ВЕНТС ВКГ 4Е 310 (VENTS VKG 4Е 310) даховий вентилятор

Зроблено в Україні 
ВЕНТС ВКГ 4Е 310 (VENTS VKG 4Е 310) даховий вентилятор
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
17 669 грн з ПДВ
Є в наявності
×
ВЕНТС ВКГ 4Е 310 (VENTS VKG 4Е 310) даховий вентилятор
ВЕНТС ВКГ 4Е 310 (VENTS VKG 4Е 310) даховий вентилятор
17 669 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС ВКГ 4Е 310 (VENTS VKG 4Е 310) даховий вентилятор
ВЕНТС ВКГ 4Е 310 (VENTS VKG 4Е 310) даховий вентилятор
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС ВКГ 4Е 310 (VENTS VKG 4Е 310) даховий вентилятор
ВЕНТС ВКГ 4Е 310 (VENTS VKG 4Е 310) даховий вентилятор
+38 (044) 334-44-27
+38 (044) 424-74-74
+38 (067) 948-88-87
+38 (050) 888-93-83
info@systemax.ua
+38 (063) 995-99-09
Visa Mastercard Приват24 Новая Почта
Інші моделі:
ВКГ 2Е 220
8 516 грн
ВКГ 2Е 225
10 280 грн
ВКГ 2Е 250
12 530 грн
ВКГ 2Е 280
13 173 грн
ВКГ 4Д 310
16 787 грн
ВКГ 4Е 355
21 203 грн
ВКГ 4Д 355
25 789 грн
ВКГ 4Е 400
27 306 грн
ВКГ 4Д 450
32 808 грн
Каталог ВКГ

Технічні характеристики ВЕНТС ВКГ 4Е 310

Параметр Значение
Діаметр робочого колеса 310 мм
Напруга мережі 220 В
Сила струму 0,54 А
Частота струму 50 Гц
Частота обертання 1370 об/хв
Потужність 120 Вт
Продуктивність (max) 1820 м³/ч
Тиск (max) 299 Па
Рівень шуму (на відстані 3 м) 45 дБА
Кількість полюсів 1
Кількість фаз 4
Температура переміщуваного повітря +55°С
Клас захисту IP X4
Маса 10,2 кг

Загальні дані

 • даховий центробіжний (радіальний) вентилятор;
 • горизонтальний викид повітря;
 • сталевий корпус;
 • ковентилятор для витяжної системи вентиляції;
 • корпус - металевий (оцинкована сталь);
 • однофазний серійний асинхронний двигун;
 • виробник - ВЕНТС (Україна);
 • гарантія 2 роки.
   

 

Застосування вентилятора ВЕНТС ВКГ 4Е310

Відцентровий вентилятор ВЕНТС ВКГ4Е310 призначений для установки на дахах будівель. Його використовують для витяжки повітря з приміщень, а також з вентиляційних шахт. Практично зі всіх приміщень повітря витягується через систему вентиляційних каналів. Тому даховий вентилятор VENTS  під'єднується до вихідного патрубка воздуховода. Відмінною особливістю серії ВКГ є горизонтальний викид повітря з вентилятора.

 

 

Розшифрування маркування

 

 ВКГ - 4Е - 310 

де

В - вентилятор;
К - даховий;
Г - з горизонтальним викидом повітря;
4 - кількість полюсів;
Е - піддключення до однофазної мережі;
310 - типорозмір вентилятора;
 

Габаритні та приєднувальні розміри ВЕНТС ВКГ 4Е 310

В процесі підготовки...

Конструктивні особливості

 • Корпус 
  Корпус металевий, зварний. Складається з каркаса і монтажної платформи, у якій передбачені отвори для кріпленні на даху. Корпус складається з приєднувальних пластини, захисного накриття і захисної сітки.
   
 • Крильчатка
  Виготовляється зі сталі підвищеного рівня міцності, що дозволяє домогтися високих аеродинамічних показників.
   
 • Робоче колесо
  Рабоче колесо металеве, зварне. Двигун і робоче колесо утворюють так зване мотор колесо, яке з величезною точністю балансується на заводі. 
   
 • Електродвигун 
  Вентилятор обладнаний двополюсним однофазним асинхронним двигуном BLAUBERG. Ці двигуни вироблені в Німеччині. У їх конструкції використовуються підшипники кочення і зовнішній ротор з відцентровим робочим колесом. Підшипники кочення роблять термін служби двигуна більш тривалим – не менше 40 000 годин. Двигун і робоче колесо утворюють так зване мотор колесо, яке з величезною точністю балансується на заводі. Двигун захищений від попадання сторонніх предметів і бризок води відповідно до класу IP 44. Також але захищений від перегріву – в ньому є вбудована тепловий захист з функцією автоматичного перезапуску. Все эти особенности мотор колеса позволяют вентилятору работать тихо, стабильно и долговечно.
   

Матеріал корпусу і робочого колеса

 • Оцинкована сталь сталь
  Стандартне виконання. Використовується в більшості випадків. Саме поширене.
   
 • Нержавіюча сталь
  Корозійностійке виконання. Використовуєтья у випадках, коли вентилятор працює в умовах підвищеної агресивності робочого середовища.
   
 • Алюмінієві сплави
  Вибухозахищене виконання. Все аналогічно попередньому пункту. Основна відмінність виконання із алюмінієвих сплавів від різнорідних металів - це 100% гарантія вибухозахищеності та вільне проходження за всіма державними нормами, стандартами і вимогами вибухобезпеки. Але є і болючий для багатьох "підводний камінь" - ЦІНА. Даховий вентилятор із алюмінія значно дорожчий від вентилятора із різнорідних металів - орієнтовно в 3-4 рази.

Де і як встановлюється спіральний радіальний вентилятор ВЕНТС ВКГ4Д 310

Монтаж вентилятора

Так як даховий відцентровий вентилятор спеціально сконструйований для установки на дахах будівель, то його практично завжди використовують за цим призначенням. Але іноді цей вентилятор встановлюють на вентиляційних шахтах, коли природна циркуляція повітря не достатня і є необхідність підвищити її інтенсивність. Установка вентилятора на даху повинна здійснюватися на рівній і піднесеної поверхні. Для цього слід спорудити жорстку і нерухому підставку, яка запобігає попаданню снігу і води в витяжний вентиляційний канал. Кріплення вентилятора до підставці можливо завдяки приєднувальної пластини. Для приєднання вентилятора до круглого повітропроводу використовують клапан ККВ, гнучку вставку ГВК і зустрічні фланці ФКВ. Підключення до електричної мережі здійснюється через клемну коробку. Схема підключення є на кришці клемної коробки, а також в інструкції, де подані всі рекомендації по встановленню та введенню в експлуатацію вентилятора.

Регулювання швидкості

Вентилятори дахові можуть мати плавну або ступінчасте регулювання швидкості. Плавне регулювання можлива в разі, якщо до вентилятора підключити сімісторний регулятор швидкості, а ступінчаста регулювання - якщо підключити автотрансформаторним регулятор. Є можливість підключення декількох вентиляторів до одного регулятору. Але в такому випадку сумарна потужність і сила струму не повинні бути більше за номінальні параметри цього регулятора.

 

 

Спіральний відцентровий вентилятор ВЕНТС ВКГ 4Д 310 купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - ціна / якість

Что такое вентилятор ВКГ? Клиент должен знать, о чем говорит его буквенная расшифровка маркировки, ведь именно с этого становится понятно не только его назначение, но и применение в целом. Обозначение ВКХ - вентилятор крышный с горизонтальным выбросом воздуха.

Вентилятор центробежный ВКГ4Д310 популярный на рынке Украины. Высокое качество оборудования, разумная цена, соответствие стандартам ГОСТ, ДСТУ, ISO и проверенная испытаниями надежность - все это преимущества, которые получают все клиенты компании СИСТЕМАКС. Производитель СИСТЕМАКС предоставляет полную комплектацию: электродвигатели премиального качества; проходят высокоточное статическая и динамическая балансировка; порошковая покраска.

На сайте для данного типа модели ВКГ4Д 310 доступна полная характеристика, обзор параметров и их значение. Частота вращения и частота тока, сила струма и температура, производительность и давление, мощность и масса. Специализированный чертеж, где данные все размеры (габаритные и присоединительные размеры), габариты.

Установка поставляется клиентам со всеми документами: технический паспорт на вентилятор ВКГ 4Д310, инструкция по эксплуатации, транспортировки и хранения. Надежность подтверждена гарантийным сроком 2 года. Если же требуется замена вентилятора или запчасти, а Вы уже не помните до этого заказывали, наши менеджеры готовы подобрать такой же агрегат.

Кроме реализации на внутреннем рынке Украины, много продукции идет на экспорт. Особенно Казахстан, Туркменистан, Грузия, Молдова купить вентилятор ВКГ 4Д 310 можно без дополнительных проблем, потому что специалисты помогут оформить все таможенные документы, предоставляем руководство по эксплуатации и организуем полную доставку груза. Заказать можно онлайн на сайте или позвонив нашим менеджерам.

Ми цінуємо Ваш вибір та час.

html_block_4

 

Написати відгук
Наверх