ВЕНТС (VENTS) ВЦУ 4Е 200х80 спіральний центробіжний (радіальний) вентилятор

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ВЕНТС (VENTS) ВЦУ 4Е 200х80 спіральний центробіжний (радіальний) вентилятор
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
договірна
Є в наявності
×
ВЕНТС (VENTS) ВЦУ 4Е 200х80 спіральний центробіжний (радіальний) вентилятор
ВЕНТС (VENTS) ВЦУ 4Е 200х80 спіральний центробіжний (радіальний) вентилятор
договірна
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС (VENTS) ВЦУ 4Е 200х80 спіральний центробіжний (радіальний) вентилятор
ВЕНТС (VENTS) ВЦУ 4Е 200х80 спіральний центробіжний (радіальний) вентилятор
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС (VENTS) ВЦУ 4Е 200х80 спіральний центробіжний (радіальний) вентилятор
ВЕНТС (VENTS) ВЦУ 4Е 200х80 спіральний центробіжний (радіальний) вентилятор
Інші моделі:
ВЦУ 2Е 140х60
договірна
ВЦУ 2Е 160х62
договірна
ВЦУ 2Е 160х90
договірна
ВЦУ 4Е 180х92
договірна
ВЦУ 4Е 200х102
договірна
ВЦУ 4Е 225х102
договірна
ВЦУ 4Е 250х102
договірна
ВЦУ 4Е 250х140
договірна
Каталог ВЦУ

Технічні характеристики ВЕНТС ВЦУ 4Е 200х80

Параметр Значение
Перетин повітропроводу 200х80 мм
Напруга мережі 220 В
Сила струму 0,55 А
Частота струму 50 Гц
Кількість полюсів 4
Частота обертання 1430 об/хв
Потужність 125 Вт
Продуктивність (max) 730 м³/ч
Тиск (max) 280 Па
Рівень шуму (на відстані 3 м) 63 дБА
Температура переміщуваного повітря -25 ...+45°С
Клас захисту IP X4
Маса 7,5 кг

 

Загальні дані

 • центробіжний (радіальний) вентилятор одностороннього всмоктування;
 • спіральний поворотний сталевий корпус;;
 • конструкція - центробіжний (радіальний);
 • корпус - металевий (оцинкована сталь);
 • однофазний асинхронний двигун із зовнішнім ротором;
 • виробник - ВЕНТС (Україна);
 • гарантія 2 роки.
   

Застосування вентилятора ВЕНТС ВЦУ 4Е-200х80

Спіральні відцентрові (радіальні) вентилятори ВЕНТС ВЦУ4Е 200х80 використовують в припливних і витяжних системах вентиляції, а також в якості комплектуючих для вентиляційних установок і установок кондиціонування повітря. Радіальні промислові вентилятори ВЕНТС ВЦУ призначені для переміщення повітря з температурою в межах від -25 до +45 °C.

Найбільш поширеними приміщеннями, в яких встановлюють відцентрові вентилятори (равлики), є виробничі будівлі, склади, цехи, автомобільні СТО та інші комерційні і громадські приміщення.

 

Габаритні та приєднувальні розміри ВЕНТС ВЦУ 4Е200х80

В процесі підготовки...

 

Конструкція вентилятора ВЕНТС ВЦУ 4Е 200х80

Конструкцію радіального вентилятора ВЕНТС ВЦУ 4Е200х80 складають:

 • сталевий корпус з полімерним покриттям
 • мотор-колесо (робоче колесо, всередині якого розміщено однофазний електродвигун) виробництва BLAUBERG, Німеччина. Робоче колесо (діаметр 200 мм, ширина 80 мм) виготовлено з оцинкованої сталі, має загнуті вперед лопатки.
 • два знімних кріпильних кронштейна, які дозволяють встановлювати вентилятор у положеннях 0 і 90 градусів

Відцентровий вентилятор має двополюсний однофазний асинхронний двигун із зовнішнім ротором. В електродвигуні передбачена тепловий захист: обмотка електродвигуна оснащена термоконтактами, які розмикаються в момент досягнення двигуном критичної температури, що забезпечує їй захист від перегріву. Перезапуск електродвигуна після спрацьовування термоконтактів відбувається автоматично.
У двигуні застосовуються підшипники кочення, які забезпечують йому більш довгий термін служби. Електродвигун вентилятора має клас захисту IP44, а це значить, що він добре захищений від проникнення вологи і попадання твердих часток.

 

Де і як встановлюється спіральний радіальний вентилятор ВЕНТС ВЦУ 4Е 200х80

Монтаж вентилятора

Промисловий відцентровий вентилятор ВЕНТС ВЦУ 4Е 200х80 може встановлюватися як компонент вентиляційної установки (або установки кондиціонування), або ж як самостійний агрегат у вентиляційну систему.

Монтаж вентилятора в системі вентиляції має багато варіантів. Так як ВЕНТС ВЦУ має зйомні кронштейни, то його можна кріпити горизонтально, вертикально, та ще й з можливістю повороту на 90 градусів (завдяки зміні положення вентилятора на кронштейнах). До повітроходів вентилятор може приєднюватись круглим всмоктувальним патрубком і прямокутним вихлопним патрубком. Якщо у вентиляційній системі не передбачено вхідного повітровода перед вентилятором, тоді на вхідний колектор вентилятора можна встановити захисну решітку (для запобігання можливості попадання з повітрям сторонніх часток).Для підключення до мережі 220 В вентилятор ВЕНТС ВЦУ 4Е 200х80 має зовнішні клеми, через які приєднуються електричні дроти.

Центробіжні вентилятори рекомендується встановлювати на віброізолятори, які гасять вібрацію, зменшують шум і знижують динамічні навантаження. Завдяки використанню віброізоляторів вентиляційне обладнання служить довше і надійніше. Для запобігання передачі вібрації від вентилятора до повітропроводу між ними поміщають антивібраційну прокладку (гнучку вставку). А для того, щоб не було ефекту "гулу" канали повітроводів не повинні мати різких змін перерізів. Для зниження турбулентності, шуму і вібрації рекомендується передбачати відразу за вентилятором прямий відрізок повітрохода довжиною не менше 1,5 рази його діаметра. Всередині цього прямого каналу повинен бути шар звукоізоляції товщиною як мінімум 25 мм. 

Рівень звукової потужності Октавні смуги частот Значення
Загальне значення   61 дБА
LpA на відстані 3 м   52 дБА
LwA до оточення 63 Гц 34 дБА
125 Гц 44 дБА
250 Гц 56 дБА
500 Гц 52 дБА
1000 Гц 50 дБА
2000 Гц 44 дБА
4000 Гц 40 дБА
8000 Гц 33 дБА

 

Регулювання швидкості

Промислові вентилятори ВЕНТС ВЦУ-4Е-200х80 можуть мати плавне або ступінчасте регулювання швидкості. Плавне регулювання можливе у випадку, якщо використовується симісторний регулятор швидкості, а ступеневе регулювання – якщо використовується автотрансформаторний регулятор. Є можливість підключення декількох вентиляторів до одного регулятора. Але в такому випадку сумарна потужність і сила струму не повинні бути більше за номінальні параметри регулятора.

 

Хочете купити вентилятор ВЕНТС ВЦУ 4Е 200х80, але не знаєте як підібрати самостійно?

Підбір кількості вентиляторів

Для того, щоб правильно визначитись з кількістю, достатньо знати необхідну кратність повітрообміну (див. таблицю) та об'єм приміщення.
 

Об'єм приміщення:  V = a×b×c  (м³)

де a, b, c - довжина, ширина, висота (м).
 

Повітрообмін приміщення:  L = V×K  (м³/год)

де К - кратність повітрообміну (беремо з таблиці).
 

Кількість вентиляторів:  n = L/Q  (шт.)

де Q = 730 м³/год - продуктивність вентилятора.

Значення n слід округлити до більшого цілого числа. Таким чином отримана кількість вентиляторів на 100% забезпечить приміщення необхідним свіжим повітрям.
 

Таблиця погодинної кратності повітрообміну

Приміщення Кратність повітрообміну
обмінів/год
Ливарний та металообробний цех 20-40
Гараж, авторемонтна майстерня 6-8
Механічна майстерня 3-5
Склад 1-2
Лабораторія 5-10
Фарбувальний цех 25-40
Фарбувальна майстерня/хімчистка 15-25
Птахівник (курник) 4-6
Свинарник 10-15
Корівник 60-100
Театр, кінозал, конференц-зал 20-40 м³ на людину
Спортивний зал Не менше 80 м³ на 1 людину, яка займається, і не менше 20 м³ на 1 глядача
Пральня 10-15
Ресторан 8-10
Кухонні приміщення в кафе, ресторані 10-15
Кімната для куріння 10
Туалет (громадський) 10-12
 

Спіральний відцентровий вентилятор ВЕНТС ВЦУ 4Е 200х80 купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - ціна / якість

Вентилятор ВЦУ4Е 200х80 має характерне для його призначення розшифрування позначення та маркування – вентилятор центробіжний (радіальний) зі спиральним корпусом. Установка вентилятора використовується, де є необхідність провести примусову вентиляцію повітря. Застосування даного комплекту обладнання поширене на виробничих будівлях, цехах, автомобільних СТО та в багатьох інших громадських приміщеннях. Його головне призначення - переміщення повітря при певних температурних обмеженнях.

Завод СИСТЕМАКС виготовляє вентилятори ВЦУ4Е00х80 з вуглецевої сталі. За спеціальним замовленням вентиляторна установка може бути зроблена з нержавіючої сталі, алюмінію або інших видів металу. На сайті Ви можете ознайомитись з усіма технічними характеристиками: напруга, продуктивність, температура, потужність, робочий тиск, вага, фото вентилятора, відгуки.

Виробник СИСТЕМАКС випускає вентилятори всіх типорозмірів. Серед асортименту продукції можна підібрати модель з потрібними для роботи характеристиками. Щодня можна отримати професійну консультацію з різних питань – заміна на аналог неробочого, підключення для довговічної роботи, налаштування вентилятора, принцип роботи, керівництво з експлуатації. На креслення позначенні усі розміри вентилятора. Тому легко можна дізнатись його розмір та габарити – довжина, ширина, висота, діаметр.

На сайті компанії Ви можете обрати та купити вентилятор ВЦУ 4Е 200х80 ВЕНТС в Київ – вартість найнижча. До комплектації обладнання входять тільки якісні запчастини, має високоточне статичне та динамічне балансування. Перед відправленням до споживача всі пристрої, випущені на вентиляторному заводі СИСТЕМАКС, проходять тестування на відповідність ГОСТ. Покупець може бути впевнений в придбанні -  якість гарантована гарантією 2 роки, ціна приємна, довговічність перевірена, обслуговування найкраще.

Замовити вентилятори можуть покупці з України та інших країн, підприємства, організації та постачальники товарів – проводиться оперативна доставка по Україні та за кордон – Молдова, Грузія, Казахстан, Литва, Латвія. Паспорт до вентилятора ВЦУ 4Е 200х80, його інструкція з експлуатації та повний пакет документів – все це клієнт отримує в обов’язковому порядку.

Мы ценим Ваш выбор.

html_block_4

 

Написати відгук
Наверх