ЛИОТ-3 (ЛИОТ 3) циклон для зернового пилу

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ЛИОТ-3 (ЛИОТ 3) циклон для зернового пилу
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
24 921 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
ЛИОТ-3 (ЛИОТ 3) циклон для зернового пилу
ЛИОТ-3 (ЛИОТ 3) циклон для зернового пилу
24 921 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЛИОТ-3 (ЛИОТ 3) циклон для зернового пилу
ЛИОТ-3 (ЛИОТ 3) циклон для зернового пилу
×
Ми Вам відповімо!
ЛИОТ-3 (ЛИОТ 3) циклон для зернового пилу
ЛИОТ-3 (ЛИОТ 3) циклон для зернового пилу
Інші моделі:
ЛИОТ-1
7 371 грн
ЛИОТ-2
14 040 грн
ЛИОТ-4
32 760 грн
ЛИОТ-5
42 647 грн
ЛИОТ-6
52 533 грн
ЛИОТ-7
60 665 грн
ЛИОТ-8
74 061 грн
ЛИОТ-9
94 185 грн
ЛИОТ-10
107 757 грн
Каталог ЛИОТ
benefit notice

Технічні характеристики ЛИОТ-3

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 90%
Продуктивність 3900 - 5200 м³/год
Робочий тиск 798 Па
Діаметр 974 мм
Висота 3010 мм
Швидкість надходження повітря 15 - 16 м/с
Температура переміщувани газів від -40°С до +200°С
Вага 213 кг

 

Застосування циклона ЛИОТ №3

Для циклона ЛИОТ3 ефективне призначення для різного виду пилу (середнього та грубого), та головне його застосування – очищення зернового пилу. Важливий момент – повітряна суміш не повинна містили липких та волокнистих частинок. Робота циклона проходить з пиловим вентилятором.

Актуальне застосування в сферах сільського господарства та харчової промисловості – комбікормові заводи, елеватори, зерносховища, складські приміщення, борошномельні заводи. Використання також поширене й в інших видах діяльності: хімічна та машинобудівна промисловості, при виробництві будматеріалів та в металургії.

Комплектація поставки

Стандартна комплектація:

  • вхідний патрубок;
  • корпус циклона (циліндрична та конічна частини);
  • вихідний патрубок.

 

Додаткова комплектація

  • бункер для збору пилу;
  • улітка розкручування потоку;
  • постамент.

 

Основою очищення повітряної суміші є дія відцентрових сил, що проводять розкручування потоку повітря. Спочатку повітря надходить в циклон через вхідний патрубок. В корпусі проходить закручування повітря, внаслідок чого частинки пилу прилягають до стінок циліндра, по інерції відокремлюючись від повітря, та через кільцевий зазор опускаються в простір конуса, а звідти у бункер. Очищене повітря змінює напрям руху та виходить через патрубок.

Установка циклонів розробляється як правого (рух повітря проходить за годинниковою стрілкою), так і лівого виконання (проти годинникової стрілки). Циклони можна встановлювати як на всмоктування, так і на нагнітання. При роботі на всмоктуванні пиловий вентилятор з циклоном з’єднується через улітку.

 

Габарити та приєднувальні розміри циклона ЛИОТ 3

В процесі підготовки ...

 

Циклон ЛИОТ-3 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Циклон ЛИОТ3 – модель відомої серії циклонів, ефективне застосування якого поширене в харчовій промисловості. Своє призначення циклон виконує за умови відсутності у складі повітря липких та волокнистих часток. Цифрове позначення номер 3 маркування та його розшифрування – чим більше число, тим більша продуктивність.

Виробник СИСТЕМАКС надає своєму клієнту тільки преміальний пристрій – приємна ціна, висока якість, довговічність та спеціалізоване обслуговування. Завод виробляє додатково на замовлення необхідний циклон – аналог неробочому, розробка характеристики, заміна запчастин.

Установка циклона, його підключення та налаштування, принцип роботи та монтаж – вся інформація вказана в інструкцію з експлуатації. Циклон ЛИОТ-3 купити Україна можна на сайті компанії. Продаж проводиться і в телефонному режимі – менеджери завжди готові допомогти при виборі та підібрати агрегат, пояснять яка характеристика моделі. Доставка проходить завжди у зазначений термін – компанія турбується про клієнтів. Можливо замовити додаткові запчастини до базової комплектації.

Слід зазначити, що циклони ГОСТ серії назва ЛИОТ мають популярність у багатьох країнах, особливо Казахстан, Азербайджан, Литва, Латвія, Грузія, Узбекистан, Молдова, Білорусь, Таджикистан, Росія - купити циклон ЛИОТ№3 Київ можуть без будь-яких складнощів, адже ми маємо великий досвід експорту і імпорту, оформленням митних документів і доставкою міжнародними перевізниками. Щодня надходять позитивні відгуки від клієнтів.

Вартість, таблиця, технічні характеристики – робочий тиск, потужність, напруга, температура, ефективність очищення, вага, габарити, параметри, фото, креслення, опис – схема виконання, інструкція по експлуатації, паспорт на циклон ЛИОТ 3 - все це представлено на нашому сайті – зазначений детальний огляд обладнання. Вказані усі приєднувальні та габаритні розміри, габарити – ширина, висота, довжина, діаметр.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх