ОЕКДМ К-8 (ОЕКДМ К №8) циклон для деревної стружки

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ОЕКДМ К-8 (ОЕКДМ К №8) циклон для деревної стружки
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
8 892 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
ОЕКДМ К-8 (ОЕКДМ К №8) циклон для деревної стружки
ОЕКДМ К-8 (ОЕКДМ К №8) циклон для деревної стружки
8 892 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ОЕКДМ К-8 (ОЕКДМ К №8) циклон для деревної стружки
ОЕКДМ К-8 (ОЕКДМ К №8) циклон для деревної стружки
×
Ми Вам відповімо!
ОЕКДМ К-8 (ОЕКДМ К №8) циклон для деревної стружки
ОЕКДМ К-8 (ОЕКДМ К №8) циклон для деревної стружки
Інші моделі:
ОЭКДМ К-10
19 890 грн
ОЭКДМ К-12
30 771 грн
ОЭКДМ К-14
42 471 грн
ОЭКДМ К-16
55 341 грн
ОЭКДМ К-18
73 593 грн
ОЭКДМ К-20
124 020 грн
ОЭКДМ К-22
149 760 грн
ОЭКДМ К-24
157 950 грн
ОЭКДМ К-30
193 050 грн
Каталог ОЕКДМ К
benefit notice

Технічні характеристики ОЕКДМ К-8

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 88% - 95%
Продуктивність 1900 - 2300 м³/год
Максимальний тиск 944 Па
Діаметр 800 мм
Висота 2450 мм
Швидкість надходження повітря 20 м/с
Вага 76 кг

 

Застосування циклона ОЕКДМ К 8

ОЕКДМ К-8 характеризується як пиловловлювальний пристрій, головне призначення якого очищувати від деревного пилу – крученої та дрібної стружки, тирси, кори, часток деревини та тріски. Застосування обладнання відоме в системах пневмотранспорту та в аспіраційних установках, на деревообробних підприємствах. Обладнання відоме під ще однією назвою – циклон Клайпеди (циклон типу К). Ця унікальна модель не має аналог на промисловому ринку. Його головна особливість – очищення від вологого пилу та стружки різного розміру та типу.

Конструкція моделі дозволяє проводити очищення вологої стружки. Особливість конструкції: корпус обладнаний зливною трубою, збірником осаду та стаканом. Збір вологи проходить у збірнику, стакан виконує роль як фільтр для осаду. Це дозволяє розділяти вологу в повітряній суміші прямо в пристрої.

Матеріал виготовлення обладнання - вуглецева сталь (під замовлення - нержавіюча сталь та ін.). Виконання циклона буває ліве, при якому обертання потоку в циклоні проходить проти годинникової стрілки, та праве - обертання потоку за годинниковою стрілкою.

Розшифрування маркування

 

 ОЕКДМ К - 8 
 

де

ОЕКДМ К - умовне позначення циклону типу Клайпедського ОЕКДМ;
8 - номер пиловловлюючого агрегату (діаметр корпусу в дм).

 

Комплектація поставки

Стандартна комплектація поставки:

  • вхідний та вихідний патрубок;
  • корпус (циліндрична та конічна частини).

 

Додаткові складові комплектації циклона:

  • улітка розкручування;
  • бункер для збору пилу;
  • збірник очищеної суміші;
  • постамент.

 

Циклон має зрозумілий принцип роботи. Через вхідний патрубок в циклон потрапляє запилене повітря. На повітряну суміш діє центробіжна сила та проходить закручування потоку повітря. Запилені частинки відділяються, прилягають до стінок корпусу та сповзають до бункера. Очищене повітря виходить через вихідний патрубок. Монтаж циклона проводиться за наявності вентилятора, що встановлюють перед циклоном або після.

 

Габарити та приєднувальні розміри циклона ОЕКДМ К №8

В процесі обробки...

 

Циклон ОЕКДМ К-8 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Що таке циклон типу К – ОЕКДМ – номер 8 серія 7.411-2, яке застосування, інструкція з експлуатації та схема підключення. Його головна особливість в конструкції – містить запчастини, що дозволяють проводити очищення вологого пилу. Аналог для даного промислового обладнання Ви не знайдете. Позначення вказує на ще одне його найменування – назва циклон Клайпеди. Цифрове маркування – розшифрування циклона ОЕКДМ К №8 говорить про діаметр в дм.

При виборі моделі пристрою, призначення якого очищувати від деревного пилу важливо звертати увагу, яка технічна характеристика є спільною та має однакове значення – робочий тиск, температура переміщеного повітря, ефективність очищення та швидкість потоку. Модель циклона ОЕКДМ К-8 має відмінні технічні характеристики та параметри - продуктивність та повня вага (маса). Також тип моделі має різні приєднувальні та габаритні розміри – такі габарити як висота, довжина, ширина. Усі значення даних характеристик вказані на креслення – схема виконання.

На сайті поданий опис із налаштування для ефективної роботи, фото моделі, принцип дії, підключення та монтаж – важливо, щоб був присутній вентилятор купити який також можна на сайті компанії. Установка циклона може бути замінена за індивідуальним замовленням – завод може розробити Ваш пристрій – розробка характеристик заміна параметрів.і знижки.

Кожне обладнання проходить перевірку якості – чи відповідає всім положенням ГОСТ. При замовлені клієнт отримує повну комплектацію документами - паспорт на циклон ОЕКДМ К8 та керівництво з експлуатації. Виробник щодня отримує хороші відгуки від клієнтів – висока якість, приємна ціна, найнижча вартість, професійне обслуговування та довговічність.

Купити циклон ОЕКДМ К-8 можна як на сайті компанії, так і зателефонувавши до менеджерів – вони допоможуть замовити пристрій та правильно підібрати. Продаж циклонів даного типу проходить і за кордон – купити може Литва, Латвія, Молдова, Грузія та інші країни.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх