Шлюзовий затвор ШЗ-200 (шлюзовий живильник)

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
Шлюзовий затвор ШЗ-200 (шлюзовий живильник)
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
33 750 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
Шлюзовий затвор ШЗ-200 (шлюзовий живильник)
Шлюзовий затвор ШЗ-200 (шлюзовий живильник)
33 750 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
Шлюзовий затвор ШЗ-200 (шлюзовий живильник)
Шлюзовий затвор ШЗ-200 (шлюзовий живильник)
×
Ми Вам відповімо!
Шлюзовий затвор ШЗ-200 (шлюзовий живильник)
Шлюзовий затвор ШЗ-200 (шлюзовий живильник)
Інші моделі:
ШЗ-150
29 000 грн
ШЗ-250
44 100 грн
ШЗ-300
54 000 грн
ШЗ-300/2
63 000 грн
ШЗ-400
86 400 грн
ШЗ-450
125 280 грн
Каталог ШЗ
benefit notice

Технічні характеристики ШЗ 200 

Параметр Значение
Обсяг живильника 5,1 л
Продуктивність 6 м³/год
Потужність 0,25 ... 0,37 кВт
Діаметр ротора 200 мм
Робоча довжина ротора 232 мм
Число осередків ротора 7 шт
Габаритні розміри 445х260х290 мм
Внутрішній розмір фланця 187х232 мм
Вага (без приводу) 12 кг
Вага (з приводом) 27 кг

 

Застосування ШЗ №200

Шлюзовий затвор ШЗ забезпечує рівномірне переміщення, вивантаження та подачу сухого сипучого, зернистого, порошкоподібного матеріалу. Застосування можливе разом із взаємодією з іншим обладнанням, що виконує призначення – очищення повітря. Широко поширений механізм на різних галузях промисловості: виробнича та переробна.

Відомі два типи шлюзових затворів ШЗ. Розвантажувальні – відбувається установка при розвантажені бункера та циклона, що перебувають під тиском. Завантажувальні – відповідно застосування поширене для завантажування. Призначення пристрою поширене серед систем для очищення від муки, тирси.

Комплектація шлюзових затворів ШЗ складається з циліндричного корпуса та кріпильних фланців. Дані запчастини розташовані у верхній та нижній частинах агрегата. Роторний механізм – складова даного обладнання, який схожий на барабан розділений на кишені, що встановлений на валу. Підшипники забезпечують фіксацію роторного механізму на бічних кришках корпуса. Мотор-редуктор забезпечує обертання.

Шлюзовий живильник та шлюзовий затвор - головна різниця між ними полягає в формі ротора.

Комплектація поставки

В комплект поставки входить:

  • циліндричний корпус з фланцями;
  • роторний механізм;
  • мотор-редуктор.

 

Принцип роботи: під дією сили тяжіння із бункера сипуча суміш переміщається до верхньої частини шлюзового живильника, водночас проходить заповнення порожнини між лопастями ротора. Проходить обертання робота, в процесі чого суміш переміщається до нижньої частини. На даній стадії проходить вивантаження суміші.

Матеріал виготовлення шлюзового затвора ШЗ - сталева товстостінна труба. Вона допомагає досягнути максимальної точністі геометрії циліндричної поверхні. Дана конструкція призводить до якісної герметизації.

 

Розшифрування маркування

 

 ШЗ - 200 
 

де

Ш - шлюзовий;
З - затвор;
200 - діаметр ротора в мм.
 

Габарити та приэднувальні розміри шлюзового затвора

В процесі підготовки...

 

Шлюзовий затвор ШЗ-200 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

Шлюзовий живильник ШЗ 200 являє собою пристрій, принцип дії якого характеризується роботою в комплекті з циклоном або бункером, які працюють на очищення повітря. Для обладнання характерне головне застосування –  принцип роботи полягає в проведенні рівномірного вивантаження та подачі сухого пилу. Механізм має призначення у сферах діяльності – харчова, хімічна, металургійна, будівельна промисловості.

Позначення маркування ШЗ означає шлюзовий затвор, розшифрування цифрового позначення номер 200 - діаметр ротора в мм. Компанія СИСТЕМАКС на своєму сайті дає тільки точний та повний опис розшифрування маркування. Аналог до фірми серед інших компаній не знайдете, тільки виробник СИСТЕМАКС надає всю інформацію: габаритні та приєднувальні розміри й габарити, а саме довжина, ширина, висота, робоча довжина ротора, внутрішній розмір фланця, значення даних параметрів зазначені на креслення схема виконання, показано спеціалізоване фото виробу.

Завод виконує різного типу замовлення: змінити конструкцію та провести огляд Вашого обладнання, заміна запчастини, розробка спеціальних характеристик. Перед відправкою проводиться перевірка на правильність виготовлення за положеннями ГОСТ. Установка шлюзового затвора клієнту приходить з повною комплектацією: паспорт на шлюзовий живильник ШЗ-200, інструкція з експлуатації. В даних документах для клієнта зазначено додатково така характеристика: принцип роботи, налаштування та схема підключення, монтаж та заходи безпеки.

При виборі моделі менеджери компанії можуть провести підбір за необхідними Вам значеннями таких характеристик, як продуктивність, об’єм живильника, напруга. Виконати підбір та купити шлюзовий затвор ШЗ 200 можна в телефонному режимі - Київ / Україна. Замовити пристрій можливо на сайті компанії, затративши на це мінімум часу. Виробник надає спеціалізовану консультацію спеціалістами, які готові надати інформацію по будь-якому питання: технічні характеристики та параметри (максимальна температура та робочий тиск, вага з приводом та без нього), принцип дії шлюзового затвора та керівництво з експлуатації.

Виробник СИСТЕМАКС на промисловому ринку займає положення перевіреної та надійної компанії, клієнти отримують завжди тільки якісне обладнання, яке характеризується довговічністю, ціна на який оптимальна, така вартість завжди радує покупців. Щодня надходять на сайт та в телефонному режимі все позитивні відгуки - висока якість гарантована, а обслуговування в Києві та в Україні проводиться на професійному рівні. Продаж шлюзового затвора ШЗ 200 проходить і за межі України проводиться експорт за найбільш вигідними цінами - Литва, Латвія, Молдова, Грузія, Туреччина.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх