ЗІЛ-900М пиловловлювальний агрегат

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ЗІЛ-900М пиловловлювальний агрегат
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
37 545 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 14-18 днів
Комплектація електродвигунами:

×
ЗІЛ-900М пиловловлювальний агрегат
ЗІЛ-900М пиловловлювальний агрегат без електродвигуна
37 545 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЗІЛ-900М пиловловлювальний агрегат
ЗІЛ-900М пиловловлювальний агрегат
×
Ми Вам відповімо!
ЗІЛ-900М пиловловлювальний агрегат
ЗІЛ-900М пиловловлювальний агрегат

Огляд пиловловлюючого агрегату ЗІЛ-900М

Основні дані

 • для вловлювання дрібно- та крупнодисперсного пилу;
 • температура робочого середовища від - 40 до + 40°С;
 • ступінь очищення повітря - 99%;
 • ступінь захисту IP - 55;
 • матеріал вуглецева сталь
  (під замовлення - нержавіюча сталь, алюмінієві сплави та інші);
 • кількість тканевих рукавних фільтрів - 12 шт.;
 • діаметр 523 мм;
 • напруга мережі 380 В;
 • гарантія 2 роки.

 

Застосування та призначення агрегата ЗІЛ 900 М

Головне призначення пиловловлюючого агрегата ЗІЛ900 М - фільтрування повітря від часток дрібного та великого пилу, домішок, металевої стружки. Часто промисловий пилосос використовують для очищення повітря при певному технологічному процесі: обробка сухими способами металевих виробів на верстатах - заточувальних, шліфувальних та металорізальних. Основні галузі, в яких застосовують агрегати є деревообробна та металургійна промисловість, виробництво будматеріалів, сільськогосподарські та харчові підприємства.

Головні вимоги переміщуваного середовища: вибухобезпечність та відсутність в повітрі липких й волокнистих частинок, забрудненість пилу не більше 350 г/м³, агресивність щодо вуглецевої сталі не вище агресивності повітря.

Комплектация поставки

Збірна конструкція прилевловлюючого агрегета ЗІЛ900М складається з наступних запчастин:

 • металевий корпус;
 • приєднувальний патрубок;
 • циклон;
 • бункер для збирання пилу;
 • тканевий рукавний фільтр (12шт.);
 • струшувальний механізм ручної дії;
 • вентилятор - улітка разкручування потоку;
 • електродвигун АІР.

 

За потреби можлива окрема купівля кожного з елементів пиловловлювача ЗІЛ900.

Запилене повітря потрапляє в корпус пиловловлювача через приєднувальний патрубок. Далі відбувається очищування у два етапи. Перший – грубе очищення. Повітря надходить в циклон, де за допомогою відцентрової сили воно закручується, пил прилягає до стінок циклона та потрапляє в накопичувальний бункер с совком. Наступний етап – тонке очищування. Повітря надходить у фільтр, що складається з семи тканинних рукавних фільтрів, площа фільтрації яких складає 2,6 м². Повітря, що очистилось виходить через решітку. Лопастний вентилятор з електродвигуном забезпечує рух повітря.

 

Технічні параметри пиловловлюючого агрегату ЗІЛ 900М

Пиловловлювальний
агрегат
Електродвигун Продуктивність Габаритні розміри
Довжина × Ширина × Висота
Повна маса
Марка Потужність Частота обертання
кВт об/хв м³/ч мм кг
ЗІЛ-900М АІР80А2 1,5 3 000 720 773×715×1700 110
АІР80В2 2,2 3 000 750-900
 

Габарити та приєднувальні розміри пиловловлюючого агрегату ЗІЛ 900 М

Пиловловлюючий агрегат ЗІЛ-900М креслення: вид спереду
Пиловловлюючий агрегат ЗІЛ-900М креслення: вид збоку
Пиловловлюючий агрегат ЗІЛ-900М креслення: вид зверху

Пиловловлюючий агрегат ЗІЛ-900М купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Вентиляційний пиловловлювальний агрегат ЗІЛ 900М що це, де купити та характеристика обладнання та опис? Позначення та марка пиловловлювач вказує на те, що пристрій працює для очищення повітря, в комплектацію якого входить двигун та вентилятор. Промисловий пилосос використовують як фільтр від пилу та домішок, область застосування якого досить широка – для деревообробки та обробки металів тощо.

Пиловловлювальний агрегат ЗІЛ 900 паспорт та інструкція з експлуатації якого розкажуть про принцип роботи, його монтаж та установка, особливість підключення. Спеціальний паспорт на пиловловлювальний агрегат ЗІЛ-900м надається при кожному замовленні. Також до комплекту документів входить й інструкція з експлуатації. Промисловий пилевльовлюючий агрегат зил-900 М походить повну перевірку на відповідність за ГОСТ та надається сертифікат.

Виробник СИСТЕМАКС виробляє пиловловлюючий агрегат ЗІЛ-900м ціна якого оптимальна, оскільки продаж ведеться без посередників. ЗІЛ 900 купити Київ можна на сайті компанії. Також інший варіант, як купити пиловловлювальний агрегат ЗІЛ-900М – зателефонуйте за одним із номерів до компанії. Спеціалісти допоможуть вибрати модель, потрібна заміна неробочого – підберуть новий аналог та дадуть відповідь на усі питання. Відбувається продаж пиловловлюючий агрегат ЗІЛ ЗЕД – експорт Литва, Молдова, Грузія, Туреччина.

Завод надає на пилоуловлювальні агрегати ЗІЛ рециркуляційні гарантію на два роки. Ви не знайдете компанії які будуть аналоги нашій, тільки тут Ви знайдете не підроблені відгуки, представлені тільки професійні фото. Важливо, що можлива розробка індивідуального виконання ЗІЛ номер 900 – вказана певна витрата, змінений зміст налаштування та обороти. Маркування на пиловловлювальний агрегат ЗІЛ амортизаційна група не має важливого розшифрування.

На сайті Ви знайдете зазначені усі технічні характеристики та параметри на пиловловлювальний агрегат ЗІЛ вентиляційний 900М та його детальний огляд: розміри та креслення; схема виконання; скільки становить об’єм, продуктивність та тиск, потужність та температура; дані усі габарити – довжина, ширина, висота й діаметр в мм; зазначена точна вага та кількість оборотів.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх