ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 круглий канальний вентилятор

Зроблено в Україні 
ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 круглий канальний вентилятор
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
договірна
Є в наявності
×
ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 круглий канальний вентилятор
ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 круглий канальний вентилятор
договірна
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 круглий канальний вентилятор
ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 круглий канальний вентилятор
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 круглий канальний вентилятор
ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 круглий канальний вентилятор
+38 (044) 334-44-27
+38 (044) 424-74-74
+38 (067) 948-88-87
+38 (050) 888-93-83
info@systemax.ua
+38 (063) 995-99-09
Visa Mastercard Приват24 Новая Почта

Технічні параметри ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100

Параметр Значення
Діаметр повітропроводу Ø100 мм
Напруга мережі 220 В
Сила струму 0,11 А
Частота струму 50 Гц
Частота обертання 2630 об/хв
Споживана потужність 26 Вт
Продуктивність (max) 240 м³/год
Тиск (max) 148 Па
Рівень шуму (на відстані 3 м) 29 дБА
Максимальна температура переміщуваного повітря 60°С
Клас захисту IP X4
Маса 4,6 кг

 

Загальні дані

 • вентилятор канальний;
 • шумоізольований;
 • монтаж - круглі повітропроводи Ø100 мм;
 • конструкція - змішаного типу;
 • тип - приточний, витяжний;
 • корпус - сталь з полімерним покриттям;
 • електродвигун - BLAUBERG;
 • виробник - ВЕНТС (Україна);
 • гарантія 2 роки.
   
 

Застосування та габаритні розміри

Габаритні та приєднувальні розміри ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100

Круглий канальний вентилятор ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 належить до серії комерційного та промислового вентиляційного обладнання. За принципом роботи відноситься до вентиляторів змішаного типу – поєднує в собі велику продуктивність від осьового та високий тиск від центробіжного. Достатньо тихий завдяки шумоізольованому корпусу.

Використовується у системі круглих повітропроводів для організації приточної і витяжної вентиляції громадських та промислових приміщень з підвищеними вимогами до рівня шуму: навчальні та лікувальні заклади, магазини, кафе, ресторани, готелі, склади та багато інших. Це один з найбільш тихих, надійних, доступних за ціною і економічних по енергоспоживанню вентиляторів в своєму класі.

 

Конструкція ВЕНТС ТТ Сайлент М 100

Корпус

Корпус вентилятора – круглий, стальний, з полімерним покриттям. Його внутрішню поверхню покриває шумо- і теплоізоляційний матеріал – мінеральна вата шаром близько 50 мм. Проточна частина вентилятора виконана з перфорованої металевої сітки, яка направляє звукові хвилі на шумоізолюючий матеріал, тим самим забезпечуючи максимальний ефект шумозаглушення з затуханням звуку в широкому діапазоні частот.

Крильчатка

Шумоізольований канальний вентилятор ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 має пластикову крильчатку конічної форми, профіль лопаток якої продуманий таким чином, що в поєднанні з внутрішньою формою корпусу створює високопродуктивний потік повітря з мінімальною турбулентністю та хорошим тиском. Крильчатка динамічно збалансована, забезпечує мінімальну шумність та максимальну довговічність вентиляційного обладнання.

Електродвигун

На ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 встановлений однофазний двошвидкісний електродвигун із зовнішнім ротором, потужністю 26 Вт. Разом із крильчаткою (робочим колесом) утворює мотор-колесо. Виробником двигуна являється завод BLAUBERG (Німеччина). Висока якість деталей і зборки, встановлення підшипників кочення та оснащення захистом від перегріву гарантують надійну та довготривалу роботу електродвигуна та вентилятора вцілому.

Конструкция ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100

 

Де і як встановлюється канальний вентилятор VENTS ТТ Silent-M 100

Монтаж вентилятора

Встановлюється в повітряний канал круглого перетину діаметром Ø100 мм. Не залежить від місця розташування у вентиляційній системі (початок, кінець чи будь-яка інша точка). Крім того цілком допускається монтаж як вертикально та горизонтально, так і під будь-яким іншим кутом нахилу. Для кріплення до підлоги, стелі або стіни ВЕНТС ТТ Сайлент 100 оснащений кріпильним кронштейном. Для підключення до мережі 220 В на корпусі вентилятора є герметична клемна коробка.

В одній вентиляційній системі можна використовувати кілька вентиляторів. У разі послідовної установки збільшуватиметься тиск повітря (Па), а в разі паралельної - збільшуватиметься продуктивність (м³/год).

Вентилятор канальний ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 поставляється з паспортом та інструкцією, де подана вся інформація про технічні параметри, монтаж та експлуатацію.

Регулювання швидкості (опція)

Для 2-швидкісного електродвигуна BLAUBERG перемикання швидкісного режиму може здійснюватися за рахунок вбудованого або зовнішнього перемикача.

При необхідності плавного регулювання швидкості обертання використовують автотрансформаторний або симісторний регулятор. Якщо встановлюється відразу кілька вентиляторів і їх швидкість потрібно регулювати одночасно – можна використовувати один регулятор, але з урахуванням того, що його номінальна потужність та сила струму не будуть нижче аналогічних сумарних параметрів вентиляторів.

Рівень звукової потужності Октавні смуги частот Значення
Загальне значення   49 дБА
LpA на відстані 1 м   29 дБА
LpA на відстані 3 м   39 дБА
LwA к окружению 63 Гц 36 дБА
125 Гц 42 дБА
250 Гц 45 дБА
500 Гц 44 дБА
1000 Гц 37 дБА
2000 Гц 34 дБА
4000 Гц 24 дБА
8000 Гц 18 дБА
 

Аеродинамічні характеристики ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 для круглих каналів

Діаграма аеродинамічних характеристик ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 (аеродинаміка канального вентилятора)

Огляд графіка

Аеродинамічна характеристика канального вентилятора ВЕНТС ТТ Сайлент М 100 являє собою графік, на якому зображені:

 • крива залежності продуктивності (м³/год) від тиску (Па);
 • крива залежності продуктивності (м³/год) від потужності (Вт);
   

Від чого залежить тиск і продуктивність вентилятора?

На тиск безпосередній вплив мають об'єкти аеродинамічного опору (захисні решітки, жалюзі, фільтри, протяжність, форма і розмір повітряних каналів та інш.). Тому з діаграми відразу можна зрозуміти – чим нижчий тиск (менше джерел аеродинамічного опору), тим вища продуктивність вентилятора.

В ідеальних умовах, коли немає ніяких перешкод руху повітряного потоку, канальний вентилятор ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 буде мати максимальну продуктивність – 240 м³/год.

 

Хочете купити вентилятор ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100, але не знаєте як підібрати самостійно?

Підбір кількості вентиляторів

Для того, щоб правильно визначитись з кількістю, достатньо знати необхідну кратність повітрообміну (див. таблицю) і об'єм приміщення.
 

Об'єм приміщення:  V = a×b×c  (м³)

де a, b, c - довжина, ширина, висота (м).
 

Повітрообмін приміщення:  L = V×K  (м³/год)

де К - кратність повітрообміну (беремо з таблиці).
 

Кількість вентиляторів:  n = L/Q  (шт.)

де Q = 240 м³/год - продуктивність вентилятора ВЕНТС ТТ Сайлент 100.

Значення n слід округлити до більшого цілого числа. Таким чином отримана кількість вентиляторів на 100% забезпечить приміщення необхідним свіжим повітрям.
 

Таблиця погодинної кратності повітрообміну

Приміщення Кратність повітрообміну
обмінів/год
Ливарний і металообробний цех 20-40
Гараж, авторемонтна майстерня 6-8
Механічна майстерня 3-5
Склад 1-2
Лабораторія 5-10
Фарбувальний цех 25-40
Фарбувальна майстерня/хімчистка 15-25
Пташник (курник) 4-6
Свинарник 10-15
Корівник 60-100
Театр, кінозал, конференц-зал 20-40 м³ на людину
Спортивний зал Не менше 80 м³ на 1 людину, яка займається, і не менше 20 м³ на 1 глядача
Пральня 10-15
Ресторан 8-10
Кухонні приміщення в кафе, ресторані 10-15
Кімната для куріння 10
Туалет (громадський) 10-12
 

Продаж, оплата, доставка та гарантія на шумоізольований вентилятор ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100

ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 зарекомендували себе як одні із найбільш якісних, надійних і доступних по ціні канальних вентиляторів. Виробляються вони в Україні на заводі ВЕНТС (VENTS), який являється одним з найбільших у світі виробником та експортером вентиляційного обладнання. Якість вентиляторів підтверджено сертифікатами міжнародних контролюючих організацій і ця якість відповідає найбільш строгим світовим стандартам.

Компанія СИСТЕМАКС – це офіційний дилер заводу ВЕНТС, поставляє продукцію як кінцевим споживачам, так і монтажним організаціям, реселлерам та іншим. Купити ТТ Сайлент-М 100 в роздріб та оптом можна в любому регіоні України. Із центрального складу в Києві доставка здійснюється українськими вантажоперевізниками. Експорт канальних вентиляторів ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 в Молдову, Грузію та інші країни Європи, СНД, Близького сходу здійснюється експортним відділом СИСТЕМАКС. Паспорт на продукцію, а також уся супутня технічна, юридична і бухгалтерська документація надається в обов'язковому порядку. Надаємо допомогу в організації доставки та в оформленні митних документів.

Круглі шумоізольовані канальні вентилятори ВЕНТС ТТ Сайлент-М 100 купити зі складу по оптовим цінам проблем не складе. Для цього телефонуйте по тел. +38 (044) 334-44-27, або оформляйте онлайн замовлення на нашому сайті systemax.ua, або пишіть на електронну пошту order@systemax.ua. Замовлення буде прийняте і оброблене відразу ж. А якщо знадобиться консультація – з радістю допоможемо!

Промислова компанія СИСТЕМАКС пропонує самі вигідні умови по ціні, термінам поставки і умовам оплати на всі вентилятори. Для постійних замовників завжди діють накопичувальні знижки.

Ми цінуємо Ваш вибір.

 

html_block_4
Написати відгук
Наверх