РИСИ-11 (РИСИ 11) циклон для липкого пилу

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
РИСИ-11 (РИСИ 11) циклон для липкого пилу
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
25 038 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
РИСИ-11 (РИСИ 11) циклон для липкого пилу
РИСИ-11 (РИСИ 11) циклон для липкого пилу
25 038 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
РИСИ-11 (РИСИ 11) циклон для липкого пилу
РИСИ-11 (РИСИ 11) циклон для липкого пилу
×
Ми Вам відповімо!
РИСИ-11 (РИСИ 11) циклон для липкого пилу
РИСИ-11 (РИСИ 11) циклон для липкого пилу
Інші моделі:
РИСИ-2
3 861 грн
РИСИ-3
4 680 грн
РИСИ-4
5 382 грн
РИСИ-5
6 669 грн
РИСИ-6
8 073 грн
РИСИ-7
9 945 грн
РИСИ-8
12 636 грн
РИСИ-9
16 263 грн
РИСИ-10
20 826 грн
Каталог РИСИ
benefit notice

Технічні характеристики РИСИ №11

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 87 - 98%
Продуктивність 9000 м³/год
Максимальний тиск 720 - 1050 Па
Діаметр 1000 мм
Висота 3750 мм
Температура переміщувани газів від -20°С до +120°С
Швидкість потоку  14 - 17 м/с
Вага 214 кг

 

Застосування та особливості циклона РИСИ 11

Даний циклон широко поширений серед промислового обладнання, оскільки вирізняється високою ефективністю очищення. Призначення циклона РИСИ11 характеризується влолюванням волокнистого, липкого, полірувального пилу та відходів від лакового покриття в аспіраційних системах. Установка має широке застосування при меблевиробництві (полірування меблевих поверхонь), в харчовій промисловості (олійно-жирові підприємства),  деревообробній та легкій промисловості.

Виконання циклонів буває двох видів – лівого обертання (обертання потоку проти годинникової стрілки) та правого (обертання проходить за годинниковою стрілкою). Матеріал виготовлення - вуглецева і нержавіюча сталь.

Щоб покращити умови роботи вентилятора монтаж циклона рекомендується проводити перед вентилятором.

Розшифрування маркування

 

 РИСИ - 11 

де

РИСИ - циклон з конусом-коагулятором;
11 - типорозмір циклона.

 

Конструкція циклона РИСИ№11

Стандартна комплектація:

  • верхня конусна частина (конус-коагулятор);
  • зворотна конусна частина;
  • патрубок-улітка;
  • основа (служить як опора).

 

Корпус циклона складається з двох частин: верхня (звужена до низу) – проходить процес зчеплення полових частинок; та нижня частина корпусу - виключає закупорки випускного отвору.

Очищення повітряної суміші в циклоні проходить за рахунок відцентрових сил, що дозволяють відділяти частки пилу від повітря. Циркулюючий потік повітря опускає по стінках циклона запилені частинки в конус-коагулятор. В процесі очищення частки пилу злипаються між собою й утворюють коагульований дисперсний пил та поміщаються в бункер. Очищене повітря виходить з циклона.

 

Габаритні розміри циклона для липкого пилу

В просесі підготовки...

 

Циклон РИСИ-11 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

При виборі промислового обладнання для липкого пилу відразу виникає питання хто кращий виробник та де купити циклон РИСИ-11 в Україні? ПК «Системакс» роками завойовував прихильність покупців – преміальна якість, оптимальна ціна, високий рівень обслуговування, довговічність обладнання (надається гарантія на два роки) та економія часу при виборі. Коли у Вас виникають питання, Ви не впевнені у виборі або просто не знаєте що Вам підійде – менеджери компанії завжди із радістю допоможуть та приймуть замовлення. Також замовити пристрій можна самостійно на сайті.

Що таке циклон РИСИ №11 Київ та яке його призначення? Установка даного типу має широке застосування – для очищення від липкого пилу. Буквене позначення РИСИ розповідає про конструкцію циклона – запчастини з яких складається базова комплектація обладнання групи РИСИ номер 11. Маркування, тобто його розшифрування означає, що даний циклон з корпусом-коагулятором.

На сайті вказаний повний опис та зазначена уся характеристика: технічні характеристики та їх значення – тиск, продуктивність, температура, ефективність очищення, потужність, вага. Креслення містить вказані усі габаритні розміри, зрозумілі які габарити та схема виконання – ширина, діаметр, висота, довжина. Проведений огляд налаштування для правильної роботи, тобто який принцип роботи характерний для моделі даного типу. Вказана схема підключення та монтаж моделі, додатково дана інформація зазначена в інструкцію з експлуатації. Зображені фото обладнання.

Завод щодня приймає індивідуальні замовлення – виготовити циклон аналог, розробка інших характеристик, заміна параметрів – та отримує тільки позитивні відгуки. Перед відправкою кожен циклон перевіряється, чи відповідають параметри ГОСТ.

Замовивши циклон, вартість якого найприємніша у СИСТЕМАКС Україна, Ви отримуєте повну комплектацію – всю документацію, паспорт на циклон РИСИ11, інструкція з експлуатації. Для компанії не складе проблем відправити й на експорт – проводиться продаж такі країни, як Молдова, Грузія, Литва, Латвія.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх