ЦМ-800 (ЦМ 800) циклон для абразивного пилу

Зроблено в Україні 
ЦМ-800 (ЦМ 800) циклон для абразивного пилу
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
49 257 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 14-18 днів
×
ЦМ-800 (ЦМ 800) циклон для абразивного пилу
ЦМ-800 (ЦМ 800) циклон для абразивного пилу
49 257 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЦМ-800 (ЦМ 800) циклон для абразивного пилу
ЦМ-800 (ЦМ 800) циклон для абразивного пилу
×
Ми Вам відповімо!
ЦМ-800 (ЦМ 800) циклон для абразивного пилу
ЦМ-800 (ЦМ 800) циклон для абразивного пилу

Технічні характеристики ЦМ-800

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 98 - 99%
Продуктивність 6000 - 9000 м³/год
Максимальний тиск 2000 Па
Діаметр 800 мм
Висота 5830 мм
Швидкість потоку  15 - 18 м/с
Вага 272 кг

 

Застосування та особливості циклона ЦМ 800

Циклон зі зворотнім конусом ЦМ800 характеризується модернізованою конструкцією, що розширює призначення обладнання очищення повітря від пилу в різних технологічних системах – абразивний, зернистий, волокнистий, липкий пил. Не рекомендуємо використовувати для цементного та для пилу, що може налипати на стінках.

Поширене застосування при різних технологічних процесах: харчова та легка промисловість, на поліграфії та при деревообробці, на сільському господарстві. Цей пристрій вважається вдосконаленою версією циклону зі зворотним конусом ЦОК.

Виконання циклонів буває двох видів – лівого обертання (обертання потоку проти годинникової стрілки) та правого (обертання проходить за годинниковою стрілкою). Матеріал виготовлення - вуглецева і нержавіюча сталь.

Розшифрування маркування

 

 ЦМ - 800 

де

Ц - циклон;
М - модернізований;
800 - типорозмір циклона.

 

Варіанти комплектації циклона ЦМ №800:

  • ЦМ-800У (з бункером)
  • К-ЦМ-800У (з бункером на кронштейні)
  • Я-ЦМ-800У (з ящиком)
  • П-ЦМ-800У (з бункером на постаменті)

 

Важливою особливістю вважається стійкість до зношування – пристрій довгий час може працювати з абразивами. Дана характеристика доступна завдяки здатності руху суміші повітря в циклоні з невеликою швидкістю.

Робота в циклоні виконується за рахунок відцентрових сил, що виникає при обертальному русі повітря в корпусі циклона. При даному процесі проходить відділення запилених часток від повітря, пил прилягає до стінок корпуса та опускається до конічної частини та надходить до бункера.  У відбійному конусі циклону ЦМ передбачена хрестоподібна вставка, що перешкоджає виникненню вихору, що не дає пилу виходити з бункера.

 

Габаритні розміри циклона для абразивного пилу

В просесі підготовки...

 

Циклон ЦМ-800 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Що таке циклон ЦМ номер 800, в чому полягає його призначення та огляд? ЦМ – циклон зі зворотним корпусом, модернізована модель циклона моделі ЦОК. Про це розповідає позначення маркування ЦМ – розшифрування «циклон модернізований». Застосування обладнання типу ЦМ№800 таке ж, які мають моделі ЦН-15, ЦН-11, СИОТ, УЦВ. Головна різниця - краща ефективність очищення, характерна економічність, надійність та довговічність.

Яка характеристика важлива при виборі моделі? Технічні характеристики та параметри – продуктивність, робочий тиск, напруга, потужність, температура, повна вага – значення параметрів представлені на сайті компанії. Також Ви можете ознайомитись, які габарити має циклон – габаритні та приєднувальні розміри вказані на креслення. Ширина, висота, довжина, діаметр – на всі ці значення необхідно звертати увагу. Представлені якісні фото циклона.

Хто найкращий виробник промислового обладнання, при чому вартість якого буде приємна для клієнта? Довговічність, преміальна якість, оптимальна ціна, обслуговування професіоналами – все це надає виробник СИСТЕМАКС, клієнти завжди залишають позитивні відгуки. Купити циклон ЦМ-800 в Києві можна не тільки на сайті в компанії. Є можливість замовити пристрій і в телефонному режимі – менеджери допоможуть із вибором, підберуть за необхідності аналог – в разі якщо необхідна заміна на аналогічний, проконсультують щодо підключення та налаштування до мережі.

Завод виробляє тільки обладнання у якого якісні запчастини, кожен циклон проходить перевірку ГОСТ. При отриманні клієнт має агрегат та повний пакет документів – паспорт на циклон ЦМ800, інструкція з експлуатації. Монтаж, установка циклона, принцип роботи, схема підключення та його опис – вся інформація вказана в керівництво з експлуатації.

Продаж додатково проводиться і в інші країни світу: Молдова, Грузія, Литва, Казахстан, Латвія. Завжди допомагаємо оформити всі документи для перевезення промислового обладнання.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх