ВОЕ-5У2 шахтний вентилятор

Зроблено в Україні 
ВОЕ-5У2 шахтний вентилятор
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
37 791 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 14-18 днів
Комплектація електродвигунами:

×
ВОЕ-5У2 шахтний вентилятор
ВОЕ-5У2 шахтний вентилятор без електродвигуна
37 791 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ВОЕ-5У2 шахтний вентилятор
ВОЕ-5У2 шахтний вентилятор
×
Ми Вам відповімо!
ВОЕ-5У2 шахтний вентилятор
ВОЕ-5У2 шахтний вентилятор

Технічні характеристики шахтного вентилятора ВОЕ-5 У2

Параметри Значення
Діаметр повітропроводу Ø500 мм
Напруга мережі 380 В
Частота струму 50 Гц
Частота обертання 3000 об/хв
Потужність 7,5 кВт
Продуктивність (max) 3,15 м³/с
Тиск (max) 350 Па
ККД (max) 60%
Рівень шуму (на відстані 3 м) 109 дБА
Температура переміщуваного повітря -40 ...+40°С
Клас захисту IP X4
Маса 150 кг

 

Загальні дані

 • шахтний осьовий вентилятор низького тиску;
 • температура робочого середовища до 40°С;
 • матеріал вуглецева сталь
  (під замовлення - нержавіюча сталь, алюмінієві сплави, різнорідні метали);
 • фарбування вентилятора - порошкове (жовтий і синій колір);
 • діаметр робочого колеса 500 мм;
 • кількість лопаток робочого колеса 10 шт.;
 • виконання 1 (робоче колесо на валу електродвигуна);
 • електродвигун загальнопромисловий (вибухозахищений - на замовлення)
 • продуктивність 0,8 ... 4,75 м³/с;
 • робочий тиск 400 ... 2100 Па;
 • комплектація електродвигунами потужністю 7,5 кВт;
 • кліматичне виконання У2 (помірний клімат);
 • ступінь захисту IP54 (від попадання пилу і бризок);
 • напруга мережі 380 В;
 • гарантія 2 роки.

 

Застосування

Головне призначення шахтних вентиляторів ВОЕ якісне та регулярне провітрювання верхніх ділянок шахт, рудників, тунелів метро, ​​зерносховищ та інших запилених приміщень. Також їх часто застосовують в сільському господарстві при вентилюванні зерноскладів та насипів хлібних злаків та зерна в зерноскладах, в роботі складських приміщень та зерносушильних апаратах.

 

Конструкція шахтного вентилятора ВОЄ-5 У2

Корпус

Корпус вентилятора – циліндричний з ребрами жорсткості, ударостійкий, покритий полімерною фарбою, що сприяє підвищенню стійкості металу до корозії і вологи. Конструкція даного корпуса виконана так, що в разі необхідності можлива швидка заміна електродвигуна. 

Робоче колесо

Робоче колесо шахтного осьового вентилятора ВОЕ 5у2 виконанне зі сталі високої міцності з робочими лопатками в кількості 10 шт. Робоче колесо розміщене на валу електродвигуна, що забезпечує його обертання. Колесо передає механічну енергію та забезпечує рух повітряних мас. На заводі всі робочі колеса проходять динамічне балансування, що забезпечує мінімальну шумність і максимальну довговічність вентиляційного обладнання.

Електродвигун

На вентилятор ВОЕ 5 У2  встановлений  однофазний електродвигун із зовнішнім ротором, потужністю 7,5 Вт. Разом із робочим колесом утворює мотор-колесо. Висока якість деталей і зборки, встановлення підшипників кочення і оснащення захистом від перегріву – все це гарантує надійну і довготривалу роботу електродвигуна зокрема і вентилятора вцілому.

Вентилятори ВОЕ №5 У2 монтуються в горизонтальному положенні з максимальним выдхиленням від осі обладнання  ± 30 °.

Вентилятор  поставляється з паспортом та інструкцією, де подана вся інформація по технічним параметрам, монтажу та експлуатації.

 

Габарити та розміри ВОЄ 5 У2

Габаритні та приєднувальні розміри ВОЕ-5 У2

 

Аеродинамічні характеристики 

Діаграма аеродинамічних характеристик ВОЕ-5 У2

Огляд графіка

Від чого залежить тиск і продуктивність вентилятора?

На тиск безпосередній вплив мають об'єкти аеродинамічного опору (захисні решітки, жалюзі, фільтри, протяжність, форма і розмір повітряних каналів та інш.). Тому з діаграми відразу можна зрозуміти – чим нижчий тиск (менше джерел аеродинамічного опору), тим вища продуктивність вентилятора.

В ідеальних умовах, коли немає ніяких перешкод руху повітряного потоку, шахтний вентилятор ВОЕ-5 У2 буде мати максимальну продуктивність – 250 м³/год.

 

Шахтний вентилятор ВОЕ-5 У2 купити в Києві, або з доставкою по Україні - ціна / якість

Що це таке шахтний вентилятор ВОЕ-5у2, в чому розшифрування його застосування? Вентилятори даного типу найчастіше використовують на поверхні шахт та запилених приміщеннях. Головне призначення вентиляторів маркування ВОЕ 5 У2 – якісне провітрювання. Позначення цифрою 5 вказує, що діаметр робочого колеса становить 500 мм.

Обладнання фірми СИСТЕМАКС вирізняється серед конкурентів. Пристрій, який надає виробник має вартість, яка найнижча серед інших, оскільки ми працюємо без посередників. Преміальна якість, краща ціна в Україні та роки гарантії – те що дає компанія та отримує від клієнтів все позитивні відгуки. Завод готовий виконувати й індивідуальні замовлення – коли необхідна заміна певної запчастини або зробити аналоги, встановити інші параметри або розробити модель аналог.

Повний опис інформації про вентилятор ВОЕ-5 характеристики його та огляд підключення й налаштування вказані на сайті компанії. Дані усі технічні характеристики – продуктивність, потужність, робочий тиск та температура, його точна вага та витрати, яка схема виконання. Повністю зазначені усі габарити та розміри – довжина, ширина, висота, які вказані на креслення. На сайті також є справжні фото вентилятора.

Який принцип дії та установка вентилятора ВОЕ5у2? Вся характеристика зазначена в інструкцію з експлуатації. До кожного замовленого вентилятора надається паспорт та інструкція з експлуатації. Перед відправкою все промислове обладнання проходить перевірку на відповідність ГОСТ.

Як замовити вентилятор осьовий ВОЕ-5 Україна? Все дуже легко – оформити замовлення на сайті, із Вами відразу ж зв’яжуться для уточнення інформації. Купити шахтний вентилятор ВОЕ-5 У2 Київ можна і в телефонному режимі – наші менеджери завжди готові проконсультувати у всіх питаннях. Компанія також продає обладнання і на експорт – Литва, Латвія, Молдова, Грузія, Туреччина.

Ми цінуємо Ваш вибір та Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх