VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву

Зроблено в Польщі 
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
9 331 грн з ПДВ
Є в наявності
×
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву
9 331 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву
×
Ми Вам відповімо!
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву
VTS WING II C100 ЕС теплова завіса без обігріву
+38 (044) 334-44-27
+38 (044) 424-74-74
+38 (067) 948-88-87
+38 (050) 888-93-83
info@systemax.ua
+38 (063) 995-99-09
Visa Mastercard Приват24 Новая Почта
Інші моделі:
WING С100 АС
8 517 грн
WING С150 АС
11 959 грн
WING С150 ЕС
13 171 грн
WING С200 АС
13 759 грн
WING С200 ЕС
15 024 грн
Каталог WING C

Технічні характеристики теплової завіси без обігріву VTS WING C100 ЕС

Параметр Значение
Максимальна ширина дверей для однієї завіси 1 м
Максимальна висота дверей 4 м
Напруга мережі 230 В
Максимальна витрата повітря 1950 м³/год
Частота струму 50 Гц
Потужність електродвигуна 0,15 кВт
Номінальний струм двигуна 1,1 А
Клас захисту IP 20
Маса 19 кг

 

Застосування 

Повітряні завіси без обігріву Wing C мають характерне призначення використання з метою розмежування зон, у яких різні температурні режими та різні показники вологості. Здебільшого їхнє застосування зустрічається на воротах холодильних і морозильних камерах, на дверних отворах приміщень, що кондиціонують.

Обираючи моделі завіси важливо звертати увагу на значення швидкісного напору на виході з сопла завіс, а також на дану швидкість у поверхні.

Характеристика

 • повітряний тепловий пристрій;
 • корпус оцинкований з полімерним покриттям;
 • без обігріву;
 • ЕС - електродвигун постійного струму;
 • швидність обертання вентилятора - I, II, III;
 • рівень шуму - 67, 57, 47 Дб;
 • напруга мережі 230 В;
 • ступінь захисту IP 20;
 • виробник - VTS;
 • гарантія 2 роки.
 

Габаритні та приєднувальні розміри VTS WING C100 ЕС

В процесі підготовки...

Конструктивні особливості

Форма повітряної завіси нагадує крило, що підсилює її аеродинамічні характеристики.

Корпус - високоміцний пластик, що характеризується високим рівнем міцності. Тобто дана модель відома своєю довговічністю.

Повітрозабірник – грілевидна форма, збільшений розмір. Повітряний бар'єр потужний та безперебійний, тому і збір пилу у ньому проводиться продуктивніше на 30%.

Вентилятор - поперечна форма дозволила виконати всю структуру завіси більш компактно та негабаритно.

Електродвигун ЕС - постійного струму - забезпечує малошумність та довговічність. Робота двигуна проводиться досить тихо не зважаючи яку швидкість має пристрій. Технічні характеристики електродвигуна відповідають усім нормам.

Унікальна форма моделі, потужний вентилятор і вміло розроблене сопло дозволяють в кілька разів посилити рівень повітряного потоку.

 

Монтаж та принцип роботи теплової завіси з двигуном змінного струму

Монтаж 

Монтаж можливий у двох виконаннях: горизонтальний та вертикальний

Горизонтальний монтаж завіс WING - монтаж над входом. Вертикальний монтаж зверху над входом. Обладнання дозволяє проводити часте відчинення дверей при цьому не змінюючи комфортний клімат в приміщенні. При теплій температурі пристрій не допускає попаданню забрудненого пилом повітря.

Даний агрегат, що створили використовуючи модифіковану технічну схему - забезпечує якісний повітряний бар'єр, коли часто відкриті двері або вікна.  Дана характеристика допомагає запобігати проникненню холодного повітря до приміщення. Дане застосування характерне саме для літнього періоду – саме модель Wing C Особливо ця модель при вимкненому теплообміннику мож отримувати потужний потік повітря та не допускати проникненню в приміщення забруднень (пил, комахи)

Принцип роботи

Проходить нагрівання трубчастих електронагрівачів - протікання через них електричного струму. Вентилятор всмоктує повітря з приміщення, пропускає його через трубчастий електронагрівач та великою швидкістю видавлює нагріте повітря назад в приміщення.

Переваги моделі

 • Широкий і структурований повітряний потік;
 • Унікальна система створення повітряного бар'єра;
 • Низький рівень шуму.
 • Зменшений рівень всмоктування – можливий монтаж у будь-яких місцях;
 • Знижені тепловитрати – економія в споживанні електроенергії.
 

Теплова водяна завіса без обігріву VTS WING C100 ЕС купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - ціна / якість

Що таке теплова завіса VTS WING C номер 100 ЕС - з електродвигуном постійного струму? Це опалювальний повітряний пристрій без нагрівача – на це вказує саме маркування моделі та розшифрування – позначення WING. Завод розробив модернізовану форму – пристрій компактний у виконання, конструкція сучасна та продумана до дрібниць, монтаж не має особливих вимог (вертикальний/горизонтальний).

Яке призначення моделі? Виробник своєю формою та конструкцією розширив спектр застосування. Підключення моделі проходить здебільшого над дверима – це дозволяє в холодний період зберігати тепло, а в літній не пропускати пил та інші забруднення.

Де знайти усі технічні характеристики запитаєте Ви? Усі вони подані на сайті нашої компанії: вид двигуна – змінного або постійного струму (його потужність, номінальний струм та вага з двигуном); витрати повітря – продуктивність; розміри та габарити – вказується довжина, висота, ширина та діаметр на креслення; подана інструкція з експлуатації де можна ознайомитись який правильний принцип роботи; поданий повний опис та характеристика теплової завіси без обігріву. На представленому фото Ви можете зрозуміти наскільки сучасна дана модель, як поширене її застосування Україна.

ПК СИСТЕМАКС працює напряму з виробником тому завжди пропонує клієнтам найкращі умови: найнижча вартість – висока якість (використовуються запчастини перевірені роками). Відповідно це задовольняє клієнтів, вони стають постійними та не шукають компанію аналога, залишають позитивні відгуки.

Відповідно найкраще рішення – повітряна теплова завіса VTS WING C100 ЕС купити найкраще напряму у нас. Наші спеціалісти допомагають з підбором – навіть коли потрібен аналог проводиться заміна на ідентичний – проводять повну консультацію. Купити теплову завісу без обігрівача Київ, потрібен продаж на експорт? Не проблема – надсилаємо обладнання, паспорт на VTS WINGC100ЕС, керівництво з експлуатації, та усі митні документи – Молдова, Литва, Грузія, Казахстан, Латвія. Купівлю можна провести як на сайті, так і в телефонному режимі – менеджери оформлять замовлення.

Ми цінуємо Ваш вибір та час.

html_block_4
Написати відгук
Наверх