РИСИ-7 (РИСИ 7) циклон для липкого пилу

brand logo
Зроблено в Україні  brand flag
2 роки гарантія
РИСИ-7 (РИСИ 7) циклон для липкого пилу
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
9 945 грн з ПДВ
Виготовлення під замовлення 10-12 днів
×
РИСИ-7 (РИСИ 7) циклон для липкого пилу
РИСИ-7 (РИСИ 7) циклон для липкого пилу
9 945 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
РИСИ-7 (РИСИ 7) циклон для липкого пилу
РИСИ-7 (РИСИ 7) циклон для липкого пилу
×
Ми Вам відповімо!
РИСИ-7 (РИСИ 7) циклон для липкого пилу
РИСИ-7 (РИСИ 7) циклон для липкого пилу
Інші моделі:
РИСИ-2
3 861 грн
РИСИ-3
4 680 грн
РИСИ-4
5 382 грн
РИСИ-5
6 669 грн
РИСИ-6
8 073 грн
РИСИ-8
12 636 грн
РИСИ-9
16 263 грн
РИСИ-10
20 826 грн
РИСИ-11
25 038 грн
Каталог РИСИ
benefit notice

Технічні характеристики РИСИ №7

Параметр Значення
Ступінь очищення повітря 87 - 98%
Продуктивність 3000 м³/год
Максимальний тиск 720 - 1050 Па
Діаметр 600 мм
Висота 2350 мм
Температура переміщувани газів від -20°С до +120°С
Швидкість потоку  14 - 17 м/с
Вага 85 кг

 

Застосування та особливості циклона РИСИ 7

Даний циклон широко поширений серед промислового обладнання, оскільки вирізняється високою ефективністю очищення. Призначення циклона РИСИ7 характеризується влолюванням волокнистого, липкого, полірувального пилу та відходів від лакового покриття в аспіраційних системах. Установка має широке застосування при меблевиробництві (полірування меблевих поверхонь), в харчовій промисловості (олійно-жирові підприємства),  деревообробній та легкій промисловості.

Виконання циклонів буває двох видів – лівого обертання (обертання потоку проти годинникової стрілки) та правого (обертання проходить за годинниковою стрілкою). Матеріал виготовлення - вуглецева і нержавіюча сталь.

Щоб покращити умови роботи вентилятора монтаж циклона рекомендується проводити перед вентилятором.

Розшифрування маркування

 

 РИСИ - 7 

де

РИСИ - циклон з конусом-коагулятором;
7 - типорозмір циклона.

 

Конструкція циклона РИСИ№7

Стандартна комплектація:

  • верхня конусна частина (конус-коагулятор);
  • зворотна конусна частина;
  • патрубок-улітка;
  • основа (служить як опора).

 

Корпус циклона складається з двох частин: верхня (звужена до низу) – проходить процес зчеплення полових частинок; та нижня частина корпусу - виключає закупорки випускного отвору.

Очищення повітряної суміші в циклоні проходить за рахунок відцентрових сил, що дозволяють відділяти частки пилу від повітря. Циркулюючий потік повітря опускає по стінках циклона запилені частинки в конус-коагулятор. В процесі очищення частки пилу злипаються між собою й утворюють коагульований дисперсний пил та поміщаються в бункер. Очищене повітря виходить з циклона.

 

Габаритні розміри циклона для липкого пилу

В просесі підготовки...

 

Циклон РИСИ-7 купити в Києві, доставка в Україні - ціна / якість

При виборі промислового обладнання для липкого пилу відразу виникає питання хто кращий виробник та де купити циклон РИСИ-7 в Україні? ПК «Системакс» роками завойовував прихильність покупців – преміальна якість, оптимальна ціна, високий рівень обслуговування, довговічність обладнання (надається гарантія на два роки) та економія часу при виборі. Коли у Вас виникають питання, Ви не впевнені у виборі або просто не знаєте що Вам підійде – менеджери компанії завжди із радістю допоможуть та приймуть замовлення. Також замовити пристрій можна самостійно на сайті.

Що таке циклон РИСИ №7 Київ та яке його призначення? Установка даного типу має широке застосування – для очищення від липкого пилу. Буквене позначення РИСИ розповідає про конструкцію циклона – запчастини з яких складається базова комплектація обладнання групи РИСИ номер 7. Маркування, тобто його розшифрування означає, що даний циклон з корпусом-коагулятором.

На сайті вказаний повний опис та зазначена уся характеристика: технічні характеристики та їх значення – тиск, продуктивність, температура, ефективність очищення, потужність, вага. Креслення містить вказані усі габаритні розміри, зрозумілі які габарити та схема виконання – ширина, діаметр, висота, довжина. Проведений огляд налаштування для правильної роботи, тобто який принцип роботи характерний для моделі даного типу. Вказана схема підключення та монтаж моделі, додатково дана інформація зазначена в інструкцію з експлуатації. Зображені фото обладнання.

Завод щодня приймає індивідуальні замовлення – виготовити циклон аналог, розробка інших характеристик, заміна параметрів – та отримує тільки позитивні відгуки. Перед відправкою кожен циклон перевіряється, чи відповідають параметри ГОСТ.

Замовивши циклон, вартість якого найприємніша у СИСТЕМАКС Україна, Ви отримуєте повну комплектацію – всю документацію, паспорт на циклон РИСИ7, інструкція з експлуатації. Для компанії не складе проблем відправити й на експорт – проводиться продаж такі країни, як Молдова, Грузія, Литва, Латвія.

Ми цінуємо Ваш вибір и Ваш час.

 

html_block_3
Написати відгук
Наверх