ЦР-500 циклон для пневмотранспорту

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ЦР-500 циклон для пневмотранспорту
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
5 100 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
ЦР-500 циклон для пневмотранспорту
ЦР-500 циклон для пневмотранспорту
5 100 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЦР-500 циклон для пневмотранспорту
ЦР-500 циклон для пневмотранспорту
×
Ми Вам відповімо!
ЦР-500 циклон для пневмотранспорту
ЦР-500 циклон для пневмотранспорту
Інші моделі:
ЦР-200
3 100 грн
ЦР-225
3 140 грн
ЦР-250
3 250 грн
ЦР-275
3 300 грн
ЦР-300
3 330 грн
ЦР-325
3 400 грн
ЦР-350
3 420 грн
ЦР-375
3 440 грн
ЦР-400
3 470 грн
Каталог ЦР
benefit notice

Технічні характеристики ЦР-500

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 90%
Продуктивність 1300 - 1565 м³/год
Максимальний тиск 700 - 900 Па
Діаметр 500 мм
Висота 2140 мм
Температура переміщувани газів від -20°С до +100°С
Вага 43,4 кг

 

Застосування та особливості циклона ЦР 500

Циклон ЦР500 відомий як механізм для застосування в системах пневмотранспорту та використовується для очищення від середньодисперсного пилу. Найпоширеніше використання даного обладнання в напрямі сільського господарства, в харчових промисловостях (переробка зерна та круп, виробництво цукру), при металообробці та при деревообробці (очищення від стружки, тирси), при транспортуванні металу.

В залежності від положення вентилятора виготовлення циклона виконується в двох варіантах: при роботі на нагнітання та на всмоктуючій стороні. При стандартному виготовленні циклона використовується вуглецева сталь (під замовлення - нержавіюча сталь та ін.).

Головна особливість циклону ЦР№500 - присутність в конструкції розгружувача. Завдяки досить низькому тиску, порівняно із іншими циклонами, циклон можна використовувати в комплектації з вентиляторами, двигунами меншої потужності, чим скорочуються матеріальні витрати. 

Розшифрування маркування

 

 ЦР - 500 

де

Ц - циклон;
Р - розгружувач;
500 - діаметр циліндра циклона - 500 мм.

 

Конструкція циклона

Стандартна комплектація:

  • вхідний та вихідний патрубок;
  • корпус (циліндрична та конічна частини);
  • улітка.

 

Додаткова комплектація циклона (запчастини) - за попередньою домовленістю:

  • бункер для збору пилу;
  • збірник очищеної суміші;
  • постамент.

 

Очищення повітря в циклонові відбувається за рахунок дії відцентрової сили та сили інерційності, які створюють рух повітряної суміші в корпусі циклона та проводиться процес відділення запилених частинок.

Запилена суміш надходить через вхідний патрубок та попадає в корпус. Завдяки розкручуванню, пил вдаряється об стінки корпусу та поміщається в бункер. Водночас очищене повітря виходить через патрубок.

 

Габарити та приєднувальні розміри циклона

В просесі підготовки...

 

Циклон ЦР-500 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

В чому відмінність циклона типу ЦР номер 500 та що це його назва? Про його особливість розказує позначення моделі та його розшифрування – маркування ЦР вказує, що циклон з розгружувачем, а діаметр циклона становить 500 мм. Важливо, що призначення обладнання полягає в уловлюванні пилу, що утворився в при певному технологічному процесі. Найчастіше застосування обладнання пов’язане в системах пневмотранспорту.

При виборі моделі необхідно звернути увагу на ряд характеристик та опис: технічні параметри та характеристики, їх значення – ефективність очистки, продуктивність, тиск та напруга, точна вага обладнання; габаритні розміри – ширина, довжина, висота, та габарити; схема підключення, налаштування та креслення; фото моделі.

Щодня завод готовий приймати тисячі замовлень, виконувати різні нестандартні конструкції – зробити Вашу модель аналог, розробка нових характеристик, змінити зміст параметрів, заміна запчастини. Перед продажом установка проходить спеціальні випробування та огляд на відповідність ГОСТ. Паспорт на циклон ЦР №500, інструкція з експлуатації - Ви отримуєте якісний циклон з повним комплексом документів. Інструкція з експлуатації допоможе Вам зрозуміти який принцип дії, його монтаж та як правильно встановити, для довгої роботи.

Виробник СИСТЕМАКС надає своїм клієнтам усе тільки найкраще – преміальна якість, приємна ціна, довговічний пристрій, детальна характеристика моделі, професійне обслуговування та хороші емоції. Тому на питання – «Де купити циклон ЦР-500 Україна, у якого найкраща вартість Київ?», відповідь приходить сама. Від клієнтів приходять все позитивні відгуки.

Замовити циклон ЦР500 можна онлайн на сайті – з Вам зв’яжуться для уточнення інформації. Водночас наші професійні спеціалісти завжди готові допомогти із вибором та проконсультувати – зателефонуйте за одним із представлених номерів. Продаж промислового обладнання проходить і на експорт – Литва, Грузія, Латвія, Білорусь, Молдова.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх