ВЕНТС АОВ 30 водяний повітряно-опалювальний агрегат

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ВЕНТС АОВ 30 водяний повітряно-опалювальний агрегат
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
договірна
Є в наявності
×
ВЕНТС АОВ 30 водяний повітряно-опалювальний агрегат
ВЕНТС АОВ 30 водяний повітряно-опалювальний агрегат
договірна
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС АОВ 30 водяний повітряно-опалювальний агрегат
ВЕНТС АОВ 30 водяний повітряно-опалювальний агрегат
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС АОВ 30 водяний повітряно-опалювальний агрегат
ВЕНТС АОВ 30 водяний повітряно-опалювальний агрегат
Інші моделі:
АОВ 25
договірна
АОВ 45
договірна
Каталог АОВ

Технічні характеристики вентилятора ВЕНТС АОВ 30

Параметр Значение
Напруга мережі 220 В
Сила струму 0,85 А
Частота струму 50 Гц
Частота обертання 1440 об/хв
Потужність 191 Вт
Продуктивність (max) 3000 м³/ч
Тиск теплоносія в системі (max) 1,6 МПа
Рівень шуму (на відстані 3 м) 55 дБА
Кількість рядів трубок 2
Дальність струменя повітря 12 м
Температура переміщуваного повітря (max) +100°С
Клас захисту IP 44
Маса 40 кг

 

Водяні тепловентилятори ВЕНТС АОВ №30 чудово справляються з локальним нагріванням робочої зони і з її охолодженням. Повітряно-опалювальне обладнання для локального нагріву (охолодження) найчастіше використовують у виробничих цехах, де немає сенсу опалювати величезне приміщення, але зате є сенс забезпечити комфортні умови праці для людей працюють групами в певних місцях.

Характеристика

 • агрегат повітряно-опалювальний;
 • охолоджувальний пристрій;
 • корпус сталевий з полімерним покриттям;
 • теплоносій - вода;
 • обребрений теплообмінник мідно-алюмінієвий;;
 • напруга мережі 220 В;
 • ступінь захисту IP 44;
 • виробник - ВЕНТС (Україна);
 • гарантія 2 роки.

 

Застосування вентилятора ВЕНТС АОВ30

Повітряно-опалювальний агрегат ВЕНТС АОВ-30 розроблений для пригначення в процесі ефективного нагріву або охолодження повітря в приміщеннях великого об'єму. В якості теплоносія в використовується вода. Її максимальна робоча температура 100 °С.

У холодну пору року тепловентилятори можуть дуже швидко нагріти велике приміщення, а в теплу – охолодити повітря до комфортної температури. Все це можливо завдяки калориферу, який має високу ефективність теплопередачі, і потужному вентилятору. Застосування можливе не тільки у виробничому цеху, ангарі або складі. Їх ставлять в торгових центрах, магазинах, спортзалах, автосалонах, на СТО та інших приміщеннях середніх розмірів.

 

Габаритні та приєднувальні розміри ВЕНТС АОВ№30

В процесі підготовки...

Конструктивні особливості

Конструкція теплового вентилятора містить осьовий вентилятор та мідно-алюміновий водяний теплообмінник. Корпус анрегата сталевий та з порошковим фарбуванням (полімерне покриття). На передній частині тепловентилятора розташовані регульовані жалюзі, які направляють повітряний потік, створюваний вентилятором. Патрубки теплообмінника виведені через бічну стінку корпусу тепловентилятора. До цих патрубкам підводиться і підключається теплоносій. На передній частині тепловентилятора розташовані регульовані жалюзі, які направляють повітряний потік, створюваний вентилятором.

Ефективну роботу забезпечує асинхронний однофазний двигун із зовнішнім ротором. Він містить передбачений тепловий захист (захист від перегрівання) та автоматичний перезапуск.

 

Де і як встановлюється спіральний тепловентилятор

Регулювання швидкості

Тепловентилятор водяний ВЕНТС має можливість регулювання швидкості обертання вентилятора. Плавне регулювання швидкості можна здійснити тиристорним регулятором, а ступеневу – трансформаторним регулятором.

Регулювання швидкості роботи вентилятора дозволяє змінювати швидкість опалення або охолодження приміщення. Тобто, чим вище швидкість обертання вентилятора, тим більше витрата повітря, довше струмінь повітря і інтенсивніше процес тепловіддачі.

Управління режимами роботи агрегату VENTS AOW 30 здійснюється за допомогою блоку автоматики УВТ-1Е. У комплекті з самим агрегатом він не йде. Тому, при необхідності, Вам потрібно буде придбати окремо.

