Шлюзовий живильник ШП-150 (шлюзовий затвор)

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
Шлюзовий живильник ШП-150 (шлюзовий затвор)
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
22 230 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
Шлюзовий живильник ШП-150 (шлюзовий затвор)
Шлюзовий живильник ШП-150 (шлюзовий затвор)
22 230 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
Шлюзовий живильник ШП-150 (шлюзовий затвор)
Шлюзовий живильник ШП-150 (шлюзовий затвор)
×
Ми Вам відповімо!
Шлюзовий живильник ШП-150 (шлюзовий затвор)
Шлюзовий живильник ШП-150 (шлюзовий затвор)
Інші моделі:
ШП-200
27 000 грн
ШП-250
35 280 грн
ШП-300
43 200 грн
ШП-300/2
50 400 грн
ШП-400
72 000 грн
ШП-450
104 400 грн
Каталог ШП
benefit notice

Технічні характеристики ШП 150 

Параметр Значение
Обсяг живильника 1,8 л
Продуктивність 4 м³/год
Потужність 0,25 кВт
Діаметр ротора 150 мм
Робоча довжина ротора 165 мм
Число осередків ротора 6 шт
Габаритні розміри 373х200х200 мм
Внутрішній розмір фланця 170х120 мм
Вага (без приводу) 9 кг
Вага (з приводом) 14 кг

 

Застосування ШП №150

Шлюзовий живильник ШП 150 – механізм, призначення якого полягає в переміщенні запилених частинок, що потрапляють в процесі проведення очищення повітряної суміші. При цьому під дією герметизації частинки пересуваються, а повітря не проходить. Для шлюзового живильника ШП поширене застосування для безперервної роботи – подача або вивантаження сухих запилених частинок. Допускається температура до 200 °С.

Використання пристою поширене серед різних галузей промисловості: хімічна, металургійна, будівельна, харчова, деревообробна.Призначення характерне для роботи в комплексі з бункером або циклоном – виконує роль дозувальника.

До комплектації шлюзового затвора входить співвісний мотор-редуктор, циліндричний корпус та кріпильні фланці. Установка проводиться кріпленням до відповідного бункера за допомогою болтів.

Розшифрування маркування

 

 ШП - 150 
 

де

Ш - шлюзовий;
П - живильник;
150 - діаметр протора в мм.

 

Комплектація поставки

В комплект поставки входить:

  • циліндричний корпус з фланцями;
  • роторний механізм;
  • мотор-редуктор.

 

Принцип роботи: під дією сили тяжіння із бункера сипуча суміш переміщається до верхньої частини шлюзового живильника, водночас проходить заповнення порожнини між лопастями ротора. Проходить обертання робота, в процесі чого суміш переміщається до нижньої частини. На даній стадії проходить вивантаження суміші.

Матеріал виготовлення шлюзового затвора ШЗ - сталева товстостінна труба. Вона допомагає досягнути максимальної точністі геометрії циліндричної поверхні. Сталевий ротор оснащений гумовими ущільнювачами. Дана конструкція призводить до якісної герметизації.

Шлюзовий живильник та шлюзовий затвор - головна різниця між ними полягає в формі та виконанні ротора.

 

Габарити та приєднувальні розміри шлюзового живильника 

В процесі підготовки...

 

Шлюзовий живильник ШП-150 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Шлюзовий затвор ШП150 - механізм, який працює в комплектації з циклоном або бункером. Головне застосування - проводить рівномірне вивантаження та подачу сухого пилу. Пристрій відомий для призначення в різних галузях промисловост: виробнича та невиробнича.

Позначення ШП: маркування ШП - шлюзовий живильник, розшифрування цифрового позначення номер 150 - діаметр ротора в мм. Тільки у нас на сайті ви знайдете повний опис розшифрування маркування. Серед компаній аналог тільки виробник СИСТЕМАКС надає Вам повні інформацію про обладнання. Надані усі габаритні та приєднувальні розміри, а саме довжина, ширина, висота, робоча довжина ротора, внутрішній розмір фланця. Уся дана характеристика зазначена на кресленя схема виконання, дані фото виробу.

За особистим замовленням завод може змінити конструкцію та провести огляд Вашого обладнання: заміна запчастини, розробка спеціальних характеристик. Кожен пристрій проходить перевірку на правильність виготовлення за положеннями ГОСТ. Установка шлюзового затвора клієнту приходить з повною комплектацією: паспорт на шлюзовий живильник ШП-150, інструкція з експлуатації. В даних документах для клієнта зазначено додатково така характеристика: принцип роботи, налаштування та схема підключення, монтаж та заходи безпеки.

При виборі моделі менеджери компанії можуть провести підбір за необхідними Вам значеннями таких характеристик, як продуктивність, об’єм живильника, напруга. Виконати підбір та купити шлюзовий живильник ШП 150 можна в телефонному режимі - Київ / Україна. Замовити пристрій можливо на сайті компанії, затративши на це мінімум часу. Виробник надає спеціалізовану консультацію спеціалістами, які готові надати інформацію по будь-якому питання: технічні характеристики та параметри (максимальна температура та робочий тиск, вага з приводом та без нього), принцип дії шлюзового затвора та керівництво з експлуатації.

Виробник СИСТЕМАКС на промисловому ринку займає положення перевіреної та надійної компанії, клієнти отримують завжди тільки якісне обладнання, яке характеризується довговічністю, ціна на який оптимальна, така вартість завжди радує покупців. Щодня надходять на сайт та в телефонному режимі все позитивні відгуки - висока якість гарантована, а обслуговування в Києві та в Україні проводиться на професійному рівні. Продаж шлюзового живильника ШП 150 проходить і за межі України проводиться експорт за найбільш вигідними цінами - Литва, Латвія, Молдова, Грузія, Туреччина.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх