VTS WING II E200 АС теплова завіса з електричним нагрівачем

Зроблено в Польщі 
VTS WING II E200 АС теплова завіса з електричним нагрівачем
ТехконтрольВся продукція пройшла випробування
ГОСТ, ДСТУ, ISO 9001Відповідність стандартам
Вітчизняний виробникПромислового обладнання
Ціна:
21 276 грн з ПДВ
Є в наявності
×
VTS WING II E200 АС теплова завіса з електричним нагрівачем
VTS WING II E200 АС теплова завіса з електричним нагрівачем
21 276 грн з ПДВ
×
Ми Вам передзвонимо!
VTS WING II E200 АС теплова завіса з електричним нагрівачем
VTS WING II E200 АС теплова завіса з електричним нагрівачем
×
Ми Вам відповімо!
VTS WING II E200 АС теплова завіса з електричним нагрівачем
VTS WING II E200 АС теплова завіса з електричним нагрівачем
Інші моделі:
WING E100 АС
11 827 грн
WING E100 ЕС
15 259 грн
WING E150 АС
17 608 грн
WING E150 ЕС
19 389 грн
WING E200 ЕС
23 392 грн
Каталог WING II E

Технічні характеристики теплової завіси з електричним нагрівачем VTS WING E200 АС

Параметр Значение
Максимальна ширина дверей для однієї завіси 2 м
Максимальна висота дверей 3,7 м
Напруга мережі 400 В
Теплова потужність 6/15 або 9/15 кВт
Максимальна витрата повітря 4450 м³/год
Частота струму 50 Гц
Номінальний струм електричного нагрівача 6/9 кВт
Живлення електричного нагрівача 8,5/12,9/max.21,4
Потужність електродвигуна 0,32 кВт
Номінальний струм двигуна 2,4 А
Клас захисту IP 20
Маса 41,5 кг

 

Характеристика

 • повітряний тепловий пристрій;
 • корпус - термостійкий пластик;
 • з електричним теплообмінником;
 • швидність обертання вентилятора - I, II, III;
 • рівень шуму - 66, 57, 46 Дб;
 • напруга мережі 400 В;
 • ступінь захисту IP 20;
 • виробник - VTS;
 • гарантія 2 роки.

 

Застосування 

Повітряна завіса WING - це механізм, призначення якого характеризується створенням невидимого повітряного бар'єру - він проводить відокремлення повітря що всередині від повітря що зовні. Особливість електронного регулювання потужності витрат повітря та електродвигуна – це дозволяє налаштовувати завісу для захисту дверного отвору.

Інноваційна завіса з електричними тенами дозволяє економити на основному опаленні, має сучасний дизайн. Застосування підходить як установка у великих приміщеннях, приватні будинки, церкви, дитячі садки, лікарні. Тому дана завіса унікальна.

 

Габаритні та приєднувальні розміри VTS WING E200 АС

В процесі підготовки...

Конструктивні особливості теплової завіси з двигуном змінного струму

Для конструкції завіси характерний рівномірний потік повітря, низький рівень шуму. Сучасна конструкція двигуна і вентилятора догволяє в процесі роботи економити електроенергіюелектроенергії до 40%.

Корпус - в формі граней діаманта, містять отвори через які входить повітряний поток що проводить охолодження електродвигуна. Корпус - термостійкий пластик.

Нагрівальний елемент – низькотемпературний з високою продуктивністю.

Повітрозабірник – грілевидна форма, збільшений розмір. Повітряний бар'єр потужний та безперебійний, тому і збір пилу у ньому проводиться продуктивніше на 30%.

Вентилятор - поперечна форма дозволила виконати всю структуру завіси більш компактно та негабаритно.

Електродвигун АС - змінного струму - забезпечує малошумність та довговічність. Робота двигуна проводиться досить тихо не зважаючи яку швидкість має пристрій. Технічні характеристики електродвигуна відповідають усім нормам.

Площа повітрозабірних решіток збільшена, завдяки чому можна максимально використовувати потужність теплообмінника. Це забезпечує довговічніть обладнання – стійкість до корозії, гарний вигляд. Лопатки мають спеціальну конструкцію, завдяки якій відбувається збільшення довжини струменя повітря на 20%.

 

Монтаж та принцип роботи

Монтаж 

Теплова завіса встановлюється як горизонтально над прорізом, так і вертикально, збоку отвору, як справа, так і зліва. Вона забезпечує комфортні умови в приміщенні де часто відкриваються двері або завжди відчинені навстіж ворота. Даний пристрій легко знищує усі протяги, утримує тепло та завжди підтримує комфортний мікроклімат в приміщенні.

Завіса містить вбудований регулятор обертів - налаштування обдуву в приміщенні, тобто створює мінімальний рух повітряних мас при цьому захищає від проникнення пилу та забруднень в приміщення. Залежно від розміщення обладнання виконує певні умови: біля входу - у холодну погоду не пропускає вуличний пил, сміття, комахи; на стіні – створює потік теплого повітря.

Принцип роботи

Повітряна теплова завіса з електричним нагрівачем Wing E200 має певний принцип дії: електричний струм протікає через трубчасті нагрівачі та проводить їх нагрівання. Водночас вентилятор проводить всмоктування повітря з приміщення, пропускає його через  нагрівачі та випускає уже нагріте повітря (швидкість потрапляння повітря досить велика).

Завдяки технічному виконанню електронагрівачі завіс даного типу мають можливість працювати на двох ступенях нагріву: I ступінь нагріву та II - ступінь. Зміна опцій полягає в перемиканні кабеля в блоці управління.

Переваги моделі

 • Мінімалістична форма корпусу;
 • Приваблива ціна;
 • Структурований повітряний потік;
 • Модернізована система створення повітряного бар'єра;
 • Безшумна робота завіси;
 • Універсальний монтаж;
 • Енергоефективний двигун;
 • Широкий діапазон роботи
 • Легка очистка поверхні завіси завдяки сучасній конструкції;
 • Знижені тепловитрати – економія в споживанні електроенергії.
 

Теплова завіса з електричним нагрівачем VTS WING E200 АС купити в Києві, доставка по Україні, експорт в країни СНД - ціна / якість

Де краще купити WING E200 АС VTS теплова завіса з електричним теплообмінником? Виробник ПК Системакс надає кращі умови, так як завод напряму поставляє механізм. Відповідно клієнт отримує – ціна оптимальна а якість тільки висока, гарантія на довговічність. Продаж проводиться зручно для клієнтів – онлайн або в телефонному режимі. Менеджери щодня працюють на задоволення ваших потреб – допомагають з підпором, вибирають для Вас аналог, підказують правильне налаштування.

Що таке дана завіса? Пристрій має призначення в збереженні теплого повітря та обігріву холодного. Застосування можливе як в житлових приміщеннях, так і на виробничих приміщеннях. Саме маркування, позначання АС розповідає про конструкцію моделі: розшифрування маркування – електродвигун змінного струму. Така компактна конструкція дозволяє виконувати монтаж в декількох варіантах – горизонтально та вертикально. Дана повна характеристика та інструкція з експлуатації.

Уся технічна характеристики та їх значення доступні на нашому сайті. Такі, як потужність та сила струму, напруга, вага, клас захисту, живлення, витрати повітря, ширина та висота дверей. Де знайти приєднувальні та габаритні розміри? Усі їх значення вказані на креслення моделі. Дані професійні фото та справжні відгуки від клієнтів.

Якісні запчастини використовують для виготовлення. Завод Системакс готовий виконувати додатково і нестандартні рішення. За замовленням можна виготовити спеціальне вентиляційне обладнання під Ваші спеціальні параметри. Якщо потрібно можлива и заміна характеристик, одна певна характеристика замінена на іншу. Кожне обладнання проходить перевірку ГОСТ.

Опис моделі, його підключення, заходи безпеки, принцип роботи та інші особливості вказані додатково і у паспорт на теплову завісу WINGE200 VTS, керівництво з експлуатації. Аналог до даної теплової завіси знайти дуже важко. Важливо, що компанія проводить продаж і в інші країни – продаж на експорт в такі країни як Молдова, Латвія, Казахстан, Литва. Допомагаємо оформити усі необхідні документи та оформити швидку доставку.

Ми цінуємо Ваш вибір та час.

html_block_4
Написати відгук
Наверх