Керуючи роботою агрегату блок автоматики УВТ-1Е може змінювати швидкість обертання вентилятора в 3 режимах.

Блок автоматики УВТ-1Е включає в себе:

 • вимикач з індикатором роботи;
 • герметичні вводи для підключення проводів;
 • плавкий запобіжник, який захищає від пошкоджень при короткому замиканні.

 

Блок автоматики не може працювати без термостата. Для УВТ1-Е найчастіше використовують цифрові термостати серії ТСТ-3 з сенсорним екраном або РТС-1-400 з РК-екраном. Ще є моделі ТСТД-3 і РТСД-1-400, в комплекті яких є пульт дистанційного керування. Термостат призначений для вимірювання реальної середньої температури в приміщенні, де стоїть повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат. З цієї причини термостат повинен встановлюватися в таких місцях, де на нього немає прямого впливу вікон, дверей, обігрівачів та інших об'єктів з істотними перепадами температур.

Часто буває, що в одному приміщенні встановлено не один повітряно-опалювальний агрегат, а кілька. Це не вимагає установки відповідного кількості блоків управління і термостатів – достатньо встановити один блок і один термостат. Хоча, це не завжди вірно, так як існують різні ситуації і кожну треба розглядати окремо.

Монтаж вентилятора

Повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат можна встановлювати в горизонтальному, вертикальному положеннях, а також під кутами 30° і 45°. Тому, місцем монтажу можуть служити стіни, колони, стелі, балки. Для кріплення використовують кронштейни. У комплекті поставки вони не йдуть (потрібно купувати окремо).

Доступні кілька варіантів кріпильних кронштейнів:

 • МКП-АОВ - куточки

Куточки призначені для горизонтального монтажу агрегату АОВ і за умови, що той буде працювати тільки на обігрів. Кріплення здійснюється до стелі за допомогою монтажних шпильок, тросів або ланцюгів.

 • МК-АОВ 30 - консоль

Консоль дає можливість кріпити промисловий обігрівач в горизонтальному (тільки для нагрівання) і вертикальному положеннях (нагрівання і охолодження).

 • МКУ-АОВ 30 - консоль універсальна

Використання універсальної консолі дозволяє здійснювати монтаж агрегату до горизонтальних і вертикальних поверхнях. При цьому кут повороту агрегату відносно цієї поверхні може бути 0°, 30°, 45°, 90°.

Слід відзначити ще й те, що обов'язковою вимогою до монтажу агрегату є обмеження мінімального відстані від всмоктувального колектора агрегату до поверхні його кріплення. Ця відстань повинна бути не менше 300 мм. Ця вимога виходить з необхідності забезпечення вільного припливу повітря до опалювально-охладительному агрегату.

 

Тепловий вентилятор ВЕНТС АОВ 30 купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - ціна / якість

Головне призначення даного вентилятора – нагрівання/охолодження повітря в певному приміщенні. Конструкція надає можливість виконувати таке застосування – наявність водяного теплоносія. Установка використовується у великих приміщеннях таких, як виробничий цех, майстерня, гаражі та салони, склад, торговий центр, зали різного призначення. Містить в комплектації двигун та осьовий вентилятор.

Використання обладнання даного виду має ряд переваг: швидке охолодження або нагрівання; мала інерційність системи; висока продуктивність тепла; економія витрат (доступна ціна, у порівнянні з іншими варіантами моделей водяного опалювання).

Завод також приймає замовлення індивідуального формату. Установка вентилятора важлива, тому наші кращі спеціалісти завжди консультують клієнтів у таких питаннях. Якщо ж потрібна заміна вентилятора, а Ви уже не пам’ятаєте який до цього замовляли, наші менеджери готові підібрати такий самий агрегат.

Купити вентилятор АОВ 30 легко, оформивши замовлення у нас на сайті. Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію (розшифрування маркування, вага, технічні характеристики, аеродинаміка, схема виконання, розміри та габарити), ознайомившись з якою можна легко і просто знайти та замовити необхідний вентилятор самостійно. Або зателефонуйте нашим менеджерам, вони дадуть відповідь на всі питання та зроблять замовлення.

Замовлення клієнт отримає з повною комплектацією документів: паспорт на тепловентилятор АОВ30 та інструкція з експлуатації. Важливо! Перед початком користування ознайомитись та прочитати керівництво з експлуатації, щоб був правильний принцип роботи та монтаж, налаштування та підключення для ефективної роботи.

Ми цінуємо Ваш вибір та час.

html_block_4
Написати відгук
Наверх