БП-7 3,7 м³ пірамідальний бункер

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
БП-7 3,7 м³ пірамідальний бункер
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
87 061 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 14-18 днів
×
БП-7 3,7 м³ пірамідальний бункер
БП-7 3,7 м³ пірамідальний бункер
87 061 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
БП-7 3,7 м³ пірамідальний бункер
БП-7 3,7 м³ пірамідальний бункер
×
Ми Вам відповімо!
БП-7 3,7 м³ пірамідальний бункер
БП-7 3,7 м³ пірамідальний бункер
Інші моделі:
БП-1
7 240 грн
БП-2
12 851 грн
БП-3
20 091 грн
БП-4
38 734 грн
БП-5
52 671 грн
БП-6
68 780 грн
БП-8
107 514 грн
БП-9
130 139 грн
БП-10
154 936 грн
Каталог БП
benefit notice

Технічні характеристики БП-7 3,7 м³

Параметр Значення
Об'єм 3,7 м³
Діаметр 1350 мм
Висота бункера 2835 мм
Висота верхньої частини 1485 мм
Діаметр нижньої частини 300 мм
Вага 481 кг

 

Застосування циклона БП 3,7 м³

Бункер підамідальний - головне призначення полягає в зберіганні пилу та інших домішок. Зберігання сухих часток в бункері можливо до його повного замовлення, після чого відбувається вивантаження суміші. Для даного пристрою харектерне головне застосування при певних виробничих процесах на промислових підприємствах.

Установка пірамідального бункера проводиться досить легко, шляхом компактності його розмірів. Агрегат виготовляється із нержавіючої сталі (за попереднім замовленням можливо використати інші матеріали).

Розшифрування маркування

 

 БП - 7 
 

де

БП - бункер пірамідальний;
7 - типорозмір бункера.

 

Для довговічної роботи обладнання необхідно забезпечувати вчасно регулярне очищення від забруднень та пилу, що потрапили в бункер. Важливо, не перевищувати норму накопичувальної сухої суміші. Відповідно не своєчасне його очищення призводить того, що бункер просто забється, що погіршить його подальшу експлуатацію. У верхній частині бункера розміщені кілька отворів для кожного елемента батареї, або один спільний.

 

Габарити та приєднувальні розміри БП 7 3,7 м³

В процесі підготовки ...

 

Пірамідальний бункер БП-7 3,7 м³ купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Позначення та маркування БП точно відповідає найменуванню обладнання – бункер пірамідальний, в цьому і міститься розшифрування маркування. Головне призначення полягає в зборі пилу, який відокремився від повітря в процесі очищення. Для моделі характерне застосування в комплекті з циклоном.

Пірамідальний бункер типу БП-7 3,7 м³ відрізняється від моделі іншого номера за даними характеристиками: об’єм, діаметр бункера та нижньої частини, висота бункера та верхньої частини, його вага. Габаритні та приєднувальні розміри, габарити вказані на креслення пірамідального бункера. На сайті Ви знайдете професійне фото на пристрій БП та повністю опис на керівництво з експлуатації.

Щоб правильно обрати модель циклона з яким буд працювати бункер, необхідно перевірити які технічні характеристики Вам потрібні, а саме продуктивність, потужність циклона, максимальна температура та робочий тиск. Бункер БП 7 3,7 м³ має стандартну конструкцію, установна досить легка завдяки компактності розмірів.

Завод СИСТЕМАКС виробляє якісне обладнання, ціна якого оптимальна, а обслуговування найкраще. Продаж пірамідального бункера БП7 проводиться на сайті компанії. Виробник від кожного замовленого обладнання отримує все позитивні відгуки. Кожен бункер проходить перевірку відповідності за ГОСТ та отримує сертифікат.

Купити пірамідальний бункер БП №7 3,7 м³ можна здійснивши замовлення у нас на сайті та потративши на це мінімальну кількість часу. У паспорт зазначена всі важлива інформація щодо використання. Він та інструкція з експлуатації надається до кожного обладнання. Виробляється також обладнання і на експорт – Молдова, Туркменістан, Казахстан, Грузія, Туреччина, та будь-які інші країни світу.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх