ВЕНТС ВКГ 4Д 310 (VENTS VKG 4Д 310) даховий вентилятор

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ВЕНТС ВКГ 4Д 310 (VENTS VKG 4Д 310) даховий вентилятор
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
договірна
Є в наявності
×
ВЕНТС ВКГ 4Д 310 (VENTS VKG 4Д 310) даховий вентилятор
ВЕНТС ВКГ 4Д 310 (VENTS VKG 4Д 310) даховий вентилятор
договірна
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС ВКГ 4Д 310 (VENTS VKG 4Д 310) даховий вентилятор
ВЕНТС ВКГ 4Д 310 (VENTS VKG 4Д 310) даховий вентилятор
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС ВКГ 4Д 310 (VENTS VKG 4Д 310) даховий вентилятор
ВЕНТС ВКГ 4Д 310 (VENTS VKG 4Д 310) даховий вентилятор
Інші моделі:
ВКГ 2Е 220
договірна
ВКГ 2Е 225
договірна
ВКГ 2Е 250
договірна
ВКГ 2Е 280
договірна
ВКГ 4Е 310
договірна
ВКГ 4Е 355
договірна
ВКГ 4Д 355
договірна
ВКГ 4Е 400
договірна
ВКГ 4Д 450
договірна
Каталог ВКГ

Технічні характеристики ВЕНТС ВКГ 4Д 310

Параметр Значение
Діаметр робочого колеса 310 мм
Напруга мережі 220 В
Сила струму 0,32 А
Частота струму 50 Гц
Частота обертання 1950 об/хв
Потужність 110 Вт
Продуктивність (max) 1950 м³/ч
Тиск (max) 304 Па
Рівень шуму (на відстані 3 м) 53 дБА
Кількість полюсів 2
Кількість фаз 1
Температура переміщуваного повітря +55°С
Клас захисту IP X4
Маса 10,2 кг

Загальні дані

 • даховий центробіжний (радіальний) вентилятор;
 • горизонтальний викид повітря;
 • сталевий корпус;
 • ковентилятор для витяжної системи вентиляції;
 • корпус - металевий (оцинкована сталь);
 • однофазний серійний асинхронний двигун;
 • виробник - ВЕНТС (Україна);
 • гарантія 2 роки.
   

 

Застосування вентилятора ВЕНТС ВКГ 4Д310

Відцентровий вентилятор ВЕНТС ВКГ4Д310 призначений для установки на дахах будівель. Його використовують для витяжки повітря з приміщень, а також з вентиляційних шахт. Практично зі всіх приміщень повітря витягується через систему вентиляційних каналів. Тому даховий вентилятор VENTS  під'єднується до вихідного патрубка воздуховода. Відмінною особливістю серії ВКГ є горизонтальний викид повітря з вентилятора.

 

 

Розшифрування маркування

 

 ВКГ - 4Д - 310 

де

В - вентилятор;
К - даховий;
Г - з горизонтальним викидом повітря;
4 - кількість полюсів;
Д - піддключення до трьохфазної мережі;
310 - типорозмір вентилятора;
 

Габаритні та приєднувальні розміри ВЕНТС ВКГ 4Д 310

В процесі підготовки...

Конструктивні особливості

 • Корпус 
  Корпус металевий, зварний. Складається з каркаса і монтажної платформи, у якій передбачені отвори для кріпленні на даху. Корпус складається з приєднувальних пластини, захисного накриття і захисної сітки.
   
 • Крильчатка
  Виготовляється зі сталі підвищеного рівня міцності, що дозволяє домогтися високих аеродинамічних показників.
   
 • Робоче колесо
  Рабоче колесо металеве, зварне. Двигун і робоче колесо утворюють так зване мотор колесо, яке з величезною точністю балансується на заводі. 
   
 • Електродвигун 
  Вентилятор обладнаний двополюсним однофазним асинхронним двигуном BLAUBERG. Ці двигуни вироблені в Німеччині. У їх конструкції використовуються підшипники кочення і зовнішній ротор з відцентровим робочим колесом. Підшипники кочення роблять термін служби двигуна більш тривалим – не менше 40 000 годин. Двигун і робоче колесо утворюють так зване мотор колесо, яке з величезною точністю балансується на заводі. Двигун захищений від попадання сторонніх предметів і бризок води відповідно до класу IP 44. Також але захищений від перегріву – в ньому є вбудована тепловий захист з функцією автоматичного перезапуску. Все эти особенности мотор колеса позволяют вентилятору работать тихо, стабильно и долговечно.
   

Матеріал корпусу і робочого колеса

 • Оцинкована сталь сталь
  Стандартне виконання. Використовується в більшості випадків. Саме поширене.
   
 • Нержавіюча сталь
  Корозійностійке виконання. Використовуєтья у випадках, коли вентилятор працює в умовах підвищеної агресивності робочого середовища.
   
 • Алюмінієві сплави
  Вибухозахищене виконання. Все аналогічно попередньому пункту. Основна відмінність виконання із алюмінієвих сплавів від різнорідних металів - це 100% гарантія вибухозахищеності та вільне проходження за всіма державними нормами, стандартами і вимогами вибухобезпеки. Але є і болючий для багатьох "підводний камінь" - ЦІНА. Даховий вентилятор із алюмінія значно дорожчий від вентилятора із різнорідних металів - орієнтовно в 3-4 рази.
 

Де і як встановлюється спіральний радіальний вентилятор ВЕНТС ВКГ4Д 310

Монтаж вентилятора

Так як даховий відцентровий вентилятор спеціально сконструйований для установки на дахах будівель, то його практично завжди використовують за цим призначенням. Але іноді цей вентилятор встановлюють на вентиляційних шахтах, коли природна циркуляція повітря не достатня і є необхідність підвищити її інтенсивність. Установка вентилятора на даху повинна здійснюватися на рівній і піднесеної поверхні. Для цього слід спорудити жорстку і нерухому підставку, яка запобігає попаданню снігу і води в витяжний вентиляційний канал. Кріплення вентилятора до підставці можливо завдяки приєднувальної пластини. Для приєднання вентилятора до круглого повітропроводу використовують клапан ККВ, гнучку вставку ГВК і зустрічні фланці ФКВ. Підключення до електричної мережі здійснюється через клемну коробку. Схема підключення є на кришці клемної коробки, а також в інструкції, де подані всі рекомендації по встановленню та введенню в експлуатацію вентилятора.

Регулювання швидкості

Вентилятори дахові можуть мати плавну або ступінчасте регулювання швидкості. Плавне регулювання можлива в разі, якщо до вентилятора підключити сімісторний регулятор швидкості, а ступінчаста регулювання - якщо підключити автотрансформаторним регулятор. Є можливість підключення декількох вентиляторів до одного регулятору. Але в такому випадку сумарна потужність і сила струму не повинні бути більше за номінальні параметри цього регулятора.

 

Спіральний відцентровий вентилятор ВЕНТС ВКГ 4Д 310 купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - ціна / якість

Що таке вентилятор ВКГ? Клієнт має знати, про що говорить його буквене розшифрування маркування, адже саме із цього стає зрозуміле не тільки його призначення, а й застосування загалом. Позначення ВКГ – вентилятор даховий з горизонтальним викидом повітря.

Вентилятор центробіжний ВКГ4Д310 популярний на ринку України. Висока якість обладнання, розумна ціна, відповідність стандартам ГОСТ, ДСТУ, ISO та перевірена випробуваннями надійність - все це переваги, які отримуюсь усі клієнти компанії СИСТЕМАКС. Виробник СИСТЕМАКС надає повну комплектацію: електродвигуни преміальної якості; проходять високоточне статичне та динамічне балансування; порошкова покраска.

На сайті для даного типу моделі ВКГ4Д 310 доступна повна характеристика, огляд параметрів та їх значення. Частота обертання та частота струму, сила струма та температура, продуктивність та тиск,  потужність та маса. Спеціалізоване креслення, де дані усі розміри (габаритні та приєднувальні розміри), габарити.

Установка поставляється клієнтам з данимими усіма документами: технічний паспорт на вентилятор ВКГ 4Д310, інструкція з експлуатації, транспортування й зберігання. Надійність підтверджена гарантійним терміном 2 роки. Якщо ж потрібна заміна вентилятора або запчастини, а Ви уже не пам’ятаєте який до цього замовляли, наші менеджери готові підібрати такий самий агрегат.

Крім реалізації на внутрішньому ринку України, багато продукції йде на експорт. Особливо Казахстан, Туркменістан, Грузія, Молдова купити вентилятор ВКГ 4Д 310 можна без додаткових проблем, через те, що спеціалісти допоможуть оформити усі митні документи, надаємо керівництво з експлуатації та організовуємо повну доставку вантажу. Замовити можна онлайн на сайті або зателефонувавши нашим менеджерам.

Ми цінуємо Ваш вибір та час.

html_block_4

 

Написати відгук
Наверх