ВЕНТС ВКМ 450 круглий канальний вентилятор

Зроблено в Україні 
ВЕНТС ВКМ 450 круглий канальний вентилятор
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
договірна
Є в наявності
×
ВЕНТС ВКМ 450 круглий канальний вентилятор
ВЕНТС ВКМ 450 круглий канальний вентилятор
договірна
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС ВКМ 450 круглий канальний вентилятор
ВЕНТС ВКМ 450 круглий канальний вентилятор
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС ВКМ 450 круглий канальний вентилятор
ВЕНТС ВКМ 450 круглий канальний вентилятор
Інші моделі:
ВКМ 100 Б
договірна
ВКМ 100
договірна
ВКМ 125 Б
договірна
ВКМ 125
договірна
ВКМ 150 ЕС
договірна
ВКМ 150
договірна
ВКМС 150
договірна
ВКМ 160
договірна
ВКМС 160
договірна
Каталог ВКМ

Технічні параметри ВЕНТС ВКМ 450

Параметр Значення
Діаметр повітропроводу Ø450 мм
Напруга мережі 220 В
Сила струму 2,89 А
Частота струму 50 Гц
Частота обертання 1265 об/хв
Потужність 665 Вт
Продуктивність (max) 5300 м³/год
Тиск (max) 532 Па
Рівень шуму (на відстані 3 м) 65 дБА
Температура переміщуваного повітря -25 ...+70°С
Клас захисту IP X4
Маса 27,26 кг

 

Загальні дані

 • вентилятор канальний;
 • монтаж - круглі повітропроводи Ø450 мм;
 • конструкція - центробіжний (радіальний);
 • тип - приточний, витяжний;
 • корпус - металевий (сталь з полімерним покриттям);
 • електродвигун - BLAUBERG;
 • виробник - ВЕНТС (Україна);
 • гарантія 2 роки.
   

Застосування

Металевий канальний вентилятор ВЕНТС ВКМ 450 належить до серії комерційного і промислового вентиляційного обладнання. Це один із самих надійних, доступних по ціні і економічних по енергоспоживанню вентиляторів у своєму класі.

Використовується у системі круглих повітропроводів для організації приточної і витяжної вентиляції громадських і промислових приміщень: офісні будівлі, торгово-розважальні центри, кінотеатри, ресторани, склади, виробничі цеха і т.д.

 

Конструкція і габаритні розміри ВЕНТС ВКМ 450

Габаритні та приєднувальні розміри ВЕНТС ВКМ 450

Корпус

Корпус вентилятора – круглий, виконаний зі сталі з високоякісним полімерним покриттям, яке надійно захищає від корозії. Вхідний і вихідний патрубки мають розмір, що відповідає з'єднанню з круглими повітропроводами діаметром Ø450 мм. На корпусі розміщена герметична монтажна коробка з виводом для під'єднання кабелю живлення від електричної мережі 220 В.

Робоче колесо

Центробіжний канальний вентилятор ВЕНТС ВКМ 450 має металеве оцинковане робоче колесо з назад загнутими лопатками. На заводі всі робочі колеса проходять динамічне балансування, що забезпечує мінімальну шумність і максимальну довговічність вентиляційного обладнання.

Електродвигун

На ВЕНТС ВКМ 450 встановлений однофазний електродвигун із зовнішнім ротором, потужністю 665 Вт. Разом із робочим колесом утворює мотор-колесо. Виробником двигуна являється завод BLAUBERG (Німеччина). Висока якість деталей і зборки, встановлення підшипників кочення і оснащення захистом від перегріву – все це гарантує надійну і довготривалу роботу електродвигуна зокрема і вентилятора вцілому.

 

Де і як встановлюється канальний вентилятор VENTS VKM 450

Монтаж вентилятора

Встановлюється в повітряний канал круглого перетину діаметром Ø450 мм. Не залежить від місця розташування у вентиляційній системі (початок, кінець чи будь-яка інша точка). Крім того цілком допускається монтаж як вертикально і горизонтально, так і під будь-яким іншим кутом нахилу. Теоретично ВЕНТС ВКМ450 може бути закріплений лише на трубах повітряного каналу. Надійна конструкція та висока якість вентилятора дозволяють його монтаж ззовні та всередині приміщень. Але все ж для кращої фіксації і для уникнення навантаження на повітропроводи рекомендується кріпити вентилятор до стелі або до стіни з використанням кріпильних кронштейнів, які йдуть в комплекті. Для підключення до мережі 220 В на корпусі вентилятора є герметичний вивід для приєднання кабелю живлення.

Вентилятор канальний ВЕНТС ВКМ 450 поставляється з паспортом та інструкцією, де подана вся інформація по технічним параметрам, монтажу та експлуатації.

Регулювання швидкості

При необхідності регулювання швидкості обертання вентилятора використовують автотрансформаторний або тиристорний регулятор. Перший – забезпечує ступінчасте регулювання, а другий – плавне. Якщо встановлюється відразу кілька вентиляторів і їх швидкість потрібно регулювати одночасно – можна використовувати один регулятор, але з урахуванням того, що його номінальні потужність і сила струму не будуть нижчими аналогічних сумарних параметрів вентиляторів.
 

Рівень звукової потужності Октавні смуги частот Значення
Загальне значення   81 дБА
LpA на відстані 1 м   71 дБА
LpA на відстані 3 м   61 дБА
LwA до оточення 63 Гц 35 дБА
125 Гц 57 дБА
250 Гц 66 дБА
500 Гц 75 дБА
1000 Гц 77 дБА
2000 Гц 77 дБА
4000 Гц 66 дБА
8000 Гц 58 дБА
 

Аеродинамічні характеристики ВЕНТС ВКМ 450

Діаграма аеродинамічних характеристик ВЕНТС ВКМ 450 (аеродинаміка канального вентилятора)

Огляд графіка

Аеродинамічна характеристика канального вентилятора ВЕНТС ВКМ 450 являє собою графік, на якому зображені:

 • крива залежності продуктивності (м³/год) від тиску (Па);
 • крива залежності продуктивності (м³/год) від потужності (Вт);
   

Від чого залежить тиск і продуктивність вентилятора?

На тиск безпосередній вплив мають об'єкти аеродинамічного опору (захисні решітки, жалюзі, фільтри, протяжність, форма і розмір повітряних каналів та інш.). Тому з діаграми відразу можна зрозуміти – чим нижчий тиск (менше джерел аеродинамічного опору), тим вища продуктивність вентилятора.

В ідеальних умовах, коли немає ніяких перешкод руху повітряного потоку, канальний вентилятор ВЕНТС ВКМ 450 буде мати максимальну продуктивність – 5300 м³/год.

 

Хочете купити вентилятор ВЕНТС ВКМ 450, але не знаєте як підібрати самостійно?

Підбір кількості вентиляторів

Для того, щоб правильно визначитись з кількістю, достатньо знати необхідну кратність повітрообміну (див. таблицю) і об'єм приміщення.
 

Об'єм приміщення:  V = a×b×c  (м³)

де a, b, c - довжина, ширина, висота (м).
 

Повітрообмін приміщення:  L = V×K  (м³/год)

де К - кратність повітрообміну (беремо з таблиці).
 

Кількість вентиляторів:  n = L/Q  (шт.)

де Q = 5300 м³/год - продуктивність вентилятора ВЕНТС ВКМ 450.

Значення n слід округлити до більшого цілого числа. Таким чином отримана кількість вентиляторів на 100% забезпечить приміщення необхідним свіжим повітрям.
 

Таблиця погодинної кратності повітрообміну

Приміщення Кратність повітрообміну
обмінів/год
Ливарний і металообробний цех 20-40
Гараж, авторемонтна майстерня 6-8
Механічна майстерня 3-5
Склад 1-2
Лабораторія 5-10
Фарбувальний цех 25-40
Фарбувальна майстерня/хімчистка 15-25
Пташник (курник) 4-6
Свинарник 10-15
Корівник 60-100
Театр, кінозал, конференц-зал 20-40 м³ на людину
Спортивний зал Не менше 80 м³ на 1 людину, яка займається, і не менше 20 м³ на 1 глядача
Пральня 10-15
Ресторан 8-10
Кухонні приміщення в кафе, ресторані 10-15
Кімната для куріння 10
Туалет (громадський) 10-12
 

Інформація про продаж, оплату, доставку, гарантію на вентилятор ВЕНТС ВКМ 450

Канальні вентилятори Vents 450 ВКМ оптимально поєднують в собі високі технічні характеристики, якість і доступність ціни. Вони призначені для установки в круглі повітряні канали перетином 450 мм. Дану техніку виробляють в Україна на підприємстві ВЕНТС, яке займає лідируючі позиції на світовому ринку вентиляційних систем. На заводі виконується повний цикл виробництва на сучасному обладнанні. Вся продукція проходить обов'язкову сертифікацію відповідно до міжнародних стандартів.

Можливості інтернет-магазину СИСТЕМАКС

Наш інтернет-магазин СИСТЕМАКС є офіційним дилером компанії VENTS. Ми поставляємо товари кінцевим споживачам, торговим посередникам і організаціям, які займаються установкою вентиляційного обладнання.

Ми надаємо можливість купити вентилятор ВЕНТС 450 ВКМ клієнтам, які проживають в будь-яких областях країни. Постійна наявність обладнання на складі в Києві забезпечує щоденну безперебійну відправку замовлень через українських вантажоперевізників.

В нашій компанії СИСТЕМАКС працює експортний відділ, який займається поставками вентиляційного обладнання в країни СНД, Європи та Близького Сходу. Ми надаємо бухгалтерську, юридичну та технічну допомогу в доставці техніки за кордон. Повністю готуємо необхідну документацію для проходження митного контролю.

Як оформити замовлення

Щоб оформити замовлення на круглий вентилятор 450 ВКМ з металевим корпусом, достатньо зателефонувати за телефоном, вказаним на нашому сайті, або відправити повідомлення на електронну пошту.

Досвідчені професійні консультанти допоможуть підібрати потрібну модель відцентрового, витяжного або приточного вентилятора, відповідно до його продуктивністю, технічними та ціновими характеристиками.

Гарантія на вентилятори ВЕНТС 450 ВКМ, двигуни, насоси та інше обладнання становить 2 роки. Гарантійні умови детально описані в паспорті, з яким можна ознайомитися до оформлення і оплати покупки.

Оплата та доставка

Після укладення Договору поставки та отримання рахунку, клієнт може оплатити товари зручним для нього способом, включаючи:

 • готівковий і безготівковий розрахунок;
 • оплату карткою;
 • через додаток Приват24.
   

У нас можливий самовивіз зі складу в Києві. А для віддалених клієнтів ми підключаємо послуги Нової Пошти, САТ, Делівері. Для оптових і постійних замовників у нас розроблена накопичувальна система знижок та інші заохочення.

Ми цінуємо Ваш вибір.

 

html_block_4
Написати відгук
Наверх