ВЕНТС АОЕ 12 електричний повітряно-опалювальний агрегат

Зроблено в Україні 
ВЕНТС АОЕ 12 електричний повітряно-опалювальний агрегат
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
договірна
Є в наявності
×
ВЕНТС АОЕ 12 електричний повітряно-опалювальний агрегат
ВЕНТС АОЕ 12 електричний повітряно-опалювальний агрегат
договірна
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС АОЕ 12 електричний повітряно-опалювальний агрегат
ВЕНТС АОЕ 12 електричний повітряно-опалювальний агрегат
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС АОЕ 12 електричний повітряно-опалювальний агрегат
ВЕНТС АОЕ 12 електричний повітряно-опалювальний агрегат
Інші моделі:
АОЕ 9
договірна
АОЕ 15
договірна
АОЕ 18
договірна
АОЕ 24
договірна
АОЕ 30
договірна
Каталог АОЕ

Технічні характеристики вентилятора ВЕНТС АОЕ 12

Параметр Значение
Напруга мережі 380 В
Струм вентилятора 0,6 А
Струм електричного нагрівача 17,3 А
Струм агрегату (сумарний) 17,9 А
Частота струму 50 Гц
Потужність вентилятора 140 Вт
Потужність електричного нагрівача 12000 Вт
Потужність агрегату (сумарна) 12140 Вт
Продуктивність (max) 2300 м³/год
Рівень шуму (на відстані 3 м) 55 дБА
Кількість фаз 3
Клас захисту IP 21
Маса 32,0 кг

Загальні дані

 • агрегат повітряно-опалювальний;
 • корпус сталевий з полімерним покриттям;
 • електричний нагрівач (ТЄН);
 • потужність нагрівача 9000 Вт;
 • напруга мережі 380 В;
 • ступінь захисту IP 21;
 • виробник - ВЕНТС (Україна);
 • гарантія 2 роки.

 

Застосування вентилятора ВЕНТС АОЕ12

Повітряно-опалювальний агрегат ВЕНТС АОЕ-12 розроблено і застосовується для ефективного опалення приміщень великого об'єму. У порівнянні з лінійкою АОВ, в промислових тепловентиляторах АОЕ в якості теплоносія вода не використовується. У них встановлений електричний нагрівач і високопродуктивний вентилятор. Завдяки таким технічним характеристикам електричні повітряно-опалювальні агрегати можуть дуже швидко нагрівати великі приміщення.

Електричні тепловентилятори чудово справляються з локальним нагріванням робочої зони. Повітряно-опалювальне обладнання для локального нагріву найчастіше використовують у виробничих цехах, де немає сенсу опалювати величезне приміщення, але зате є сенс забезпечити комфортні умови праці для людей працюють групами в певних місцях.

 

Габаритні та приєднувальні розміри ВЕНТС АОЕ№12

В процесі підготовки...

 

Конструктивні особливості

Тепловий агрегат виконаний в сталевому корпусі з порошковим фарбуванням. Його основними робочими елементами є осьовий вентилятор і електричний нагрівач (ТЕН). На передній частині тепловентилятора розташовані регульовані жалюзі, які направляють повітряний потік, створюваний вентилятором.

У повітряно-опалювальних агрегатах АОЕ 12 використовується однофазний асинхронний двигун із зовнішнім ротором. У цьому електродвигуні, як і в нагрівачі, передбачена захист від перегрівання (тепловий захист) і функція автоматичного перезапуску.

В електричному нагрівачі передбачена захист від перегріву, яку забезпечують два термостата.
Основна захист з функцією автоматичного перезапуску спрацьовує при температурі вище 50°С. Після зниження температури до нормального рівня термостат автоматично замикає мережу і нагрівач працює в заданому режимі.
Аварійна захист спрацьовує при підвищенні температури до 90°С. В такому випадку перезапуск можна зробити тільки вручну.

 

Де і як встановлюється спіральний тепловентилятор

Регулювання швидкості

Електричний повітряний агрегат рекомендують експлуатувати із системою автоматики. Це дозволить забезпечити правильну і безперебійну роботу опалювального агрегату, а так само його захист і комплексне керування.

Система автоматики дає наступні можливості:
- автоматичне регулировование потужності і температури нагріву;
- відключення подачі живлення на електричний нагрівач. Відключення живлення здійснюється у випадках якщо: знижується швидкість потоку повітря, остановливается вентилятор, спрацьовують вбудовані термостати;
- відключення подачі живлення на Тени нагрівача з подальшою їх продувкою.

Необхідною умовою, яке повинно бути враховано при підключенні живлення до тепло вентилятора, це подача напруги на нагрівач через автоматичний вимикач. Струм спрацьовування вимикача потрібно підбирати в залежності від потужності електричного нагрівача.

Управління режимами роботи агрегату здійснює блок автоматики який з самим агрегатом не йде в комплекті, тому, при необхідності, Вам потрібно буде придбати окремо.

Блок автоматики регулює температуру повітряного потоку і здійснює контроль обертів вентилятора. Температура повітря регулюється шляхом зміни часу включення/вимикання електричного нагрівача. А контроль обертів вентилятора забезпечує своєчасне відключення нагрівача від мережі, якщо раптом станеться істотне зниження швидкості повітряного потоку або вентилятор взагалі зупиниться.

Блок автоматики не може працювати без термостата. Для УЭТ-15Д найчастіше використовують цифрові термостати серії ТСТ-1-300 з сенсорним екраном або РТС-1-400 з РК-екраном. Ще є аналогічні моделі цих термостатів - ТСТД-1-300 і РТСД-1-400, в комплекті яких є пульт дистанційного керування. Термостат призначений для вимірювання реальної середньої температури в приміщенні, де стоїть повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат. З цієї причини термостат повинен встановлюватися в таких місцях, де на нього немає прямого впливу вікон, дверей, обігрівачів та інших об'єктів з істотними перепадами температур.

Часто буває, що в одному приміщенні встановлено не один повітряно-опалювальний агрегат, а кілька. Це не вимагає установки відповідного кількості блоків управління і термостатів – достатньо встановити один блок і один термостат. Хоча, це не завжди вірно, так як існують різні ситуації і кожну треба розглядати окремо.

Монтаж вентилятора

Електричний повітряно-опалювальний агрегат можна встановлювати в горизонтальному, вертикальному положеннях, а також під кутами 30°, 45° і 60°. Тому, місцем монтажу можуть служити стіни, колони, стелі, балки. Для кріплення використовують кронштейни. У комплекті поставки вони не йдуть (потрібно купувати окремо).

Доступні такі варіанти кріпильних кронштейнів:

 • МКП-АОВ - куточки

Куточки призначені для горизонтального монтажу агрегату АОЕ. Кріплення здійснюється до стелі за допомогою монтажних шпильок, тросів або ланцюгів.

 • МК-АОВ 25 - консоль

Консоль дає можливість кріпити промисловий обігрівач в горизонтальному і вертикальному положеннях.

 • МКУ-АОВ 25 - консоль універсальна

Використання універсальної консолі дозволяє здійснювати монтаж агрегату до горизонтальних і вертикальних поверхнях. При цьому кут повороту агрегату відносно цієї поверхні може бути 0°, 30°, 45°, 60°, 90°.

Слід відзначити ще й те, що обов'язковою вимогою до монтажу агрегату АОЕ є обмеження мінімального відстані від всмоктувального колектора агрегату до поверхні його кріплення. Ця відстань повинна бути не менше 300 мм. Ця вимога виходить з необхідності забезпечення вільного припливу повітря до опалювального агрегату.

Тепловий вентилятор ВЕНТС АОЕ 12 купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - ціна / якість

Повітряно-опалювальні апарати ВЕНТС мають ряд переваг у порівнянні зі звичними нам системами водяного опалення:

 • установка займає зовсім не багато часу;
 • характерна низька вартість через спрощення системи опалення;
 • значно швидше досягається необхідна температура в приміщенні;
 • мала інерційність системи дозволяє застосовувати змінний температурний режим або зональний обігрів;
 • висока теплова продуктивність.

 

І тому електричний повітряно-опалювальний агрегат має призначення використання не тільки у виробничому цеху, ангарі або складі. Їх застосування можливе в торгових центрах, магазинах, спортзалах, автосалонах, на СТО та інших приміщеннях середніх і великих розмірів.

Обладнання має маркування – буквене позначення категорії АОЕ та цифровий типорозмір №12. Моделі мають різні технічні характеристики: струм вентилятора, електричного нагрівача та повністю  агрегата; потужність; повна характеристика та опис; монтаж та регулювання швидкості; кількість фаз та вага. У нас зазначені усі приєднувальні та габаритні розміри – ширина, висота, довжина, діаметр – зазначені на кресленні моделі. Поданий опис щодо підключення та налаштування, принцип роботи, конструкція, керівництво з експлуатації.

Купити електричний тепловентилятор АОЕ 12 – замовити можна на сайті компанії. Виробник має спеціалізоване обслуговування, менеджери із радістю допоможуть знайти аналог, щоб пройшла успішна заміна Вашого неробочого. Установка надсилається клієнту з повним пакетом документів: паспорт на тепловентилятор АОЕ, інструкція з експлуатації.

Крім реалізації на внутрішньому ринку України, багато продукції йде на експорт. Особливо Казахстан, Туркменістан, Грузія, Молдова купити вентилятор АОЕ12 можна без додаткових проблем, тому що фахівці допоможуть оформити всі митні документи.

Ми цінуємо Ваш вибір та час.

html_block_4

 

Написати відгук
Наверх