СИОТ-2 (СИОТ 2) циклон для вапнякового пилу

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
СИОТ-2 (СИОТ 2) циклон для вапнякового пилу
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
19 890 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
СИОТ-2 (СИОТ 2) циклон для вапнякового пилу
СИОТ-2 (СИОТ 2) циклон для вапнякового пилу
19 890 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
СИОТ-2 (СИОТ 2) циклон для вапнякового пилу
СИОТ-2 (СИОТ 2) циклон для вапнякового пилу
×
Ми Вам відповімо!
СИОТ-2 (СИОТ 2) циклон для вапнякового пилу
СИОТ-2 (СИОТ 2) циклон для вапнякового пилу
Інші моделі:
СИОТ-1
8 892 грн
СИОТ-3
30 771 грн
СИОТ-4
42 471 грн
СИОТ-5
55 341 грн
СИОТ-6
73 593 грн
СИОТ-7
124 020 грн
Каталог СИОТ
benefit notice

Технічні характеристики СИОТ №2

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 75 - 90%
Продуктивність 3000 м³/год
Максимальний тиск 4800 - 5000 Па
Опір 630 - 1180 Па
Діаметр 1015 мм
Висота 2455 мм
Швидкість потоку  15 - 18 м/с
Вага 102 кг

 

Застосування та особливості циклона СИОТ 2

Для циклона СИОТ2 характерне призначення для очищення повітря від пилу, що виділяється при певному технологічному процесі (сушіння, випалювання, агломерація, спалювання палива). Найчастіше використовують дане обладнання для очищення від вапнякового пилу на заводах з виробництва цукру. Очищувана суміш не може містили липкий та волокнистий пил, не використовувати в токсичному та вибухонебезпечному середовищі.

Його застосування відоме серед різних сфер діяльності: чорна та кольорова металургія, хімічна, нафтова та машинобудівна промисловості, енергетика, на підприємствах з виробництва будівельних матеріалів.

Виконання циклонів буває двох видів – лівого обертання (обертання потоку проти годинникової стрілки) та правого (обертання проходить за годинниковою стрілкою). Матеріал виготовлення - вуглецева і нержавіюча сталь.

Розшифрування маркування

 

 СИОТ - 2 

де

РИСИ - циклон з конусом-коагулятором;
2 - типорозмір циклона.

 

Конструкція циклона СИОТ№2

Стандартна комплектація:

  • корпус;
  • вхідний та вихідний патрубок;
  • улітка;
  • бункер або потрамент.

 

Очищення повітря в основному проходить за рахунок відцентрової сили, що діє на повітря. Запилена суміш надходить в циклон, де за рахунок обертових сил у корпусі проводиться відділення запилених частинок. Потік повітря швидко змінює свій рух та виходить з циклона, частинки пилу за рахунок своєї інерційності цього зробити не можуть. Запилені частинки по стінках корпусу опускаються в накопичувальний бункер.

Відомо, що чим менше буде діаметр у циклона, тим вищою буде ефективність очищення. Конічна форма корпуса дозволяє забезпечити максимальне очищення повітряних потоків. Установка циклона може проводитись як на всмоктування (перед вентилятором) так і на нагнітання (після вентилятора).

 

Габаритні розміри циклона для вапнякового пилу

В просесі підготовки...

 

Циклон СИОТ-2 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Ви запитаєте де купити циклон СИОТ- 2 Київ? Тільки виробник СИСТЕМАКС Україна надає клієнтам усе обладнання тільки належним чином: висока якість, низька ціна, довговічність користування, гарантія на два роки, спеціалізоване обслуговування, точна характеристика обладнання. Клієнти стають постійними замовниками у компанії та залишають все тільки позитивні відгуки.

Група циклона СИОТ№2 відомий як пристрій, призначення якого характеризується очищенням від вапнякового пилу. Найчастіше зустрічається його застосування на цукрових заводах. Маркування - буквене позначення містить в собі інформацію про розробника циклона. Циклон СИОТ розшифрування - Свердловський інститут охорони праці.

Модель циклона СИОТ номер 2 відрізняється такими значеннями характеристик, як продуктивність, повна вага, висота й діаметр. Циклони типу СИОТ має дана технічна характеристика та параметри – потужність, опір, робочий тиск, напруга, температура та ефективність очищення, при виборі із якими обов’язково необхідно ознайомитись. На сайті також для Вас надано креслення, подачу якого удосконалили наші кращі спеціалісти – вказані приєднувальні та габаритні розміри. Подано справжнє фото, із якого можна зрозуміти які габарити має пристрій.

Вам необхідна розробка циклона з певними характеристиками? Виготовити модель аналог, заміна запчастини, переробити зміст характеристик – все це, та інше завжди готовий виготовити завод на індивідуальне замовлення. Кожен агрегат перед відправкою перевіряється на відповідність ГОСТ. Установка циклона надходить клієнту з повним пакетом документів – паспорт на циклон СИОТ №2, інструкція з експлуатації. Інформація про підключення, принцип роботи, монтаж та налаштування, опис характеристик.

Замовити промислове обладнання доступно кожному. Зробити замовлення можна на сайті компанії або зателефонувавши за одним із номерів – менеджери завжди готові допомогти із вибором. Продаж додатково проводиться і за кордон – Молдова, Грузія, Казахстан, Литва, Латвія.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх