VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву

brand logo
Зроблено в Польщі  brand flag
2 роки гарантія
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
9 331 грн з ПДВ
Є в наявності
×
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву
9 331 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву
×
Ми Вам відповімо!
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву

Технічні характеристики теплової завіси без обігріву VTS WING C100 ЕС

Параметр Значение
Максимальна ширина дверей для однієї завіси 1 м
Максимальна висота дверей 4 м
Напруга мережі 230 В
Максимальна витрата повітря 1950 м³/год
Частота струму 50 Гц
Потужність електродвигуна 0,15 кВт
Номінальний струм двигуна 1,1 А
Клас захисту IP 20
Маса 19 кг

 

Застосування 

Повітряні завіси без обігріву Wing C мають характерне призначення використання з метою розмежування зон, у яких різні температурні режими та різні показники вологості. Здебільшого їхнє застосування зустрічається на воротах холодильних і морозильних камерах, на дверних отворах приміщень, що кондиціонують.

Обираючи моделі завіси важливо звертати увагу на значення швидкісного напору на виході з сопла завіс, а також на дану швидкість у поверхні.

Характеристика

 • повітряний тепловий пристрій;
 • корпус оцинкований з полімерним покриттям;
 • без обігріву;
 • ЕС - електродвигун постійного струму;
 • швидність обертання вентилятора - I, II, III;
 • рівень шуму - 67, 57, 47 Дб;
 • напруга мережі 230 В;
 • ступінь захисту IP 20;
 • виробник - VTS;
 • гарантія 2 роки.
 

Габаритні та приєднувальні розміри VTS WING C100 ЕС

В процесі підготовки...

Конструктивні особливості

Форма повітряної завіси нагадує крило, що підсилює її аеродинамічні характеристики.

Корпус - високоміцний пластик, що характеризується високим рівнем міцності. Тобто дана модель відома своєю довговічністю.

Повітрозабірник – грілевидна форма, збільшений розмір. Повітряний бар'єр потужний та безперебійний, тому і збір пилу у ньому проводиться продуктивніше на 30%.

Вентилятор - поперечна форма дозволила виконати всю структуру завіси більш компактно та негабаритно.

Електродвигун ЕС - постійного струму - забезпечує малошумність та довговічність. Робота двигуна проводиться досить тихо не зважаючи яку швидкість має пристрій. Технічні характеристики електродвигуна відповідають усім нормам.

Унікальна форма моделі, потужний вентилятор і вміло розроблене сопло дозволяють в кілька разів посилити рівень повітряного потоку.

 

Монтаж та принцип роботи теплової завіси з двигуном змінного струму

Монтаж 

Монтаж можливий у двох виконаннях: горизонтальний та вертикальний

Горизонтальний монтаж завіс WING - монтаж над входом. Вертикальний монтаж зверху над входом. Обладнання дозволяє проводити часте відчинення дверей при цьому не змінюючи комфортний клімат в приміщенні. При теплій температурі пристрій не допускає попаданню забрудненого пилом повітря.

Даний агрегат, що створили використовуючи модифіковану технічну схему - забезпечує якісний повітряний бар'єр, коли часто відкриті двері або вікна.  Дана характеристика допомагає запобігати проникненню холодного повітря до приміщення. Дане застосування характерне саме для літнього періоду – саме модель Wing C Особливо ця модель при вимкненому теплообміннику мож отримувати потужний потік повітря та не допускати проникненню в приміщення забруднень (пил, комахи)

Принцип роботи

Проходить нагрівання трубчастих електронагрівачів - протікання через них електричного струму. Вентилятор всмоктує повітря з приміщення, пропускає його через трубчастий електронагрівач та великою швидкістю видавлює нагріте повітря назад в приміщення.

Переваги моделі

 • Широкий і структурований повітряний потік;
 • Унікальна система створення повітряного бар'єра;
 • Низький рівень шуму.
 • Зменшений рівень всмоктування – можливий монтаж у будь-яких місцях;
 • Знижені тепловитрати – економія в споживанні електроенергії.
 

Теплова водяна завіса без обігріву VTS WING C100 ЕС купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - ціна / якість

Що таке теплова завіса VTS WING C номер 100 ЕС - з електродвигуном постійного струму? Це опалювальний повітряний пристрій без нагрівача – на це вказує саме маркування моделі та розшифрування – позначення WING. Завод розробив модернізовану форму – пристрій компактний у виконання, конструкція сучасна та продумана до дрібниць, монтаж не має особливих вимог (вертикальний/горизонтальний).

Яке призначення моделі? Виробник своєю формою та конструкцією розширив спектр застосування. Підключення моделі проходить здебільшого над дверима – це дозволяє в холодний період зберігати тепло, а в літній не пропускати пил та інші забруднення.

Де знайти усі технічні характеристики запитаєте Ви? Усі вони подані на сайті нашої компанії: вид двигуна – змінного або постійного струму (його потужність, номінальний струм та вага з двигуном); витрати повітря – продуктивність; розміри та габарити – вказується довжина, висота, ширина та діаметр на креслення; подана інструкція з експлуатації де можна ознайомитись який правильний принцип роботи; поданий повний опис та характеристика теплової завіси без обігріву. На представленому фото Ви можете зрозуміти наскільки сучасна дана модель, як поширене її застосування Україна.

ПК СИСТЕМАКС працює напряму з виробником тому завжди пропонує клієнтам найкращі умови: найнижча вартість – висока якість (використовуються запчастини перевірені роками). Відповідно це задовольняє клієнтів, вони стають постійними та не шукають компанію аналога, залишають позитивні відгуки.

Відповідно найкраще рішення – повітряна теплова завіса VTS WING C100 ЕС купити найкраще напряму у нас. Наші спеціалісти допомагають з підбором – навіть коли потрібен аналог проводиться заміна на ідентичний – проводять повну консультацію. Купити теплову завісу без обігрівача Київ, потрібен продаж на експорт? Не проблема – надсилаємо обладнання, паспорт на VTS WINGC100ЕС, керівництво з експлуатації, та усі митні документи – Молдова, Литва, Грузія, Казахстан, Латвія. Купівлю можна провести як на сайті, так і в телефонному режимі – менеджери оформлять замовлення.

Ми цінуємо Ваш вибір та час.

html_block_4
Написати відгук
Наверх