ВЕНТС ВКП 4Е 600х300 прямокутний канальний вентилятор

Зроблено в Україні 
ВЕНТС ВКП 4Е 600х300 прямокутний канальний вентилятор
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
21 318 грн з ПДВ
Є в наявності
×
ВЕНТС ВКП 4Е 600х300 прямокутний канальний вентилятор
ВЕНТС ВКП 4Е 600х300 прямокутний канальний вентилятор
21 318 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС ВКП 4Е 600х300 прямокутний канальний вентилятор
ВЕНТС ВКП 4Е 600х300 прямокутний канальний вентилятор
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС ВКП 4Е 600х300 прямокутний канальний вентилятор
ВЕНТС ВКП 4Е 600х300 прямокутний канальний вентилятор
+38 (044) 334-44-27
+38 (044) 424-74-74
+38 (067) 948-88-87
+38 (050) 888-93-83
info@systemax.ua
+38 (063) 995-99-09
Visa Mastercard Приват24 Новая Почта

Технічні характеристики ВЕНТС ВКП 4Е 600х300 

Параметр Значение
Перетин повітропроводу 600х300 мм
Напруга мережі 220 В
Сила струму 0,9 А
Частота струму 50 Гц
Частота обертання 1400 об/хв
Потужність 220 Вт
Продуктивність (max) 2470 м³/ч
Тиск (max) 400 Па
Рівень шуму (на відстані 3 м) 55 дБА
Температура переміщуваного повітря -25 ...+45°С
Клас захисту IP X4
Маса 31,5 кг

 

Характеристика:

 • вентилятор канальний;
 • монтаж - прямокутні повітроводи;
 • конструкція - центробіжний (радіальний);
 • тип - приточний, витяжний;
 • корпус - металевий (оцинкована сталь);
 • електродвигун - BLAUBERG;
 • виробник - ВЕНТС (Україна);
 • гарантія 2 роки.

 

Застосування вентилятора

Металевий канальний вентилятор ВЕНТС ВКП4Е600х300 із оцинкованої сталі належить до серії комерційного і промислового вентиляційного обладнання. Це один із найбільш надійних, доступних по ціні та економічних за енергоспоживанням вентиляторів у своєму класі.

Використовується у системі прямокутних повітропроводів для організації приточної і витяжної вентиляції громадських та промислових приміщень: офіси, магазини, кафе, ресторани, склади, виробничі підприємства та інші. 

 

Габаритні та приєднувальні розміри ВЕНТС ВКП4Е 600х300

В процесі підготовки...

 

Конструкція вентилятора

 • сталевий корпус
 • робоче колесо
 • електродвигун

 

Корпус вентилятора – металевий, прямокутний, з монтажними фланцями з боку входу і виходу повітря. Виконаний з оцинкованої сталі для захисту від корозії. Перетин проточної частини на вході і виході відповідає перетину стандартних повітропроводів. На корпусі розташована технологічна кришка для швидкого доступу до мотор-колеса з метою ревізії та технічного обслуговування. Живлення подається через зовнішні клеми.

Центробіжний канальний вентилятор має металеве оцинковане робоче колесо з назад загнутими лопатками. На заводі всі робочі колеса проходять динамічне балансування, що забезпечує мінімальну шумність і максимальну довговічність вентиляційного обладнання.

На ВЕНТС ВКП 4Е600х300 встановлений однофазний 2-полюсний електродвигун із зовнішнім ротором BLAUBERG (Німеччина). Двигун разом із робочим колесом утворює мотор-колесо вентилятора. Працює тільки від мережі з напругою 220 В.

Висока якість деталей та збірки, установка підшипників кочення і оснащення захистом від перегріву – все це гарантує надійну та тривалу роботу електродвигуна зокрема і вентилятора в цілому.

 

Де і як встановлюється спіральний радіальний вентилятор ВЕНТС ВКП 4Е 600х300

Монтаж вентилятора

Встановлюється в повітряний канал прямокутного перетину. Не залежить від місця розташування у вентиляційній системі (початок, кінець чи будь-яка інша точка). Крім того цілком допускається монтаж як вертикально і горизонтально, так і під будь-яким іншим кутом нахилу. Вентилятор монтується безпосередньо між секціями прямокутних повітропроводів повітряного каналу шляхом зістикування фланців з подальшим болтовим з'єднанням. У разі, якщо вентилятор з'єднується з повітроводом гнучкими вставками, тоді він повинен кріпитися на кронштейнах, опорах або підвісках. Для підключення до мережі 220 В на корпусі вентилятора є герметичний вивід для приєднання кабелю живлення.

Регулювання швидкості

При необхідності регулювання швидкості обертання вентилятора використовують автотрансформаторний або тиристорний регулятор. Перший – забезпечує ступінчасте регулювання, а другий – плавне. Якщо встановлюється відразу кілька вентиляторів і їх швидкість потрібно регулювати одночасно – можна використовувати один регулятор, але з урахуванням того, що його номінальні потужність та сила струму не будуть нижчими аналогічних сумарних параметрів вентиляторів.

 

Хочете купити вентилятор ВЕНТС ВКП 4Е 600х300, але не знаєте як підібрати самостійно?

Підбір кількості вентиляторів

Для того, щоб правильно визначитись з кількістю, достатньо знати необхідну кратність повітрообміну (див. таблицю) та об'єм приміщення.
 

Об'єм приміщення:  V = a×b×c  (м³)

де a, b, c - довжина, ширина, висота (м).
 

Повітрообмін приміщення:  L = V×K  (м³/год)

де К - кратність повітрообміну (беремо з таблиці).
 

Кількість вентиляторів:  n = L/Q  (шт.)

де Q = 2470 м³/год - продуктивність вентилятора

Значення n слід округлити до більшого цілого числа. Таким чином отримана кількість вентиляторів на 100% забезпечить приміщення необхідним свіжим повітрям.
 

Таблиця погодинної кратності повітрообміну

Приміщення Кратність повітрообміну
обмінів/год
Ливарний та металообробний цех 20-40
Гараж, авторемонтна майстерня 6-8
Механічна майстерня 3-5
Склад 1-2
Лабораторія 5-10
Фарбувальний цех 25-40
Фарбувальна майстерня/хімчистка 15-25
Птахівник (курник) 4-6
Свинарник 10-15
Корівник 60-100
Театр, кінозал, конференц-зал 20-40 м³ на людину
Спортивний зал Не менше 80 м³ на 1 людину, яка займається, і не менше 20 м³ на 1 глядача
Пральня 10-15
Ресторан 8-10
Кухонні приміщення в кафе, ресторані 10-15
Кімната для куріння 10
Туалет (громадський) 10-12
 

Спіральний відцентровий вентилятор ВЕНТС ВКП 4Е 600х300 купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - ціна / якість

Вентилятор ВКП 4Е 600х300 має характерне для його призначення розшифрування позначення та маркування – вентилятор центробіжний (радіальний) зі спиральним корпусом. Установка вентилятора використовується, де є необхідність провести примусову вентиляцію повітря. Застосування даного комплекту обладнання поширене на виробничих будівлях, цехах, автомобільних СТО та в багатьох інших громадських приміщеннях. Його головне призначення - переміщення повітря при певних температурних обмеженнях.

Завод СИСТЕМАКС виготовляє вентилятори ВКП 4Е 600х300 з вуглецевої сталі. За спеціальним замовленням вентиляторна установка може бути зроблена з нержавіючої сталі, алюмінію або інших видів металу. На сайті Ви можете ознайомитись з усіма технічними характеристиками: напруга, продуктивність, температура, потужність, робочий тиск, вага, фото вентилятора, відгуки.

Виробник СИСТЕМАКС випускає вентилятори всіх типорозмірів. Серед асортименту продукції можна підібрати модель з потрібними для роботи характеристиками. Щодня можна отримати професійну консультацію з різних питань – заміна на аналог неробочого, підключення для довговічної роботи, налаштування вентилятора, принцип роботи, керівництво з експлуатації. На креслення позначенні усі розміри вентилятора. Тому легко можна дізнатись його розмір та габарити – довжина, ширина, висота, діаметр.

На сайті компанії Ви можете обрати та купити вентилятор ВКП 4Е 600х300 ВЕНТС в Київ – вартість найнижча. До комплектації обладнання входять тільки якісні запчастини, має високоточне статичне та динамічне балансування. Перед відправленням до споживача всі пристрої, випущені на вентиляторному заводі СИСТЕМАКС, проходять тестування на відповідність ГОСТ. Покупець може бути впевнений в придбанні -  якість гарантована гарантією 2 роки, ціна приємна, довговічність перевірена, обслуговування найкраще.

Замовити вентилятори можуть покупці з України та інших країн, підприємства, організації та постачальники товарів – проводиться оперативна доставка по Україні та за кордон – Молдова, Грузія, Казахстан, Литва, Латвія. Паспорт до вентилятора, його інструкція з експлуатації та повний пакет документів – все це клієнт отримує в обов’язковому порядку.

Мы цінуємо Ваш вибір та ваш час.

html_block_4

 

Написати відгук
Наверх