ЦОК-8 (ЦОК 8) циклон для липкого пилу

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ЦОК-8 (ЦОК 8) циклон для липкого пилу
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
28 647 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
ЦОК-8 (ЦОК 8) циклон для липкого пилу
ЦОК-8 (ЦОК 8) циклон для липкого пилу
28 647 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЦОК-8 (ЦОК 8) циклон для липкого пилу
ЦОК-8 (ЦОК 8) циклон для липкого пилу
×
Ми Вам відповімо!
ЦОК-8 (ЦОК 8) циклон для липкого пилу
ЦОК-8 (ЦОК 8) циклон для липкого пилу
Інші моделі:
ЦОК-1
4 043 грн
ЦОК-2
5 575 грн
ЦОК-3
7 464 грн
ЦОК-4
9 570 грн
ЦОК-5
11 357 грн
ЦОК-6
15 901 грн
ЦОК-7
22 415 грн
ЦОК-9
34 649 грн
ЦОК-10
41 177 грн
Каталог ЦОК
benefit notice

Технічні характеристики ЦОК 8

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 80%
Продуктивність 3500 - 4000 м³/год
Максимальний тиск 500 Па
Діаметр 525 мм
Температура переміщувани газів від -40°С до +150°С
Швидкість потоку  14 - 16 м/с
Допустима запиленість 1000 г/м³
Вага 244,84 кг

 

Застосування циклона ЦОК 8

Циклон ЦОК номер 8 має одне головне призначення в своїй роботі - очищення повітря та газоповітряної суміші від сухого пилу, що містить підвищені абразивні властивості (липкий пил, сажа, талька). Найчастіше застосування даного циклона поширене на цехах - ливарні та термічні, з механічної обробки металу, а також в заточувальних установках .

Виконання циклона можливе двох варіантів – правого (обертання газового потоку за годинниковою стрілкою) та лівого (проти годинникової стрілки). Матеріал виготовлення - вуглецева і нержавіюча сталь.

Установка циклона може бути виконанна в декількох варіантах – в приміщенні на підлозі, на кронштейн та на металевій рамі. Встановлення циклона можливе як на стороні нагнітання, так і на стороні розрідження. Головне при подачі повітря враховувати робочий опір та перепади тиску.

Розшифрування маркування

 

 ЦОК - 8 

де

Ц - циклон;
ОК - зі зворотним конусом;
8 - типорозмір циклона.

 

Конструкція циклона ЦОК №8

Стандартна комплектація:

  • вхідний та вихідний патрубок;
  • корпус (циліндр);
  • зворотній конус;
  • внутрішній конус;
  • вихлопна труба;
  • пилозбірник.

 

Очищення проходить за рахунок відцентрової сили, яка утворюється внаслідок обертально-поступального рух повітряного потоку. При цьому відбувається відділення запилених частинок до стінок корпусу, після чого вони зсуваються в конічну частину та поміщаються в бункер. Очищене повітря виходить через вихлопну трубу. Щоб покращити роботу вентилятора циклон рекомендується встановлювати перед вентилятором. Коли циклон встановлюється на кронштейні бункер має конічну форму, а до пилевипускного отвора можна під’єднувати затвор.

 

Габаритні розміри циклона ЦОК-8

В просесі підготовки...

 

Циклон ЦОК-8 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Перед тим, як купити циклон ЦОЛ 8 Київ необхідно розуміти чи підходить дана модель та її характеристика.

Про що розповідає маркування циклона? Позначення ЦОК номер 8 означає, що даний циклон із збірним корпусом та діаметром робочого колеса 525 мм. Його головне призначення – уловлювати сухий та липкий пил. Важлива особливість полягає в його конструкції – запчастини, що входять до складу.

На сайті компанії клієнтам наданий детальний опис характеристик та огляд циклона: технічні характеристики – продуктивність, ефективність очищення, тиск, потужність та вага; схема підключення та налаштування, описаний правильний принцип роботи; дані габаритні розміри та їх значення – представлене удосконалене креслення, де зазначені усі габарити; зображене професійне фото обладнання.

Завод виробляє пристрій тільки найвищої якості, ціна на який буде приємна для клієнта, а обслуговування найкраще. Установка Циклона детально описана в паспорт та інструкцію з експлуатації. Заміна параметрів, розробка спеціальних характеристик, виготовити аналог – для компанії не складе проблем виготовити пристрій з Вашими індивідуальними особливостями, водночас вартість на таке обладнання залишається доступною. Важливо, що кожен циклон ЦОК №8 проходить перевірку – відповідність положенням ГОСТ.

Замовити циклон можна зателефонувавши за одним з вказаних номерів. Менеджери допоможуть Вам із вибором та проконсультують по всіх питаннях. Також можна оформити замовлення на сайті, затративши на це мінімальну кількість часу. Виробник доставляє циклони не тільки по території України, компанія також працює на експорт у різні країни світу – Молдова, Грузія, Білорусь, Казахстан. При замовленні надаємо усі необхідні документи – паспорт на циклон ЦОК8, інструкція з експлуатації та інша документація.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх