СК-ЦН-34-2000 циклон для очистки димових газів

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
СК-ЦН-34-2000 циклон для очистки димових газів
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
98 046 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 14-18 днів
×
СК-ЦН-34-2000 циклон для очистки димових газів
СК-ЦН-34-2000 циклон для очистки димових газів
98 046 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
СК-ЦН-34-2000 циклон для очистки димових газів
СК-ЦН-34-2000 циклон для очистки димових газів
×
Ми Вам відповімо!
СК-ЦН-34-2000 циклон для очистки димових газів
СК-ЦН-34-2000 циклон для очистки димових газів

Технічні характеристики СК ЦН 34 2000

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 75% - 98%
Продуктивність 28300 м³/год
Максимальний тиск 1700 Па
Діаметр 2000 мм
Висота 5658 мм
Швидкість газового потоку на вході  10 ... 17 м/с
Допустима запиленість газу  1000 г/м³
Температура переміщувани газів -20°С ... +20°С
Вага 838 кг

 

Застосування та особливості циклона СК-ЦН-34 2000

Циклон СК-ЦН-34 №2000 має одне важливе призначення - очищення суміші повітря, що містить в собі тверді частинки, сажу та інші продукти згорання, різні липкі та абразивні частинки. Водночас не рекомендується даним обладнанням проводити очищення повітря, що містить волокнистий та маслянистий пил та частинки, що можуть створювати грудки.

Пристрій для очищення димових газів широко застосовують в різних сферах діяльності. Його застосування поширене в системі пневмотранспорту та в аспіраційних системах, використовують після роботи реактора, на підприємстві з дріжджового виробництва, також встановлюють обладнання при очищенні газів після розпилювальних сушарок. Тобто, даний циклон можливо використовувати в різних сферах виробництва: металургійна промисловість та енергетика, нафтова та хімічна промисловості, при машинобудуванні.

Можливі два варіанти виконання циклона СК-ЦН 34 номер 2000: лівого обертання – коли газові потоки обертаються проти годинникової стрілки, та правого – обертання за годинниковою стрілкою. Важливою особливістю даного циклонна вважається його конструкція – спіральний вхідний патрубок, більш подовжена конічна частина та досить невелике відношення діаметра вихлопної труби та корпусу. При стандартному виготовленні циклона використовується вуглецева сталь (під замовлення - нержавіюча сталь та ін.).

Розшифрування маркування

 

 СК - ЦН - 34 - 2000 

де

С - спіральний;
К - конічний;
Ц - циклон;
Н - конструкція НИИОгаза;
34 - нахил вхідного потоку;
2000 - діаметр циліндра циклона - 2000 мм.

 

Конструкція циклона

Стандартна комплектація:

  • спіральний вхідний патрубок - завихритель;
  • корпус - подовжена конічна частина;
  • вихідний патрубок.

 

Додаткова комплектація циклона:

  • бункер для збору пилу;
  • улітка;
  • постамент.

 

Під дією гравітаційних та відцентрових сил проходить очищення повітря: за рахунок дії вентилятора повітря надходить в циклон через вхідний патрубок. Створюється закручення повітря, відцентрові сили починають відштовхувати тверді частинки та пил, які через конусну частину осідають в накопичувальний бункер. Очищене повітря виходить через вихідний патрубок.

 

Габарити та приєднувальні розміри циклона СК ЦН 34 2000

В просесі підготовки...

 

Циклон СК-ЦН-34-2000 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Циклон марка СК-ЦН-34 номер 2000 – що це за обладнання та його огляд, в чому його призначення та яка детальна характеристика? Де купити Київ циклон СК-ЦН-34-2000 в якого приємна вартість та найвища якість - Україна?

Пристрій являє собою механізм для очищення повітря від твердих частинок. Головне його застосування – на підприємствах в різних сферах діяльності (хімічна, металургійна, машинобудівна). Буквене позначення маркування циклона розповідає про особливості його конструкції. Розшифрування показує, що циклон має подовжену конічну форму із спіральним вхідним патрубком. Завод готовий брати нестандартні замовлення – розробка агрегата, змінити зміст його параметрів.

Детальні технічні характеристики та повний опис вказані на сайті компанії, а саме – дані про продуктивність, тиск, температура та потужність, повна вага – зазначені усі параметри. Креслення розповідає про розміри та габарити що має циклон: ширина, висота, діаметр та його ширина. Також Ви можете ознайомитись який вигляд має циклон – зображені фото обладнання.

Установка циклона розроблена за усіма вимогами ГОСТ із обов’язковими випробуваннями перед відправленням. Використовуючи запчастини та комплектуючі тільки високої якості циклони відомі своєю довговічністю, аналог в інших компаній Ви не знайдете. Водночас ціна на обладнання доступна для клієнтів – виробник СИСТЕМАКС надає найкраще промислове обладнання. Виробник отримує щодня тільки позитивні відгуки.

Замовити циклон для димових газів СК ЦН 34 №2000 можна на сайті – швидко та зручно. Інший варіант – зателефонуйте нашим менеджерам і вони допоможуть Вам з вибором та оформлять замовлення. Потрібна заміна неробочого або агрегати аналоги – спеціалісти завжди готові підібрати потрібний пристрій. У комплекті з обладнанням Ви отримуєте паспорт та інструкцію з експлуатації. Технічне обслуговування циклона – налаштування, підключення, монтаж та правильний принцип роботи – вказані в інструкцію з експлуатації.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх