ЦБ-25 мультициклон (циклон батарейний)

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ЦБ-25 мультициклон (циклон батарейний)
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
225 810 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 20-25 днів
×
ЦБ-25 мультициклон (циклон батарейний)
ЦБ-25 мультициклон (циклон батарейний)
225 810 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ЦБ-25 мультициклон (циклон батарейний)
ЦБ-25 мультициклон (циклон батарейний)
×
Ми Вам відповімо!
ЦБ-25 мультициклон (циклон батарейний)
ЦБ-25 мультициклон (циклон батарейний)
Інші моделі:
ЦБ-16
195 390 грн
ЦБ-16 М
233 532 грн
ЦБ-20
238 914 грн
ЦБ-25 М
325 845 грн
ЦБ-30
334 269 грн
ЦБ-42
364 221 грн
ЦБ-42 М
517 023 грн
ЦБ-49
477 828 грн
ЦБ-49 М
569 322 грн
Каталог ЦБ
benefit notice

Технічні характеристики мультициклона ЦБ 25

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 80% - 92%
Продуктивність 14000 м³/год
Максимальний тиск 4 Па (кгс/м³)
Висота 3112 мм
Аеродинамічний опір 100 кгс/см²
Запиленість поступаючих газів 600 г/м³
Швидкість потоку повітря 20-25 м/с 
Робоча температура до 300 ºС
Вага 1930 кг

 

Застосування та особливості мультициклона ЦБ №25

Мультициклон ЦБ25  – батарейний механізм, що виготовляється для застосування в комплекті з установками з опалювання та котельними установками. Пристрій забезпечує високу ефективність очищення та усуває можливість виведення забруднених димових газів в навколишнє середовище. Найчастіше пристрій використовують на промислових котельнях, теплоелектростанціях, сушильних установках, брикетних фабриках. Застосування циклонів поширене для очищення газів від певного типу забруднень: золи, вугільний пил, нелипучий пил.

В промислових котлах відбувається процес згорання твердого палива, при якому менша частина відходів (порошкова зола) виходить з обладнання разом із димовим газом та потрапляє в атмосферу. Щоб уникнути процесу забруднення навколишнього середовища при даних технологічних процесах, як правило, використовують або батарейний циклон, або золоуловлювач. В такому випадку установка мультициклона ЦБ 25 підходить для котельних установок з продуктивністю низького та середнього рівня, встановлення проходить на виході стопки котла – перед димососом.

Розшифрування маркування

 

 ЦБ - 25 

де

Ц - циклон;
Б - батарейний;
25 - кількість елементів в батареї, шт.

 

Конструкція батарейного циклона ЦБ 25

Конструкція циклона ЦБ – груповий батарейний механізм, що складається з декількох циліндричних корпусів, що з'єднані між собою в комплексну батарейну установку. Дане виконання обладнання дозволяє проводити ефективне очищення великих обсягів газів, що має підвищений ступінь забруднення.

Для ефективного виконування призначення циклона його конструкція поділена на три частини: середня (камера запиленого газу), верхня (камера очищеного газу) та нижня (бункер). Відповідно й очищення проходить по камерах – запилені гази надходять в середню камеру, звідти очищення відбувається у верхній камері, а зібраний пил надходить у нижню камеру.

Саме очищення в мультициклоні проходить в три степені очищення. Суміш забрудненого повітря надходить в середню камеру через вхідне вікно, потім – через вхідні патрубки. Потік находженого повітря робить закручувальні рухи по спіралі. Проходить відштовхування золи від стінок батареї – запилені частинки знижують свою швидкість та скочуються до конічної частини циліндра.

Нижня частина циліндра – конус – виконує роль бункера, куди під час очищення переміщається зола. Водночас очищений газ переміщається у верхню камеру по трубі та виходить через патрубки. Накопичена зола в бункері усувається через пристрої для вивантаження.

 

Габарити та приєднувальні розміри батарейного мультициклона

В просесі підготовки...

 

Батарейний циклон ЦБ-25 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Що таке мультициклон та яке призначення характерне для обладнання даного типу? Це батарейний механізм, який працює для проведення очищення димових газів. Позначення ЦБ указує на конструкцію – батарейний циклон. Розшифрування номер 25 – кількість елементів в батареї. Застосування даного обладнання найбільш поширене серед котельних установок, продуктивність яких низького та середнього рівня.

Модель має характерні технічні характеристики та їх опис: напруга та налаштування до мережі, потужність та підключення для надійної роботи, ефективність очищення, максимальний робочий тиск та правильний принцип роботи, монтаж, аеродинамічний опір та запиленість поступаючого газу, допустима робоча температура та вага. Головна різниця від золоуловлювача – кількість циклонних елементів та менший діаметр.

Тільки у нас клієнти можуть знайти модернізоване спеціалістами креслення – зручно подані усі габаритні розміри. Дані значення для усіх параметрів моделі – такі габарити як ширина, довжина, висота. Клієнт легко може орієнтуватися на вигляд обладнання – на сайті доступні якісні фото.Завод надає можливість на перероблення технічних характеристик: заміна певних параметрів та запчастини, розробка модернізованого типу, спеціалісти можуть виробити аналог та надати керівництво з експлуатації.

Продаж мультициклона проходить як в телефонному режимі, так і оформлення онлайн заявки на сайті. Купити батарейний циклон ЦБ-25 Київ – менеджери швидко оформляють замовлення, допомагають із вибором, консультують щодо усіх питань. Замовити циклон Україна можна і за кордон – проходить експорт Литва, Туреччина, Молдова, Латвія. В комплекті завжди надсилається паспорт на мультициклон ЦБ №25.

Перед відправленням кожен агрегат проходить спеціальне випробовування та справність та виконання усіх норм ГОСТ. Тільки виробник СИСТЕМАКС відомий серед клієнтів як надійний постачальник, що надає якісне обладнання, водночас вартість завжди допустима. Якість преміальна, ціна оптимальна, довговічність гарантована, обслуговування приємне, гарантія перевірена, відгуки позитивні – все це характеристика компанії ПК «Системакс».

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх