ВЕНТС ВВЦр віброізолятори гумові для вентиляторів

Зроблено в Україні 
Найменування моделі Робоче навантаження Ціна
ВВЦр 8 Перейти » договірна 9 кгс
договірнаЗамовити
ВВЦр 16 Перейти » договірна 14 кгс
договірнаЗамовити
ВВЦр 26 Перейти » договірна 26 кгс
договірнаЗамовити
ВВЦр 35 Перейти » договірна 35 кгс
договірнаЗамовити
ВВЦр 50 Перейти » договірна 50 кгс
договірнаЗамовити
ВВЦр 75 Перейти » договірна 75 кгс
договірнаЗамовити

Огляд віброізоляторів гумових ВВЦр

Загальні дані

  • віброізолятори гумові для промислових вентиляторів;
  • навантаження 9 ... 90 кг;
  • монтаж - на горизонтальній поверхні;
  • виробник - завод VENTS (Україна);
  • гарантія 2 роки.
     

Призначення віброізоляторів серії ВВЦр

Віброізолятори ВВЦр призначені для запобігання передачі механічної вібрації від працюючого агрегату до поверхні його кріплення, а також зменшує рівень шуму та знімає динамічне навантаження.

Найпоширенішим використання віброізоляторів є припливно-витяжні системи вентиляції у приміщеннях. Віброізолятори виготовлені із спеціальної гуми та забезпечують обладнання безперебійну та надійну експлуатацію.

 

Конструкція та габаритні розміри віброізолятора ВВЦр

В процесі підготовки...

 

Підбір віброізоляторів ВВЦр для ВЦУН

Вентилятор Максимальне навантаження Віброізолятор
  ВЦУН - 140...225 9 кг ВВЦр 8 4 шт.
  ВЦУН - 240...280 14 кг ВВЦр 16 4 шт.
  ВЦУН - 315...355 26 кг ВВЦр 26 4 шт.
  ВЦУН - 400 35 кг ВВЦр 35 4 шт.
  ВЦУН - 450 50 кг ВВЦр 50 4 шт.
  ВЦУН - 500 90 кг ВВЦр 75 4 шт.
 

Віброізолятори гумові ВЕНТС ВВЦр для вентилятора купити у Києві, доставка по Україні, експорт до країн ЄС - ціна / якість

Вмброізолятори ВЕНТС ВВЦр для вентиляторів ВЦУН - запобігання передачі механічної вібрації від працюючого агрегату до поверхні його кріплення, а також зменшує рівень шуму і знімає динамічне навантаження.

На сайті надана вся інформація про віброізолятор гумовий VENTS VVCr: умови експлуатації, максимальне навантаження, матеріал виготовлення.

Сумісність з вентиляторами ВЦУН, монтаж, матеріал, максимальне навантаження - всі значення вказані в таблиці підбору віброізолятора. Усі фото професійні та відповідають дійсності.

Виготовлення проводить завод ВЕНТС. У виробництві використовують лише якісні запчастини, провадиться заміна деталей, що відповідають ГОСТ. Гарантія на пристрій складає 2 роки. Посібник з експлуатації вказує на правильне налаштування, підключення, монтаж. Компанія «ПК «СІСТЕМАКС» є офіційним дилером продукції «VENTS» в Україні та пропонує найвигідніші умови за ціною, термінами постачання та умовами оплати на весь каталог продукції виробника.

Усі обладнання обов'язково перевіряється на відповідність якості. Наші клієнти стають постійними покупцями СІСТЕМАКС - надходять усі позитивні відгуки. Продаж проводиться і за кордон - купити гумовий віброізолятор для вентилятора на експорт - Польща, Молдова, Литва, Латвія, Україна. Замовлення надходить із повним комплектом документів на віброізолятор ВЕНТС ВВЦр, посібник з експлуатації.

Ми цінуємо Ваш вибір.

 

html_block_4
×
ВЕНТС ВВЦр віброізолятори гумові для вентиляторів
Наверх