ВЕНТС АОЕ 24 електричний повітряно-опалювальний агрегат

Зроблено в Україні 
ВЕНТС АОЕ 24 електричний повітряно-опалювальний агрегат
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
договірна
Є в наявності
×
ВЕНТС АОЕ 24 електричний повітряно-опалювальний агрегат
ВЕНТС АОЕ 24 електричний повітряно-опалювальний агрегат
договірна
×
Ми Вам передзвонимо!
ВЕНТС АОЕ 24 електричний повітряно-опалювальний агрегат
ВЕНТС АОЕ 24 електричний повітряно-опалювальний агрегат
×
Ми Вам відповімо!
ВЕНТС АОЕ 24 електричний повітряно-опалювальний агрегат
ВЕНТС АОЕ 24 електричний повітряно-опалювальний агрегат
+38 (044) 334-44-27
+38 (044) 424-74-74
+38 (067) 948-88-87
+38 (050) 888-93-83
info@systemax.ua
+38 (063) 995-99-09
Visa Mastercard Приват24 Новая Почта
Інші моделі:
АОЕ 9
договірна
АОЕ 12
договірна
АОЕ 15
договірна
АОЕ 18
договірна
АОЕ 30
договірна
Каталог АОЕ

ОСОБЛИВОСТІ: ВЕНТС АОЕ 24:

- агрегат повітряно-опалювальний;
- корпус сталевий з полімерним покриттям;
- електричний нагрівач (ТЄН);
- потужність нагрівача 24000 Вт;
- витрата повітря до 4000 м3/год;
- клас захисту IP 21.

Технічні характеристики ВЕНТС АОЕ 24 

Параметр Значение
Напруга в мережі  380 В
Струм вентилятора 1,1 А 
Струм електричного нагрівача 34,6 А
Струм агрегату (сумарний) 35,7 А
Частота струму 50 Гц
Потужність вентилятора 250 Вт
Потужність електричного нагрівача 24000 ВТ
Потужність агрегату (сумарна) 24250 Вт
Производительность (max) 4000 м³/год
Рівень шуму (на відстані 3 м) 61 дБА
Клас захисту IP 21
Кількість фаз 3
Маса 48,0 кг

ОПИС: електричний повітряно-опалювальний агрегат ВЕНТС АОЕ 24 

Повітряно-опалювальний агрегат ВЕНТС АОЕ 24 розроблено і застосовується для ефективного опалення приміщень великого об'єму. У порівнянні з лінійкою АОВ, в промислових тепловентиляторах АОЕ в якості теплоносія вода не використовується. У них встановлений електричний нагрівач і високопродуктивний вентилятор. Завдяки таким технічним характеристикам електричні повітряно-опалювальні агрегати ВЕНТС АОЕ 24 можуть дуже швидко нагрівати великі приміщення.

Електричні тепловентилятори ВЕНТС АОЕ 24 чудово справляються з локальним нагріванням робочої зони. Повітряно-опалювальне обладнання для локального нагріву найчастіше використовують у виробничих цехах, де немає сенсу опалювати величезне приміщення, але зате є сенс забезпечити комфортні умови праці для людей працюють групами в певних місцях.

Повітряно-опалювальні апарати ВЕНТС мають ряд переваг у порівнянні зі звичними нам системами водяного опалення:

  • на установку потрібно зовсім не багато часу;
  • істотно економляться кошти з-за спрощення системи опалення;
  • значно швидше досягається необхідна температура в приміщенні;
  • мала інерційність системи дозволяє застосовувати змінний температурний режим або зональний обігрів;
  • висока теплова продуктивність.

І тому електричний повітряно-опалювальний агрегат можна побачити не тільки у виробничому цеху, ангарі або складі. Їх ставлять в торгових центрах, магазинах, спортзалах, автосалонах, на СТО та інших приміщеннях середніх і великих розмірів.

КОНСТРУКЦІЯ: теплова гармата ВЕНТС АОЕ 24 

Тепловий агрегат ВЕНТС АОЕ 24 виконаний в сталевому корпусі з порошковим фарбуванням. Його основними робочими елементами є осьовий вентилятор і електричний нагрівач (ТЕН). На передній частині тепловентилятора розташовані регульовані жалюзі, які направляють повітряний потік, створюваний вентилятором.

В електричному нагрівачі передбачена захист від перегріву, яку забезпечують два термостата.
Основна захист з функцією автоматичного перезапуску спрацьовує при температурі вище 50°С. Після зниження температури до нормального рівня термостат автоматично замикає мережу і нагрівач працює в заданому режимі.
Аварійна захист спрацьовує при підвищенні температури до 90°С. В такому випадку перезапуск можна зробити тільки вручну.

ГАБАРИТНЫЕ РАЗМЕРЫ: воздушный тепловой агрегат ВЕНТС АОЕ 24 (VENTS AOE 24)

...

ДВИГУН вентилятора

У повітряно-опалювальних агрегатах АОЕ 24 використовується однофазний асинхронний двигун із зовнішнім ротором. У цьому електродвигуні, як і в нагрівачі, передбачена захист від перегрівання (тепловий захист) і функція автоматичного перезапуску.

УПРАВЛІННЯ і РЕГУЛЮВАННЯ

Електричний повітряний агрегат ВЕНТС АОЕ 24 рекомендують експлуатувати із системою автоматики. Це дозволить забезпечити правильну і безперебійну роботу опалювального агрегату, а так само його захист і комплексне керування.

Система автоматики дає наступні можливості:
- автоматичне регулировование потужності і температури нагріву;
- відключення подачі живлення на електричний нагрівач. Відключення живлення здійснюється у випадках якщо: знижується швидкість потоку повітря, остановливается вентилятор, спрацьовують вбудовані термостати;
- відключення подачі живлення на Тени нагрівача з подальшою їх продувкою.

Необхідною умовою, яке повинно бути враховано при підключенні живлення до тепло вентилятора, це подача напруги на нагрівач через автоматичний вимикач. Струм спрацьовування вимикача потрібно підбирати в залежності від потужності електричного нагрівача.

Управління режимами роботи агрегату ВЕНТС АОЕ 24 здійснює блок автоматики УЭТ-30Д. У комплекті з самим агрегатом він не йде. Тому, при необхідності, Вам потрібно буде придбати окремо.

Блок автоматики регулює температуру повітряного потоку і здійснює контроль обертів вентилятора. Температура повітря регулюється шляхом зміни часу включення/вимикання електричного нагрівача. А контроль обертів вентилятора забезпечує своєчасне відключення нагрівача від мережі, якщо раптом станеться істотне зниження швидкості повітряного потоку або вентилятор взагалі зупиниться.

Блок автоматики не може працювати без термостата. Для УЭТ-30Д найчастіше використовують цифрові термостати серії ТСТ-1-300 з сенсорним екраном або РТС-1-400 з РК-екраном. Ще є аналогічні моделі цих термостатів - ТСТД-1-300 і РТСД-1-400, в комплекті яких є пульт дистанційного керування. Термостат призначений для вимірювання реальної середньої температури в приміщенні, де стоїть повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат. З цієї причини термостат повинен встановлюватися в таких місцях, де на нього немає прямого впливу вікон, дверей, обігрівачів та інших об'єктів з істотними перепадами температур.

Часто буває, що в одному приміщенні встановлено не один повітряно-опалювальний агрегат, а кілька. Це не вимагає установки відповідного кількості блоків управління і термостатів – достатньо встановити один блок і один термостат. Хоча, це не завжди вірно, так як існують різні ситуації і кожну треба розглядати окремо.

МОНТАЖ

Електричний повітряно-опалювальний агрегат ВЕНТС АОЕ 24 можна встановлювати в горизонтальному, вертикальному положеннях, а також під кутами 30°, 45° і 60°. Тому, місцем монтажу можуть служити стіни, колони, стелі, балки. Для кріплення використовують кронштейни. У комплекті поставки вони не йдуть (потрібно купувати окремо).

Доступні такі варіанти кріпильних кронштейнів:

  • МКП-АОВ - куточки

Куточки призначені для горизонтального монтажу агрегату АОЕ. Кріплення здійснюється до стелі за допомогою монтажних шпильок, тросів або ланцюгів.

  • МК-АОВ 25 - консоль

Консоль дає можливість кріпити промисловий обігрівач ВЕНТС АОЕ 24 в горизонтальному і вертикальному положеннях.

  • МКУ-АОВ 25 - консоль універсальна

Використання універсальної консолі дозволяє здійснювати монтаж агрегату до горизонтальних і вертикальних поверхнях. При цьому кут повороту агрегату відносно цієї поверхні може бути 0°, 30°, 45°, 60°, 90°.

Слід відзначити ще й те, що обов'язковою вимогою до монтажу агрегату АОЕ є обмеження мінімального відстані від всмоктувального колектора агрегату до поверхні його кріплення. Ця відстань повинна бути не менше 300 мм. Ця вимога виходить з необхідності забезпечення вільного припливу повітря до опалювального агрегату.

Продаж тепловентиляторів ВЕНТС АОЕ 24 в Києві здійснюється компанією ТОВ «СИСТЕМАКС». Тут можна купити повітряно-опалювальний агрегат будь-якої потужності за дуже хорошими цінами від заводу-виробника як поштучно (у роздріб), так і оптом. Ціни Вас порадують. Не сумнівайтеся:)

Наші фахівці завжди допоможуть Вам вибрати електричний тепловентилятор відповідно до необхідних вимог.

Заказать обогреватель (тепловую пушку) можно оформив заказ на сайте, или позвонив к нам по телефонам указанным на данном веб-ресурсе. Все тепловое оборудование есть в наличии на складе. Поэтому заказанный и оплаченный Вами товар можно забрать в Киеве, либо в любом другом городе, в который мы сделаем доставку компанией перевозчиком (Новая Почта, Деливери, АвтоЛюкс, Ночной Экспресс, Наш Час, Ин-Тайм и другие).

Написати відгук
Наверх