ВЕНТС КОМ1 (VENTS KOM1) зворотній клапан

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
Найменування моделі Перетин проточної частини Вага Ціна
КОМ1 400x200 Перейти » договірна 400x200 мм 2,9 кг
договірнаЗамовити
КОМ1 500x250 Перейти » договірна 500x250 мм 3,73 кг
договірнаЗамовити
КОМ1 500x300 Перейти » договірна 500x300 мм 4,1 кг
договірнаЗамовити
КОМ1 600x300 Перейти » договірна 600x300 мм 4,64 кг
договірнаЗамовити
КОМ1 600x350 Перейти » договірна 600x350 мм 5,03 кг
договірнаЗамовити

Характеристика зворотного клапана ВЕНТС КОМ1 (VENTS KOM1)

Загальні дані

  • зворотний гравітаційний клапан для прямокутних повітроводів;
  • матеріал виконання – оцинкована сталь;
  • рукоятка забезпечена противагою для плавного відкриття та закриття клапана;
  • виробник – завод VENTS;
  • гарантія 2 роки.

Призначення зворотного клапана КОМ 1

Застосування повітряного гравітаційного зворотного клапана КОМ-1 поширене в системах вентиляції та кондиціювання. Обладнання має призначення перекриття повітряного потоку та запобігання руху повітряного потоку у зворотному напрямку.

Клапани КОМ1 призначені для з'єднання з прямокутним повітроводом і має пластину, що відкривається тиском потоку повітря. Клапан призначений для монтажу у горизонтальному положенні, при монтажі необхідно враховувати напрямок потоку повітря.

Зворотні клапани ВЕНТС КОМ-1 купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни ЄС - ціна / якість

Зворотний клапан КОМ 1 має застосування в системах вентиляції з прямокутним повітроводом. Важливе призначення використання - перекриття повітряного потоку та запобігання руху повітря у зворотному напрямку. Характеристика та маркування: позначення маркування VENTS KOM1 характерна певна розшифровка, що характеризує його використання та принцип роботи.

Модель має певні технічні характеристики, параметри та характерні для них значення. За даними параметрами і потрібно вибирати потрібну модель: внутрішній розмір, діаметр, вага. Модель має характерні для неї приєднувальні та габаритні розміри, габарити – ширина, довжина, перетин проточної частини, висота – розміри обладнання.

Виготовлення проводить завод ВЕНТС. У виробництві використовують лише якісні запчастини, провадиться заміна деталей, що відповідають ГОСТ. Гарантія на пристрій складає 2 роки. Посібник з експлуатації вказує на правильне налаштування, підключення, монтаж.

Продаж на комплектуючі виробник проводить не тільки на території України, більша частина експортується - Польща, Грузія, Молдова. Купити зворотний клапан Вент КОМ-1 для комплектації вентилятора можна як на сайті компанії, так і в телефонному режимі. Клієнт завжди отримає найкраще обладнання: висока якість, низька ціна та лише швидка доставка. У комплекті завжди постачається паспорт на клапан та інструкція з експлуатації.

Купити клапан КОМ-1 компанія «ПК «СІСТЕМАКС» є офіційним дилером продукції «VENTS» в Україні, придбати клапан в роздріб та гуртом можна безпосередньо із заводу-виробника (без посередників). Коли потрібна консультація – звертайтесь, менеджери завжди готові відповісти на всі запитання – купити київ / Україна.

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

html_block_3
×
ВЕНТС КОМ1 (VENTS KOM1) зворотній клапан
Наверх