ЦРк-350 циклон для пневмотранспорту

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ЦРк-350 циклон для пневмотранспорту
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
3 574 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
ЦРк-350 циклон для пневмотранспорту
ЦРк-350 циклон для пневмотранспорту
3 574 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЦРк-350 циклон для пневмотранспорту
ЦРк-350 циклон для пневмотранспорту
×
Ми Вам відповімо!
ЦРк-350 циклон для пневмотранспорту
ЦРк-350 циклон для пневмотранспорту
Інші моделі:
ЦРк-200
2 940 грн
ЦРк-250
3 290 грн
ЦРк-300
3 382 грн
ЦРк-400
3 625 грн
ЦРк-450
3 700 грн
ЦРк-500
3 940 грн
ЦРк-550
4 212 грн
ЦРк-600
5 031 грн
ЦРк-650
5 441 грн
Каталог ЦРк
benefit notice

Технічні характеристики ЦРк-350

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 90%
Продуктивність 277 - 554 м³/год
Максимальний тиск 700 - 900 Па
Діаметр 350 мм
Висота 1000 мм
Температура переміщувани газів від -20°С до +100°С
Вага 22,0 кг

 

Застосування та особливості циклона ЦРк 350

Циклон ЦРк350 – пристрій являє собою модернізовану модель ЦР, головне призначення якого полягає в уловлюванні пилу різного виду (зернового, деревного, цементного, пластикового пилу, стружки та тирси). Найчастіше обладнання встановлюють в системах пневмотранспорту та аспірації. Не рекомендовано використовувати агрегат для очищення від дрібного, липкого та волокнистого пилу.

Сфера застосування циклону досить широка: деревообробка, металообробка, виробництво будматеріалів, транспортування, сільське господарство, харчова промисловість, на елеваторах в процесі сушіння. При стандартному виготовленні використовується вуглецева сталь (під замовлення - нержавіюча сталь та ін.).

Головна особливість циклона - більш компактна конструкція, порівняно із циклоном ЦР (укорочений корпус) та відмінна величина кута подачі запиленої суміші. Завдяки компактності габаритів можлива установка циклона ЦРк 350 в невеликих приміщеннях. Модель має досить низьке значення аеродинамічного опору, що дозволяє використовувати в комплектації з обладнанням (вентилятор, двигун) з меншою потужністю. Дана характеристика допомагає скоротити матеріальні та енергетичні витрати. 

Розшифрування маркування

 

 ЦРк - 350 

де

Ц - циклон;
Р - розгружувач;
К - короткий;
350 - діаметр циліндра циклона - 350 мм.

 

Конструкція циклона

Стандартна комплектація:

  • вхідний та вихідний патрубок;
  • корпус (циліндрична та конічна частини);
  • улітка.

 

Додаткова комплектація циклона (запчастини) - за попередньою домовленістю:

  • бункер для збору пилу;
  • збірник очищеної суміші;
  • постамент.

 

Очищення повітря в циклонові відбувається за рахунок дії відцентрової сили та сили інерційності, які створюють рух повітряної суміші в корпусі циклона та проводиться процес відділення запилених частинок.

Запилена суміш надходить через вхідний патрубок та попадає в корпус. Завдяки розкручуванню, пил вдаряється об стінки корпусу та поміщається в бункер. Водночас очищене повітря виходить через патрубок.

 

Габарити та приєднувальні розміри циклона

В просесі підготовки...

 

Циклон ЦРк-350 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Коли клієнт вибирає модель циклона виникає багато додаткових питань: що це за циклон, яке його призначення та правильне застосування. Та головне питання – де купити циклон ЦРк-350 Київ, який виробник надає приємну вартість для покупця?

Циклон являє механізм для очищення від пилу. Позначення маркування ЦРК номер 350 вказує на різницю з іншими циклонами. Розшифрування розповідає, що це модернізоване обладнання, головною особливістю якого є запчастини – комплектація коротким корпусом.

Важливо. При виборі завжди спочатку ознайомитись який опис має агрегат та які технічні характеристики: такі параметри як продуктивність, ефективність очищення, потужність, опір, робочий тиск, напруга; габаритні розміри – ширина, висота, довжина, діаметр; габарити вказанні на креслення для зручності використання; професійне фото обладнання; вказана схема підключення та схема виконання; дана інструкція з експлуатації, де вказаний обзор, принцип роботи, монтаж та установка.

Виробник СИСТЕМАКС відомий на ринку як компанія, що отримує позитивні відгуки за якісне та довговічне обладнання, краща ціна, спеціалізоване обслуговування. Потрібна заміна Вашого неробочого? Завод із легкістю може розробити аналог – змінити налаштування та підключення, зміст параметрів, розробка нових характеристик. Обладнання проходить детальну перевірку – лабораторні випробування – на відповідність ГОСТ.

Замовити даний агрегат можна подзвонивши за номером – менеджери не тільки приймуть замовлення, а й проконсультують у всіх питаннях. Можна також і оформити замовлення онлайн на сайті. Ви отримуєте повний пакет документів – паспорт на циклон ЦРк 350 та інструкція з експлуатації. Додатково придбати пристрій можна і на експорт – Молдова, Литва, Грузія, Латвія.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх