ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
договірна
Є в наявності
×
ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла
ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла
договірна
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла
ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла
ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла

Технічні параметри ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС

Параметр Величина
Кількість фаз 1
Напруга мережі 220 В
Частота струму 50 Гц
Максимальна потужність вентилятора 2×105 Вт
Сумарна потужність установки 210 Вт
Сила струму вентилятора 2×0,9 А
Сумарна сила струму установки 1,8 А
Максимальна витрата повітря 300 м³/год
Частота обертання 3570 хв-1
Рівень шуму на відстані 3 м) 28...47 дБ(А)
Діапазон температур переміщуваного повітря -25...+60 °C
Тип вентиляційної установки приточно-витяжний с рекупераціею
Матеріал корпусу алюмоцинк
Ізоляція 20 мм, мінемальна вата
Діаметр підключаються повітроводів 125 мм
Виконання патрубків вертикальне
Маса установки 30 кг
Ступінь фільтрації: фільтр витяжного повітря G4
Ступінь фільтрації: фільтр припливного повітря G4
ЄС-мотор Так
Рекуперація тепла Так
Ефективність рекуперації до 85%
Тип рекуператора пластинчастий, перехресного струму
Матеріал теплообмінника алюміній

Основні характеристики ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС:

 • припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла;
 • зєднується з повітроводами діаметром 125 мм;
 • вертикальне напрям патрубків;
 • максимальна продуктивність 300 м;/год;
 • встановлені високоефективні і економічні ЄС-двигуни;
 • корпус з алюмоцинка.

 

Опис: повітряоброблюючий агрегат ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС – це повністю готовий до експлуатації вентиляційний агрегат, функціональне призначення якого полягає в одночасному виконанні 4-х завдань:

 • Подача свіжого повітря у приміщення;
 • Витяжка забрудненого повітря;
 • Фільтрація обох повітряних потоків мінімізація теплових втрат в процесі вентиляції (використовується рекуператор).

Повітряоброблюючий агрегат ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС обладнаний вентиляторами з ЄС-моторами. Їх використання дозволило знизити споживання електроенергії і підвищити продуктивність агрегату. Вентиляційна установка ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС встановлюється у вентиляційних системах та в системах кондиціонування з круглими повітроводами діаметром 125 мм.

 

Переваги ВУТ 300 В2 міні ЄС

 • По-перше, він дуже компактний: припливний і витяжний вентилятори, фільтри, рекуператор і інші елементи – все розміщено в одному корпусі.

 

 • По-друге, він легко обслуговується: забезпечений доступ до всіх елементів вентиляційного агрегату, що дозволяє без будь-яких складнощів проводити сервісне обслуговування – досить лише відкрити бічну кришку. Адже це набагато простіше, ніж їхати, наприклад, до встановленим окремо в каналах повітроводів і вентиляторів, фільтрів і рекуператору.

 

 • По-третє, він береже тепло: істотно знижуються теплові втрати з припливом повітря з вулиці і витяжкою повітря з приміщення завдяки високоефективному пластинчастому рекуператору. При роботі влітку, якщо у Вас включений кондиціонер, ВУТ 300 В2 міні ЄС збереже в приміщенні прохолодне повітря.

 

 • І останнє, враховуючи усі ці і багато інші достоїнства цієї воздухообрабатывающей припливно-витяжної установки, ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС – сучасний, економічний та чудовий за якістю вентиляційний агрегат.
 
Корпус: Вентиляційний агрегат ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС виконаний в корпусі з алюмоцинковой сталі. Теплова і звукова ізоляція агрегату забезпечена шляхом покриття внутрішньої частини корпусу шаром мінеральної вати товщиною 20 мм.
 
Фільтр: Припливно витяжна установка ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС обладнана системою фільтрації повітря. В агрегаті встановлено два фільтра: один - для очищення припливного повітря, а інший – для очищення витяжного повітря. Для обох фільтрів ступінь очищення однакова і відповідає класу G4.

Двигун: Вентилятори, які встановлені в агрегаті VENTS ВУТ 300 В2 міні ЄС, обладнані ЄС-моторами - високоефективними електронно-комутованими електродвигунами. Ці ЄС-двигуни, в порівнянні із звичайними двигунами, мають на 20% вище продуктивність, створюють менше шуму і знижують споживання електроенергії в 1,5...3 рази. ЄС-двигуни мають дуже високий ККД (до 90%) і під час регулювання частоти обертання показують чудові робочі характеристики у всьому діапазоні швидкостей. Електродвигуни захищені від перегріву: на них встановлена теплова захист з функцією автоматичного перезапуску.

 Рекуператор: Рекуператор агрегату ВУТ 300 В2 міні ЄС виготовлений з алюмінієвих пластин. Призначений він для забезпечення ефективного процесу теплообміну між двома потоками повітря.З-за різниці температур припливного і витяжного повітря в рекуператорі може збиратися конденсат. Тому, під блоком рекуператора передбачений піддон для збору і відводу конденсату. Взимку конденсат може утворитися і замерзати у витяжних повітряних каналах. Це відбувається у випадках, коли припливне повітря з температурою нижче -5°С надходить у теплообмінник і там нагрівається, переохолоджуючи витяжне повітря. Ось в таких ситуаціях в припливно-витяжних установках передбачена захист від обмерзання.
 
 • Спрацьовує температурний датчик;
 • Вимикається припливний вентилятор;
 • Тепле витяжне повітря прогріває рекуператор;
 • Знову спрацьовує температурний датчик;
 • Включається припливний вентилятор і вентиляційний агрегат далі продовжує працювати в нормальному режимі;
 • У разі, якщо з якоїсь причини в рекуперації повітря немає необхідності, тоді можна поставити вкладиш, який дозволить експлуатувати установку без рекуператора.

 

 

Управліня та монтаж: приточно-витяжної установки ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС

Управління установкою VENTS ВУТ 300 В2 міні ЄС здійснює регулятор оборотів двигуна Р-1/010. Керуючими чинниками для регулятора можуть бути температура, тиск, задимленість і інші параметри. Під їх впливом регулятор вмикає, вимикає приточно-витяжний агрегат і плавно регулює продуктивність в діапазоні від 0 до 100% за рахунок зміни швидкості обертання вентиляторів.

Припливно-витяжна установка ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС передбачає такі варіанти монтажу:

 • Установка на підлозі;
 • Підвішування до стелі за допомогою кронштейнів;
 • Розміщення на стіні за допомогою кутиків.

Встановлювати можна в будь-якому місці в будь-якому приміщенні, але монтувати – тільки в передбаченому конструктивними особливостями положенні, з доступом до бічної заглушку (для сервісного обслуговування) і з забезпеченням збору і відводу конденсату.

Припливно-витяжні установки ВУТ 300В2 міні ЄС виробляє український завод вентиляційного обладнання ВЕНТС, який перебуває в Київській обл., р. Боярка.

У нас Ви можете купити оптом і уроздріб припливно-витяжний вентиляційний агрегат ВЕНТС ВУТ 300 В2 міні ЄС. Для цього потрібно оформити замовлення на сайті, або подзвонити нам, або приїхати в наш офіс. Ми здійснюємо Доставку по всій Україні всілякими службами перевезення. Також Ви можете забрати вентилятор самовивозом зі складу нашої компанії ТОВ ПК СИСТЕМАКС (Київ, Україна), основною діяльністю якої є продаж промислових вентиляторів ВЕНТС.

html_block_2
Написати відгук
Наверх