ЛТА-6 (ЛТА 6) циклон для деревної стружки

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ЛТА-6 (ЛТА 6) циклон для деревної стружки
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
50 076 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 14-18 днів
×
ЛТА-6 (ЛТА 6) циклон для деревної стружки
ЛТА-6 (ЛТА 6) циклон для деревної стружки
50 076 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЛТА-6 (ЛТА 6) циклон для деревної стружки
ЛТА-6 (ЛТА 6) циклон для деревної стружки
×
Ми Вам відповімо!
ЛТА-6 (ЛТА 6) циклон для деревної стружки
ЛТА-6 (ЛТА 6) циклон для деревної стружки
Інші моделі:
ЛТА-7
65 286 грн
ЛТА-8
76 869 грн
ЛТА-9
93 366 грн
ЛТА-10
114 543 грн
Каталог ЛТА
benefit notice

Технічні характеристики ЛТА-6

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 85% - 90%
Продуктивність 4100 - 5500 м³/год
Діаметр 1050 мм
Висота 2800 мм
Вага 428 кг

 

Застосування циклона ЛТА 6

Для циклона типу ЛТА6 характерне призначення с сфері деревообробки – усунення в повітрі пилу великого розміру, стружки, опилок, тріски та інших забруднених часток при певному технологічному процесі. Широке застосування набуває на деревообробних промисловостях, щоб забезпечити безпечні умови праці.

Пристрій часто виконує роль циклона-розгружувача, оскільки дана модель може вловлювати не тільки сухий деревний пил. До його головних особливостей відносять можливість забезпечувати високу ефективність очищення при вловлюванні вологих частинок пилу.

Установка циклону розроблена для можливості монтажу в двох варіантах. Перший – робота на нагнітання, коли встановлення циклона проводиться після вентилятора, для конструкції циклона характерний зонт. Відповідно другий варіант – встановлюється перед вентилятором для роботи на всмоктування, кострукція виконується з уліткою.

Виконання циклона теж можливе двох варіантів – ліве та праве обертання, відповідно за годинниковою стрілкою або проти. Матеріал виготовлення обладнання - вуглецева сталь (під замовлення - нержавіюча сталь та ін.).

Розшифрування маркування

 

 ЛТА - 6 
 

де

ЛТА - розробка лісотехнічний академії міста Ленінград;
6 - номер пиловловлюючого агрегату.

 

Комплектація поставки

Стандартна комплектація поставки:

  • вхідний та вихідний патрубок;
  • корпус (циліндрична та конічна частини).

 

Додаткові складові комплектації циклона:

  • улітка розкручування;
  • бункер для збору пилу;
  • постамент.

 

Циклон має зрозумілий принцип роботи. Через вхідний патрубок в циклон потрапляє запилене повітря. На повітряну суміш діє центробіжна сила та проходить закручування потоку повітря. Запилені частинки відділяються, прилягають до стінок корпусу та сповзають до бункера. Очищене повітря виходить через вихідний патрубок. 

 

Габарити та приєднувальні розміри циклона ЛТА №6

В процесі обробки...

 

Циклон ЛТА-6 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Що таке модель циклона ЛТА6, яке його застосування та як правильно обрати? Головна особливість призначення полягає в можливості вловлювані вологого пилу. Маркування містить в собі наступну інформацію: позначення ЛТА вказує хто розробив пристрій, розшифрування номер 6 означає типорозмір даного типу циклона. Моделі відрізняються між собою значеннями на певні параметри такі, як продуктивність, маса циклона, приєднувальні та габаритні розміри – ширина, висота, довжина, діаметр.

При виборі моделі пристрою, призначення якого очищувати від деревного пилу важливо звертати увагу, яка технічна характеристика є спільною та має однакове значення – робочий тиск, температура переміщеного повітря, ефективність очищення та швидкість потоку. Усі значення даних характеристик вказані на креслення – схема виконання.

Хто краще виробляє промислове обладнання? СИСТЕМАКС зарекомендував себе на ринку як виробник якісного обладнання – приємна ціна, висока якість, професійне ставлення до клієнтів. На кожен пристрій компанія гарантує підтверджену довговічність. При замовлені надходить установка з повним пакетом документів – паспорт на циклон ЛТА№6, інструкція з експлуатації.

Завод виробляє обладнання різного типу – індивідуальна розробка, виробити модель аналог, розробити необхідні для Вас технічні характеристики, заміна параметрів. Перед відправкою кожен пристрій проходить лабораторні випробування – перевіряється правильність параметрів по ГОСТ. Схема виконання може бути двох варіантів, залежно від цього складається конструкція та відповідні запчастини.

Купити циклон ЛТА-6 Київ можна на сайті компанії – швидко та не витрачаючи багато часу. Продаж також проводиться і в телефонному режимі. Менеджери компанії щодня готові допомагати клієнтам із вибором, надавати керівництво з експлуатації, принцип роботи, надавати настанови щодо підключення та налаштування. Замовлення приймаються також і на експорт – Литва, Молдова, Латвія, Грузія – тільки найкраща вартість, допомагаємо з оформленням усіх документів. 

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх