швидкості вентилятора

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
Найменування моделі Сила струму Напруга мережі Ціна
РС-0,5-ПС Перейти » договірна 0,5 А 220
договірнаЗамовити
РС-1,5-ПС Перейти » договірна 1,5 А 220
договірнаЗамовити
РС-2,5-ПС Перейти » договірна 2,5 А 220
договірнаЗамовити
РС-4,0-ПС Перейти » договірна 4,0 А 220
договірнаЗамовити

Огляд регулятора швидкості ВЕНТС РС...ПС 

Загальні дані

  • регулятор швидкості однофазних електродвигунів;
  • регулювання швидкості вентилятора 220 В;
  • матеріал корпусу – пластик; 
  • ступінь захисту IP 44;
  • номінальний струм до 0,5 - 4,0 А;
  • виробник – VENTS (Україна);
  • гарантія 2 роки.

Застосування ВЕНТС РС-ПС

Застосовується в системах вентиляції для Вмикання/Вимикання та регулювання швидкості обертання однофазних електродвигунів вентиляторів, що керуються напругою. Допускається керування кількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує допустимого значення струму регулятора.

Регулятор призначений для установки в середині приміщення у вертикальному положенні, а також оснащений фільтром високочастотних перешкод, вхідний ланцюг захищений від навантаження плавким запобіжником. Установка проводиться у стандартні електромонтажні круглі коробки. Головною відмінністю регулятора швидкості є його ефективність та точність управління.

 

Регулятор швидкості вентилятора VENTS RS...PS Купити в Києві, доставка по Україні, експорт до країн ЄС - ціна / якість

Регулятор VENTS RS...PS Київ - регулятор швидкості вентилятора, застосування якого забезпечує плавне регулювання швидкості обертання вентилятора. Купити VENTS РС-ПС означає отримати пристрій, який досить швидко самоокупиться. Регулятор Vents РС призначений для встановлення усередині приміщення на стіні, у вертикальному положенні усередині круглої монтажної коробки. Регулятор ведеться від максимального призначення мінімального значення струму. Для захисту від перенапруги регулятор Вентс РС...ПС має змінний плавки запобіжник. Корпус регулятора виконаний із пластику.

Технічні характеристики регулятора швидкості: ціна, ширина і довжина, потужність, напруга мережі, номінальний струм, габарити, клас захисту, вага і струм, креслення, де вказані розміри та габарити - характеристика та значення всіх параметрів регулятора Вентс РС-ПС є на сайті компанії systemax.ua для швидкого ознайомлення. Не знаєте наскільки компактний та сучасний пристрій – все зрозуміло по фото. Обладнання має перевірку ГОСТ та отримує сотні позитивних відгуків. Інструкція з експлуатації регулятора швидкості розповідає про підключення та налаштування.

Компанія «ПК «СІСТЕМАКС» є офіційним дилером продукції «VENTS» в Україні та пропонує найвигідніші умови за ціною, термінами постачання та умовами оплати на весь каталог продукції виробника.

Де найкраща вартість? Думаю, відповідь приходить сама. Купити регулятор швидкості вентилятора Вентс РС...ПС можна оформивши на сайті. Можливий і інший варіант – зателефонуйте нашим менеджерам, вони допоможуть з підбором, розкажуть про принцип роботи та уточнять усі налаштування. Продаж проводиться за кордон - купити регулятор швидкості вентилятора на експорт - Польща, Грузія, Литва, Латвія, Молдова, Україна. Замовлення надходить із повним комплектом документів - паспорт на регулятор швидкості вентилятора, посібник з експлуатації.

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

html_block_4
×
ВЕНТС РС-ПС (VENTS PS) регулятор швидкості вентилятора
Наверх